siplex katalog

Rwa kulszowa

Rwa kulszowa Wyspecjalizowany gabinet leczenia rwy kulszowej ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie w miejscowości Kalisz. Rwa kulszowa to schorzenie wyraźnie związane ze skrzywieniem kręgosłupa. Specjalistyczny zespół działający w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Wykonujemy badania pomagające nam na właściwe określenie i wykrycie danego schorzenia i dobieramy do tego odpowiedni zestaw ćwiczeń jak i masaży. Dysponujemy najróżniejszymi sprzętami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy wykorzystujemy do rehabilitacji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa który jest taki ważny dla całego układu ciała człowieka. Pomagamy w zwalczaniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń. Działamy w oparciu o techniki leczenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu Browna który pozwala na uniknięcie operacji przez dzieci i młodzież, bo właśnie najmłodsi są bardziej narażeni. Więcej na stronie www.rwakulszowa.com

Szczegóły strony www.rwakulszowa.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 232

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobry psycholog Wrocław »

  W dzisiejszym życiu psycholog nie jest złem koniecznym. Zapraszam Państwa do lektury dlaczego i kiedy można odwiedzić psychologa.

  Bardzo często do nas zgłaszają się osoby które potrzebują różnego typu zaświadczeń i badań na przykład Badań dla kierowców, badań psychotechnicznych, zezwoleń na broń. Ale też bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci którzy wymagają pomocy w zakresie: pomocy psychologicznej, leczenia depresji, treningu interpersonalnego, ale też pacjenci którzy chcą podnieść swoje poczucie wartości.

  Zapraszamy Was na naszą stronę www w celu uzyskania szerszych informacji.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Poznań »

  Specjalistyczne Centrum Zdrowia Kobiety – gabinet ginekologiczny w Poznaniu. Działalność rozpoczął w roku 1985. Jesteśmy najlepiej rozpoznawanym gabinetem ginekologiczno- położniczym. Zapraszamy na badania prenatalne, usg 3D 4D, usg bioderek. Pełen zestaw badań dla kobiet i płodu. Gwarantujemy także możliwość obejrzenia płodu w czasie rzeczywistym jak również nagranie filmu z badań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Bydgoszcz »

  Psychoterapia Bydgoszcz zaprasza – zadbaj o swoje zdrowie emocjonalne i duchowe na sesjach z doświadczonym, empatycznym i wrażliwym psychologiem. Zgłoś się do gabinetu, jeśli szukasz obiektywnych wskazówek, wsparcia oraz szczerej, pożytecznej rozmowy z kimś, kto zawodowo zajmuje się doradztwem.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Odbiorcami przedstawianej witryny internetowej są osoby szukające profesjonalnej pomocy psychologicznej. Wrocław i Świdnica to miasta, w których psycholog prowadzi terapię. Oferowana psychoterapia ma za zadanie dokonanie pozytywnych zmian w sposobie percypowania siebie i otoczenia. Umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu to pierwszy krok do podwyższenia poziomu życia. Gabinet psychologiczny Ergo gwarantuje dyskrecję oraz wysoką skuteczność leczenia. Oferta obejmuje psychoterapię par, rodzin i indywidualną.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jeśli borykasz się z rozmaitego typu dolegliwościami psychologicznymi, skorzystaj z naszej oferty. Psycholog z Warszawy proponuje fachową pomoc psychologiczną. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie leczenia przeróżnych zaburzeń natury psychologicznej. Prowadzimy spotkania w postaci indywidualnej albo grupowej psychoterapii. Określamy plan leczenia odpowiedni to typu trudności, z którymi walczy nasz klient. Wyznaczamy odpowiednie ścieżki rozwoju osobistego oraz zawodowego. Sprawimy, że będziesz zadowolony z życia.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »