siplex katalog

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław Świadczymy pomoc osobom przeżywającym życiowe kryzysy. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Sprawujemy opiekę nad dziećmi i młodzieżą, mającymi problemy z nauką, np. dysleksją. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

Szczegóły strony www.gabinetpsychologiczny.wroc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 134

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Centrum Psychoterapii i Rozwoju INSIGHT powstało dla osób potrzebujących fachowej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Nazywam się Anna Leśniewska, jestem twórcą INSIGHT i od paru lat wykonuję zawód potocznie określany jako psycholog i psychoterapeuta. Jestem także certyfikowanym terapeutą EEG-biofeedback. Nie jestem psychologiem który swoją wiedzę zdobył na weekendowych kursach. Wiedzę teoretyczną zdobyłam m.in. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim – kończąc studia magisterskie z zakresu psychologii oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym uzyskując kwalifikacje psychoterapeutyczne. Własną propozycję kieruję do dzieci, młodzieży i ludzi dorosłych. Pomagam osobom doświadczającym min: lęku, trudności w określeniu tożsamości, zaburzeń odżywiania oraz trudności partnerskich i rodzinnych. Zapraszam do mojego gabinetu głównie pacjentów z miasta Wrocław i okolic.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik »

  Gabinet psychologiczno-terapeutyczny oferuje szeroki wachlarz oddziaływań psychologicznych, które obejmują wspieranie samorealizacji, promocję zdrowia, poradnictwo psychologiczne a także psychoterapię.
  Oferta gabinetu skierowana jest do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz dorosłych.
  W gabinecie znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów mających kilkuletnie doświadczenie zawodowe w swojej dziedzinie. Psycholodzy, psychoterapeuci, mediator oraz coach posiadają rekomendację odpowiednich Polskich Towarzystw do świadczenia usług.
  Jesteśmy w centrum Warszawy, co umożliwia dogodny dojazd z różnych dzielnic Warszawy także środkami komunikacyjnymi (metro, autobus, tramwaj).

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • USG 3D Kraków »

  W czasie bycia w ciąży ginekolog jest niezwykle ważnym lekarzem. Badania ginekologiczne realizuje się po to, żeby sprawdzać czy maleństwo kształtuje się bez problemów. Dlatego istotne jest, aby mieć dobrego doktora. Co więcej musi posiadać stosowny sprzęt do robienia badań ultrasonografem. Tutaj odnajdziesz wszystko, czego chcesz.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Okulistyczna Jasne Błonia »

  Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008: Kompleksowe usługi w zakresie leczenia chorób oczu. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu.

  Klinika Okulistyczna „Jasne Błonia” dysponuje najnowszym sprzętem do przeprowadzania operacji. Obecnie wyposażona jest w kombajn okulistyczny OS 3 firmy Oertli, aparat Accurus firmy Alcon, najnowszej generacji, jedyny w Polsce, mikroskop operacyjny Topcon OMS 800, wyposażony w system OFFISS, umożliwiający wykonywanie chirurgii bimanualnej w tylnym odcinku oka bez użycia światłowodowego oświetlenia. Oprócz systemu soczewek nagałkowych wykorzystujemy również standardowo system BIOM firmy Oculus.

  Aby zapewnić najwyższy poziom naszych usług, wykorzystujemy również endolaser, krioaplikator oraz aparat do znieczulania Fabius firmy Dräger. W 2008 roku zakupiliśmy najnowszy aparat do wykonywania badań angiograficznych i OCT, Spectralis®HRA+OCT firmy Heidelberg Engineering. Nasza klinika wyposażona jest także w sprzęt audiowizualny najnowszej generacji, który umożliwia

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Na co patrzeć wykonując badania operatorów maszyn »

  Badania psychologiczne lub badania psychotechniczne robione są w celu weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, a badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań używane są testy psychologiczne oraz testy psychotechniczne. Miejscem w którym uzyskuje się potrzebne zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim jest miastem w którym można najlepiej zrobić takie badanie. Wysoką jakość badań powinna zagwarantować każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim jest miastem w którym znajdują się świetnie wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura skraca czas wizyty oraz pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim jest miastem w którym powstają najlepsze gabinety. Kierowcy zawodowi umawiają się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem gdzie kierowcy zawodowi mają największy dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »