siplex katalog

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław Świadczymy pomoc osobom przeżywającym życiowe kryzysy. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Sprawujemy opiekę nad dziećmi i młodzieżą, mającymi problemy z nauką, np. dysleksją. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

Szczegóły strony www.gabinetpsychologiczny.wroc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rwa kulszowa »

  Wyspecjalizowany gabinet leczenia rwy kulszowej ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie w miejscowości Kalisz. Rwa kulszowa to schorzenie wyraźnie związane ze skrzywieniem kręgosłupa. Specjalistyczny zespół działający w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Wykonujemy badania pomagające nam na właściwe określenie i wykrycie danego schorzenia i dobieramy do tego odpowiedni zestaw ćwiczeń jak i masaży. Dysponujemy najróżniejszymi sprzętami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy wykorzystujemy do rehabilitacji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa który jest taki ważny dla całego układu ciała człowieka. Pomagamy w zwalczaniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń. Działamy w oparciu o techniki leczenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu Browna który pozwala na uniknięcie operacji przez dzieci i młodzież, bo właśnie najmłodsi są bardziej narażeni. Więcej na stronie www.rwakulszowa.com

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoagresja Śląsk  »

  Od czasu 1996 roku Praktyka Lekarzy Rodzinnych family SANA działa jako pierwsza człon medycyny rodzinnej na Śląsku. Miło zapraszamy pacjentów aż do odwiedzenia naszej praktyki natomiast zapoznania się spośród niniejszym serwisem

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Kraków »

  Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową. Jestem dyplomowanym logopedą. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku filologia polska z logopedią. Logopedii uczyłam się pod kierunkiem wybitnej specjalistki profesor Jagody Cieszyńskiej oraz jej zespołu. Już w czasie studiów prowadziłam terapię indywidualną z dziećmi z różnymi zaburzeniami oraz pracowałam z grupami dzieci w przedszkolu w ramach wolontariatu. Prowadziłam również zajęcia w szkole dla dzieci niedosłyszących, w przedszkolach, prywatnym gabinecie logopedycznym oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej gdzie również przeprowadzałam diagnozę logopedyczną.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa »

  Jednym z wielu często odwiedzanych lekarzy jest w naszym kraju okulista. owe częste odwiedziny wynikają między innymi z przymusu przebadania wzroku i sprawienia sobie okularów lub szkieł kontaktowych. Jeśli zatem ktoś z Państwa ma wadę wzroku i potrzebny jest mu lekarz okulista Warszawa z pewnością wyjdzie naprzeciw tym potrzebom. Nasza strona reprezentuje jedną z najbardziej profesjonalnych warszawskich firm oferujących takie usługi. Normalnością jest już obecnie badanie wzroku, określenie modelu szkieł potrzebnych w odpowiednim przypadku i ich zakup w jednym miejscu. A więc, gdy ktoś oczekuje nie tylko wizyty u okulisty, ale i kontaktu ze specjalistą, jakim jest optyk Warszawa, a mianowicie nasza firma, zapewni Państwu zarówno konsultację z lekarzem, jak i z optykiem, z zamiarem wyboru szkieł i ciekawych oprawek.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liposukcja Luboń Komorniki »

  Kilka słów o Usługi kosmetyczne Luboń Komorniki na fizjonomia/szyję/dekolt, a oprócz tego na ciało... gdyby spróbowaćopisać je precyzyjnie, lektura tych informacji mogłaby zadziałać jak kołysanka ;-), Gabinet kosmetyczny Luboń Komorniki Cadeau Cabine Luboń KomornikiOferta na fizjonomia/szyję/dekolt/ Przebarwienia skóry Luboń Komorniki jest w istocie szeroka, że wymienić jej tutaj nie postępowanie: stosujemy przynajmniej dwa - trzy typy zabiegów na najczęściej występujące problemy skórne, a gdy przeciwnie to możliwe natomiast wskazane, dla uzyskania jak najlepszych efektów łączymy manualne techniki z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (lifting RF, elektrostymulacja, sonoforeza, jonoforeza, elektroporacja, mezoporacja, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, elektrokoagulacja, itp. itd. ), np. Lifting Luboń KomornikiKosmetyczka Luboń Komorniki na ciało proponuje:- szybkie i skuteczne zabiegi wykonywane starannie dobranym sprzętem kosmetycznym:Liposukcja Luboń Komorniki- liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna), Lifting Luboń Komorniki tudzież termolipoliza falami radiowymi oraz dodatkowo endermomasaż "próżniowy" także ze wspomaganiem RF, a oprócz tego zabiegi z firmy "Charmine Rose" opisane we wspomnianym wyżej katalogu.
   

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »