siplex katalog

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław Świadczymy pomoc osobom przeżywającym życiowe kryzysy. Leczymy zaburzenia nerwowe i depresyjne. Pomagamy w walce z lękiem i nieuzasadnionymi napadami lęku. Prowadzimy psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji, oraz destrukcyjnych zachowań, jak: hazard, erotomania, i tym podobne uzależnienia. Sprawujemy opiekę nad dziećmi i młodzieżą, mającymi problemy z nauką, np. dysleksją. Szersze informacje znajdują się na naszej stronie www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

Szczegóły strony www.gabinetpsychologiczny.wroc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ALTEA Psychoterapeuta Poznań »

  Dlaczego wciąż sądzimy, iż konsultacja u psychologa to coś złego i negatywnego? Na naszym portalu opisujemy wszystkie zagadnienia nieodłącznie związane z ludzkim funkcjonowaniem. Nasi profesjonaliści wskażą Ci, jak znaleźć drogę satysfakcjonującego życia, udzielą poszukiwanych porad, a także zapewnią konieczną psychoterapię psychodynamiczną. Ponadto za pomocą naszego serwisu publikujemy Państwu ważne i merytoryczne wiadomości na tematy takie jak: terapia, psychiatria oraz pomocny opis tego, jakie kwalifikacje posiadają nasi terapeuci.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Gabinet dentystyczny jest niesympatycznie odbierany przez sporą część pacjentów. My mamy zamiar zmienić takie myślenie. Gabinet STOM-MED w Poznaniu przy ul. Kosińskiego jest miejscem przyjaznym wszystkim pacjentom, zwłaszcza dzieciom. Dentyści dziecięcy mają dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Do leczenia ubytków w ich uzębieniu, używają oni zamiast wiertarki łagodniejszych urządzeń (typu piaskarka, preparaty żelowe do rozpuszczania próchnicy). STOM-MED poza zabiegami związanymi ze stomatologią estetyczną, ortodoncją, protetyką, chirurgią, leczeniem zachowawczym, periodontologią oraz implantami, oferuje także wykonywanie zdjęć RTG.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt »

  Celem terapii Gestalt jest pobudzanie świadomości uczuć, potrzeb, mechanizmów działania jak również tego, co się dzieje w naszym ciele. Uświadomienie sobie tego, co jest podstawą naszych działań, stanowi pewny krok by dokonać znaczącej zmiany w swoim życiu. Niejednokrotnie trudności mają swoje źródło w przeżyciach sprzed lat, tworzą się w wyniku "niedokończonych" sytuacji, kwestii, przetrzymujących naszą witalność i które nie pozwalają żyć w pełni. Psychoterapia Gestalt daje możliwość dokończenia tych spraw w przyjemnej atmosferze. Poznanie siebie, swoich ograniczeń a także zalet, daje możliwość dokonywania wyborów zgodnych z własnymi potrzebami.
  Psychoterapeuta Gestalt nie doradza, ale pomaga klientowi w poszukaniu jego własnego sposobu na życie. Przystępna relacja psychologiczna opierająca się na dyskrecji i akceptacji, pomaga często przepracować bardzo trudne i dotkliwe doświadczenia i trudności emocjonalne.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Promowany serwis należy do działającego w Lublinie gabinetu
  psychoterapeutycznego. Kadrę ośrodka tworzą tylko wysoko wykształceni specjaliści z dużym doświadczeniem. Pacjentami lekarzy są przede wszystkim osoby z kłopotami z nerwicą, depresją, uzależnieniami oraz konfliktami małżeńskimi. Propozycja obejmuje konsultacje dla par, indywidualne, rodzinne i grupowe. Gabinet zapewnia również usługę wirtualnego psychologa. Na łamach strony www można zapoznać się opiniami pacjentów gabinetu oraz kompletnym zakresem usług.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rak szyjki macicy, rak trzonu macicy, brachyterapia, ginekologia onkologiczna, »
  ginekologia onkologiczna
  onkolog Łódź
  rak pochwy
  rak szyjki macicy rak trzonu macicy
  rak sromu
  brachyterapia rak gruczołu krokowego
  rak prostaty
  rak stercza

  Specjalizuję się w radioterapii ginekologicznej

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »