siplex katalog

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław Świadczymy pomoc osobom przeżywającym życiowe kryzysy. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Sprawujemy opiekę nad dziećmi i młodzieżą, mającymi problemy z nauką, np. dysleksją. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

Szczegóły strony www.gabinetpsychologiczny.wroc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum medyczne »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wejścia na witrynę Centrum Medycznego - Eskulap. Przedstawiane medyczne centrum zostało założone w roku 1996. Eskulap to posiadająca wiele specjalności lekarska przychodnia, ulokowana w centrum Żar. Medyczne centrum znajduje się na parterze dostojnej kamienicy pod adresem ulica Moniuszki 2. Początek działalności medycznego centrum to parę gabinetów lekarskich, współcześnie w Eskulapie znajduje się 15 gabinetów lekarskich oraz trzy dodatkowe położone przy ulicy Skarbowej. W centrum swoją pracę wykonuje ponad siedemdziesięciu lekarzy specjalistów o różnych specjalnościach medycznych. Praktykujemy rozliczne operacje lekarskie jak przykładowo laserowe usuwanie żylaków. Nasza kadra to lekarze doświadczeni zajmujący nierzadko pozycję ordynatorów w różnych szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyposażone jest w wysokiej jakości sprawny sprzęt diagnostyczny. W posiadaniu centrum Eskulap istnieją takie aparaty jak na przykład: ultrasonograf z opcją kolorowego Dopplera, Anoskopia, EKG wysiłkowe. Polecane centrum Eskulap jest w ciągłej kooperacji z medycznym laboratorium wykonującym pełen aspekt badań. Przeprowadzane przez nasze centrum badania to przykładowo: testy odczulania, krioterapia w ginekologii.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medikool - Centrum Zdrowia Skoczów »

  Zapraszamy do poradni zdrowia Medikool w Skoczowie, gdzie nie tylko skorzystasz z pomocy wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, ale również skorzystasz z możliwości wykonania podstawowych badań w laboratorium medycznym. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wsparciu odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Współczesnym społeczeństwie, tak pospiesznie bogacącym się jak Polska, przypadłości cywilizacyjne jak depresja zdarzają się niespodziewanie często. Są objawem intensywnego tempa, które zmusza obywatela tego kraju do wypełniania wielkiej ilości obowiązków. Objawem tego jest pragnienie niebosiężnych zarobków, osiągniecie ogromnego prestiżu po przez zdobywanie produktów materialnych.
  W razie nie zdobycia zamierzonych celów, jednostka z takimi ustanowieniami wpada depresję. Gdzie szukać w tedy ratunku? Odpowiedzieć jest nieskomplikowana! Należy skorzystać z porad eksperta jakim jest dobry psycholog warszawa.
  Specjalista z zamożnym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym, posiada dostateczną mądrość, aby człowieka z depresji wyprowadzić na właściwą drogę, za nim stan przypadłości nie pogłębi się.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa »

  Niewyraźnie mówienie, złe wypowiadanie głosek czy seplenienie to częste problemu wielu dzieci. Jeżeli zauważymy taki problem u swojego dziecka, to konieczne jest odpowiednie leczenie, które polega przede wszystkim na wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń. Poprawność dopasowania ćwiczeń jest bardzo ważna. Dlatego właśnie pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć jest wytypowanie odpowiedniego specjalisty – logopedy. Następnie powinna zostać wdrożona odpowiednia terapia logopedyczna. Podczas zwykłych ćwiczeń trenujących wymowę bardzo często wprowadzane są również ćwiczeniach oddechowe. Od prawidłowego oddechu bardzo wiele zależy. Im szybciej zgłosimy się do logopedy tym szybsze i lepsze efekty terapii uzyskamy. Dlatego nie zwlekaj i nie czekaj na to, że być może Twojemu dziecku się poprawi. Zgłoś się do specjalisty tak szybko, jak jest to możliwe. Terapie logopedyczne bardzo często przeprowadzane są również u nieco starszych dzieci. Dają one takie same pozytywne efekty. W przypadku starszych dzieci czas ma jednak decydujące znaczenie.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Disulfiram Poznań Nasz Gabinet »

  Witryna internetowa prezentuje oferowane usługi firmy Esperal. Rzetelni fachowcy na co dzień zajmują się zamieszczaniem wszywek alkoholowych oraz wypisywaniem recept na specjalistyczne środki medyczne, które wspomagają odstawienie alkoholu. Na stronie firmowej Internauci poznać mogą wszelkie niezbędne informacje związanych z odstawieniem alkoholu oraz zapoznać się ze sposobami używania wszywek. Spółka, która działa w Poznaniu oraz w jego okolicach udostępnia możliwość skontaktowania się za pomocą uzupełniania wstawionego na stronę formularza. Osoby chętne mogą skorzystać również z opcji kontaktu telefonu komórkowego.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »