siplex katalog

Super Coenzym Q 10 na serce ratunek

Super Coenzym Q 10 na serce ratunek Co roku na zawał serca i udar mózgu umiera w Polsce około 150 tysięcy osób.Dlatego warto zacząć stosować profilaktykę,zanim będzie za późno.Szczególnie u mężczyzn niebezpieczny jest okres między 30-50 rokiem życia.Życie w biegu, stres,zła dieta,mało ruchu przyczynia się do chorób sercowych.Dlatego proponuję profilaktykę suplementami diety.
Super Coenzym Q 10 to kardiologiczna witamina,reguluje jej pracę a spadek koenzymu w organizmie do 70% prowadzi do śmierci.Ten produkt zawdzięcza swoją wielką skuteczność roślinnemu pochodzeniu.Dziala 6 krotnie mocniej niż oferowane na rynku wytwarzane z wątroby wołowej.Zwiększa dotlenienie komorek!Innym produktem oczyszczającym i odtruwającym organizm jest Nopalin obniża poziom cholesterolu całkowitego,frakcji LDL oraz trójglicerydów,zmiejsza ryzyko zawału i zapobiega bay-pasom,po zawale skraca okres rekonwalescencji.Wspomaga odchudzanie i absorpcje tluszczów w jelicie,reguluje wagę ciała,tzw.spalacz tłuszczów.Warto brać również Omegę3 przeciwdziała zawałom serca i chorobom mięśnia sercowego,mózgu,udarom,obniża ciśnienie oraz innym chorobom związanym z układem krążenia.No i Vit.E ma aktywność biologiczną dwa razy mocniejszą od syntetycznych,jest silnym antyoksydantem,odmładza komórki całego organizmu. Cholestone to kompleksowy preparat niezbędny w profilaktyce przeciw chorobom miażdżycy,wieńcowej, otyłości,nadciśnieniu.Chcę również zaznaczyć,żepo zawale należy bezwzględnie stosować profilaktykę suplementami diety,dlatego,że uszkodzony mięsień serca w trakcie zawału obumiera, nie jest potem regenerowany,a jest to istotne bo znaczna część ludzi( do roku po zawale ponad 30%)link text umiera.Nie straszę,ale niestety taka jest prawda.link text

Szczegóły strony www.domowaapteka.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 225

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Narkotyki Warszawa »

  Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulary Poznań »

  Zapraszamy na całościowe badanie wzroku do Optical Center Oftal Koralewscy w Poznaniu. W oparciu o nie sporządzamy wszystkie typy okularów – budowa standardowa (z wykorzystaniem soczewek szklanych i organicznych) oraz innowacyjne soczewki indeksowane, asferyczne, progresywne, fotochromatyczne czy polaryzacyjne. Troszczymy się o to, by wszystkie soczewki z naszego salonu posiadały kilkuwarstwowe powłoki przeciwodblaskowe oraz warstwę utwardzającą.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • VITA-MED Przychodnia Pediatryczna »

  Nasza przychodnia świadczy usługi zarówno dla dorosłych pacjentów jak i dla dzieci. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. Oferujemy usługi z zakresu medycyny rodzinnej, szczepienia, badania bilansowe, badania lekarskie, ekg, i diagnostykę obrazową. Nasza placówka jest przystosowana do przyjęć osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tomatis Warszawa »

  Gabinet Interwencji Terapeutycznej proponuje swoją pomoc z zakresu psychologii oraz logopedii. Ośrodek znajduje się w Warszawie, przy ulicy Hafciarskiej 7. Lekarze e trakcie zajęć z pacjentami wykorzystują rozwiązania Tomatisa. Jest to trening słuchowy organizowany przy użyciu specjalnych urządzeń oraz programów. Składa się na niego kilkadziesiąt sesji, które polegają na słuchaniu materiału dźwiękowego. Metoda ta pomaga przede wszystkim w leczeniu zaburzeń mowy, nadpobudliwości, autyzmu, ułatwia naukę języków obcych.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie »

  CHOPPR- Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie oferuje diagnostykę, a także profesjonalne wsparcie dla rodzin. Pomoc obejmuje konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, psychoterapię małżeńską i rodzinną, interwencje kryzysowe. Psychoterapia przyjmuje formę długo- bądź krótkoterminową. To, co wyróżnia nasz ośrodek to przede wszystkim indywidualne oraz wysoce profesjonalne podejście do każdego problemu i wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo całą ofertę proponowanej przez ośrodek pomocy psychologicznej, jak również przydatne informacje.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »