siplex katalog

Terapia młodzież

Terapia młodzież Czujesz, że nie radzisz sobie ze swoimi problemami? Jesteś zagubiony, smutny lub po prostu szukasz kogoś, kto chętnie Cię wysłucha? Jestem tu właśnie dla Ciebie i czekam, aż pozwolisz sobie pomóc. Każdy z nas gubi czasem drogę, lecz nie każdy potrafi ją odnaleźć. Mogę natomiast wspólnie z Tobą odnaleźć kierunek, w którym chcesz podążać. Prowadzę szereg terapii dla każdego, kto poszukuje odpowiedzi na swoje problemy, szuka wsparcia i chce uzdrowić swoją duszę.

Szczegóły strony www.lecznicadusz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 141

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapeuci »

  Hipnoza terapeutyczna czyli efektywna hipnoterapia i psychoterapia - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - psychoterapeuta, hipnoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Pomagamy w radzeniu sobie z wieloma objawami jak np: zaburzenia odżywiania, depresja, nerwica, uzależnienia - palenie, alkoholizm, sytuacje stresowe. Wspomagamy zdolności i kompetencje stosując coaching jako interaktywny proces. Profesjonalni terapeuci, hipnoterapeuci i psychoterapeuci - terapia osób lękowych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biorezonans Olsztyn - rzuć palenie oraz poznaj metody skutecznego odchudzania »

  Jesteśmy firmą, której celem jest uwalnianie od nałogu nikotynowego oraz skuteczna walka z nadwagą. Satysfakcja i zadowolenie pacjentów jest dla nas największym motorem, aby wychodzić naprzeciw walce z nałogiem i nadwagą. Wiarygodność a także skuteczność metody jest już sprawdzona, co nie znaczy, że nie pozwala nam to na stały roz

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Kondycja psychiczna wymaga troski. Ewa Kowalska z Wrocławia to dobry psycholog, idealnie wspomagający tego rodzaju działania. Można zamówić określoną ilość sesji lub przejść kompleksową psychoterapię. Ewa Kowalska to specjalistka tworząca opinie, pozytywnie wyróżniająca się w środowisku. Uczniowie przychodzą z nerwicą szkolną, a dorośli, gdy mają trudności w związkach. Psychoterapeuta powinien być spostrzegawczy, a jego oceny muszą być obiektywne. Ewa Kowalska z Wrocławia wspaniale realizuje te warunki. Psycholog towarzyszy nam w kryzysie, za jego sprawą zaczynamy poznawać ukryte wcześniej cechy w nas samych i w określonych zdarzeniach. Ewa Kowalska przygląda się podświadomości swoich pacjentów i pozwala uświadomić sobie, to co istotne dla naszego życia. Gdy jesteśmy bardziej świadomi, nasze życie przebiega bardziej pozytywnie, na więcej trudności potrafimy wpływać.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet laryngologiczny w stolicy. »

  Gabinet laryngologiczny Mirosława Szczepańskiego pomoże każdemu nurkowi w radzeniu sobie z dolegliwości, które mają miejsce w momencie schodzenia na większą głębokość lub zaraz po zakończeniu nurkowania. Mirosław Szczepański to laryngolog, który z racji swojej pasji, jaką jest nurkowanie ma doświadczenie w radzeniu sobie z tego rodzaju problemami. To laryngolog, który pomaga wielu pacjentom, dla których nurkowanie jest najważniejszą pasją w życiu. Laryngolog warszawa o takiej charakterystyce to najlepszy specjalista, jaki tylko mógł się nam trafić! Gabinet dla nurków, który prowadzi rozwiązuje wiele problemów i pozwala cieszyć się w stu procentach kolejną wyprawą w ciekawe miejsce, które kryje w sobie niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu, w którym zawsze czeka profesjonalna pomoc.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Liposukcja Luboń Komorniki »

  Kilka słów o Usługi kosmetyczne Luboń Komorniki na fizjonomia/szyję/dekolt, a oprócz tego na ciało... gdyby spróbowaćopisać je precyzyjnie, lektura tych informacji mogłaby zadziałać jak kołysanka ;-), Gabinet kosmetyczny Luboń Komorniki Cadeau Cabine Luboń KomornikiOferta na fizjonomia/szyję/dekolt/ Przebarwienia skóry Luboń Komorniki jest w istocie szeroka, że wymienić jej tutaj nie postępowanie: stosujemy przynajmniej dwa - trzy typy zabiegów na najczęściej występujące problemy skórne, a gdy przeciwnie to możliwe natomiast wskazane, dla uzyskania jak najlepszych efektów łączymy manualne techniki z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (lifting RF, elektrostymulacja, sonoforeza, jonoforeza, elektroporacja, mezoporacja, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, elektrokoagulacja, itp. itd. ), np. Lifting Luboń KomornikiKosmetyczka Luboń Komorniki na ciało proponuje:- szybkie i skuteczne zabiegi wykonywane starannie dobranym sprzętem kosmetycznym:Liposukcja Luboń Komorniki- liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna), Lifting Luboń Komorniki tudzież termolipoliza falami radiowymi oraz dodatkowo endermomasaż "próżniowy" także ze wspomaganiem RF, a oprócz tego zabiegi z firmy "Charmine Rose" opisane we wspomnianym wyżej katalogu.
   

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »