siplex katalog

Super Coenzym Q 10 na serce ratunek

Super Coenzym Q 10 na serce ratunek Co roku na zawał serca i udar mózgu umiera w Polsce około 150 tysięcy osób.Dlatego warto zacząć stosować profilaktykę,zanim będzie za późno.Szczególnie u mężczyzn niebezpieczny jest okres między 30-50 rokiem życia.Życie w biegu, stres,zła dieta,mało ruchu przyczynia się do chorób sercowych.Dlatego proponuję profilaktykę suplementami diety.
Super Coenzym Q 10 to kardiologiczna witamina,reguluje jej pracę a spadek koenzymu w organizmie do 70% prowadzi do śmierci.Ten produkt zawdzięcza swoją wielką skuteczność roślinnemu pochodzeniu.Dziala 6 krotnie mocniej niż oferowane na rynku wytwarzane z wątroby wołowej.Zwiększa dotlenienie komorek!Innym produktem oczyszczającym i odtruwającym organizm jest Nopalin obniża poziom cholesterolu całkowitego,frakcji LDL oraz trójglicerydów,zmiejsza ryzyko zawału i zapobiega bay-pasom,po zawale skraca okres rekonwalescencji.Wspomaga odchudzanie i absorpcje tluszczów w jelicie,reguluje wagę ciała,tzw.spalacz tłuszczów.Warto brać również Omegę3 przeciwdziała zawałom serca i chorobom mięśnia sercowego,mózgu,udarom,obniża ciśnienie oraz innym chorobom związanym z układem krążenia.No i Vit.E ma aktywność biologiczną dwa razy mocniejszą od syntetycznych,jest silnym antyoksydantem,odmładza komórki całego organizmu. Cholestone to kompleksowy preparat niezbędny w profilaktyce przeciw chorobom miażdżycy,wieńcowej, otyłości,nadciśnieniu.Chcę również zaznaczyć,żepo zawale należy bezwzględnie stosować profilaktykę suplementami diety,dlatego,że uszkodzony mięsień serca w trakcie zawału obumiera, nie jest potem regenerowany,a jest to istotne bo znaczna część ludzi( do roku po zawale ponad 30%)link text umiera.Nie straszę,ale niestety taka jest prawda.link text

Szczegóły strony www.domowaapteka.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 225

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Medycyna pracy Wrocław »

  W nowym roku wielu z nas stanie przed wizytą u doktora, który orzeka o zdolności do pracy. Medycyna pracy Wrocław to czasami indywidualna własna styczność z medykami. Warto wówczas pomnieć o tym, by wyeksploatować przesłankę do badań oraz poprosić o wszystkie możliwe, jakie są związane z charakterem własnej pracy. Okulista Wrocław to profesjonalista, do jakiego winien się udać jakikolwiek pracownik, a zwłaszcza osoby, jakie na co dzień pracują przy komputerze. Badanie wzroku może zapobiec usilnemu pogorszeniu się widzenia.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Na poniższej witrynie internetowej zamieszczona została oferta magister psychologii Anity Boratyn – Podeszwy, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Do jej pacjentów należą zarówno dorośli, jak i nastolatkowie. Wspiera osoby, które: mają trudności w stosunkach z innymi ludźmi, cierpią z powodu obniżonego nastroju, są uzależnione od wszelkich używek. Prowadzi indywidualne konsultacje oraz zajęcia w grupach na zamówienie rozmaitych instytucji, chociażby szkół. Gabinet umiejscowiony jest w Poznaniu przy ulicy Jeżyckiej 41/5.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Gliwice »

  Zadbaj o zdrowie w specjalistycznej klinice w Zabrze! Oferujemy konsultacje specjalistyczne, zabiegi operacyjne, badania laboratoryjne, to wszystko w jednym miejscu i małej opłacie. Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Spełnimy jakiekolwiek twoje oczekiwania, chirurgia nie jest nam straszna, a pobyt u nas spędzisz przyjemnie i odejdziesz od nas zdrowsza fizycznie i psychicznie! Dzięki przebytym kursom, doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, możesz bez obaw powierzyć nam własne zdrowie, a ceny jakie gwarantujemy są nadzwyczaj małe do jakości zrealizowanych usług. Każdy wie jaki jest aktualny stan polskiej służby zdrowia, wobec tego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do naszego gabinetu!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZumDoc »

  Strona prowadzona została w formie internetowego systemu rezerwacji wizyt lekarskich, gdzie pacjenci mogą w prosty i przyjemny sposób umówić się na wizytę. Oprócz tego, każdy potencjalny pacjent będzie mógł podzielić się swoim zdaniem na temat danego specjalisty, a także będzie mógł bezproblemowo zmienić dane bądź też odwołać wcześniej umówioną wizytę. Na stronie na bieżąco będzie można znaleźć wszelkie informacje na temat danej placówki medycznej, oraz o obowiązujących promocjach cenowych, a dodatkowo wysyłane będą przypomnienia o wizycie na adres mailowy bądź też na telefon.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa Ursynów »

  Anna Zawiślak, doświadczony psycholog który nieustannie się rozwija, wspiera pacjentów w Grodzisku Mazowieckim i na Ursynowie. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i nauk o rodzinie. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ”Mimo Wszystko” w Radwanowicach, a także w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jako lekarz, nieustanie, podnosi swoje kompetencję, partycypując w szkoleniach na temat ”Terapia dzieci z zaburzeniami lękowymi” lub „Seksualność kluczem do zdrowia seksualnego pary. Polska wersja Indeksu Funkcji Seksualnej Kobiety”. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku problemów takich jak: zaburzenia erekcji, dyspareunia, parafilii, transwestytyzmem o typie podwójnej roli oraz fetyszystycznym. Doktor Anna Zawiślak, głównie, czerpie inspiracje z nurtu poznawczo-behawioralnego. Pracuje pod stałą opieką superwizyjną. W celu przeprowadzenia rozmowy proszę o wpisanie w google następujące frazy: seksuolog warszawa ursynów, psycholog warszawa ursynów, seksuolog grodzisk lub psycholog grodzisk mazowiecki. A następnie, umówić się na rozmowę.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »