siplex katalog

Super Coenzym Q 10 na serce ratunek

Super Coenzym Q 10 na serce ratunek Co roku na zawał serca i udar mózgu umiera w Polsce około 150 tysięcy osób.Dlatego warto zacząć stosować profilaktykę,zanim będzie za późno.Szczególnie u mężczyzn niebezpieczny jest okres między 30-50 rokiem życia.Życie w biegu, stres,zła dieta,mało ruchu przyczynia się do chorób sercowych.Dlatego proponuję profilaktykę suplementami diety.
Super Coenzym Q 10 to kardiologiczna witamina,reguluje jej pracę a spadek koenzymu w organizmie do 70% prowadzi do śmierci.Ten produkt zawdzięcza swoją wielką skuteczność roślinnemu pochodzeniu.Dziala 6 krotnie mocniej niż oferowane na rynku wytwarzane z wątroby wołowej.Zwiększa dotlenienie komorek!Innym produktem oczyszczającym i odtruwającym organizm jest Nopalin obniża poziom cholesterolu całkowitego,frakcji LDL oraz trójglicerydów,zmiejsza ryzyko zawału i zapobiega bay-pasom,po zawale skraca okres rekonwalescencji.Wspomaga odchudzanie i absorpcje tluszczów w jelicie,reguluje wagę ciała,tzw.spalacz tłuszczów.Warto brać również Omegę3 przeciwdziała zawałom serca i chorobom mięśnia sercowego,mózgu,udarom,obniża ciśnienie oraz innym chorobom związanym z układem krążenia.No i Vit.E ma aktywność biologiczną dwa razy mocniejszą od syntetycznych,jest silnym antyoksydantem,odmładza komórki całego organizmu. Cholestone to kompleksowy preparat niezbędny w profilaktyce przeciw chorobom miażdżycy,wieńcowej, otyłości,nadciśnieniu.Chcę również zaznaczyć,żepo zawale należy bezwzględnie stosować profilaktykę suplementami diety,dlatego,że uszkodzony mięsień serca w trakcie zawału obumiera, nie jest potem regenerowany,a jest to istotne bo znaczna część ludzi( do roku po zawale ponad 30%)link text umiera.Nie straszę,ale niestety taka jest prawda.link text

Szczegóły strony www.domowaapteka.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 241

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Wrocław »

  Świadczymy pomoc osobom przeżywającym życiowe kryzysy. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Sprawujemy opiekę nad dziećmi i młodzieżą, mającymi problemy z nauką, np. dysleksją. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Gliwice »

  Zadbaj o zdrowie w specjalistycznej klinice w Zabrze! Oferujemy konsultacje specjalistyczne, zabiegi operacyjne, badania laboratoryjne, to wszystko w jednym miejscu i małej opłacie. Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Spełnimy jakiekolwiek twoje oczekiwania, chirurgia nie jest nam straszna, a pobyt u nas spędzisz przyjemnie i odejdziesz od nas zdrowsza fizycznie i psychicznie! Dzięki przebytym kursom, doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, możesz bez obaw powierzyć nam własne zdrowie, a ceny jakie gwarantujemy są nadzwyczaj małe do jakości zrealizowanych usług. Każdy wie jaki jest aktualny stan polskiej służby zdrowia, wobec tego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do naszego gabinetu!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność »

  Pacjenci Poradni Profilaktyki i Leczenia Bezsenności chwalą wydajną pomoc tutaj gwarantowaną. A zatem gdy własne sposoby na bezsenność nie przyniosły rezultatów, profesjonaliści pomogą się nam jej definitywnie pozbyć. Leczenie bezsenności może zachodzić na dwóch poziomach – w sferze ciała i psychiki. Warto stosować techniki relaksacyjne, czasem niezbędne jest przyjmowanie leków. Istotna jest przyczyna jaka spowodowała problem. Tu gwarantujemy sobie trafną diagnozę. Nauka prezentuje rozmaite sposoby na bezsenność. Ich skuteczność potwierdzona została wieloma doświadczeniami. Grupa INZPiRO Leczenie Bezsenności Warszawa to zespół doświadczonych psychologów. Dzięki ich opiece leczenie bezsenności jest profesjonalnie zaplanowane. Bezsenność należy do dość popularnych zaburzeń. Placówka ma więc rozległą ilość pacjentów. Bezsenność może być objawem choroby somatycznej. Każdy problem jest tu jednostkowo oceniany i na bazie analizy zjawiska dopasowuje się środki zaradcze.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jeśli borykasz się z rozmaitego typu dolegliwościami psychologicznymi, skorzystaj z naszej oferty. Psycholog z Warszawy proponuje fachową pomoc psychologiczną. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie leczenia przeróżnych zaburzeń natury psychologicznej. Prowadzimy spotkania w postaci indywidualnej albo grupowej psychoterapii. Określamy plan leczenia odpowiedni to typu trudności, z którymi walczy nasz klient. Wyznaczamy odpowiednie ścieżki rozwoju osobistego oraz zawodowego. Sprawimy, że będziesz zadowolony z życia.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPEDA KRAKÓW Gabinet logopedyczny MÓWIDŁO »

  logopeda Kraków gabinet logopedyczny w Krakowie Umiejętność posługiwania się językiem umożliwia nam nieustanny rozwój, daje możliwość uczenia się nowych rzeczy. Pracując jako logopeda przekonałam się, jak wielki problem zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka stanowi brak możliwości wzajemnej komunikacji. Dlatego pragnę zaoferować swoją pasję, zaangażowanie i szczerą chęć pomocy osobom, które z różnych przyczyn nie mogą swobodnie korzystać z tej nam tylko właściwej zdolności mówienia.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »