siplex katalog

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

Szczegóły strony www.diada.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta Rzeszów »

  Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF tworzą doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci oraz pedagodzy, który służą swoją pomocą osobom odczuwającym nadmierny stres lub lęk. Jeśli więc odczuwasz dziwny niepokój lub masz problemy z poradzeniem sobie z życiem codziennym, skontaktuj się z SELF, pozwól sobie pomóc. Centrum prowadzi także szkolenia z zakresu rozwoju człowieka, które pozwalają doskonalić umiejętności interpersonalne pracownika. Dobry psycholog w Rzeszowie, prosimy zapoznać się z pełną ofertą Centrum SELF znajdującą się na ich stronie firmowej.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPEDAWRO.PL - mgr Anita Szczęsna neurologopeda kliniczny we Wrocławiu »

  Logopedia Wrocław to strona gabinetu logopedycznego mgr Anita Szczęsna, dyplomowanego neurologopedy klinicznego. Oferujemy usługi prowadzące w gabinet logopedyczny we Wrocławiu. Należą do nich: ocena rozwoju mowy dziecka, stymulacja rozwoju mowy, terapia wad wymowy u dzieci i dorosłych, terapia dzieci i niemowląt z wadami czy terapia dzieci i niemowląt z dziecięcym porażeniem mózgowym. Logopeda opisuje tam szereg artykułów, np. Czym jest ORM, rozwój wymowy, wady wymowy itd. Logopeda wyjaśnia zjawisko opóźnionego rozwoju mowy, a także na opisuje etapy rozwoju dziecka według normy rozwojowej. Logopeda we Wrocławiu to witryna poświęcona tematyce logopedycznej, a także jej odmianom, tj. neurologopedii. Opisane tam zagadnienia pozwolą zapoznać się internaucie z tematyką logopedii, wadami wymowy, ORM, rozwojem mowy czy autyzmem. W dziale kontakt przedstawiona została aktualna lokalizacja prywatnego gabinetu logopedycznego mieszczącego się we Wrocławiu. Witryna się unikalność (opis doświadczeniu logopedy.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Witryna ta ma za zadanie prezentację oferty kliniki chirurgii plastycznej UNI KLINIK. W ofercie tej znaleźć można kompleksową plastykę twarzy, np. uszu. Ważne miejsce w omawianej ofercie zajmują operacje brzucha oraz ud. Jedną ze specjalności kliniki jest chirurgia plastyczna piersi. Lekarze z powyższej kliniki korzystają ze sprzętu najwyższej jakości. Wysoką jakość usług zapewnia zespół złożony z renomowanych chirurgów. Z oferty, obejmującej np. lifting skroniowy, korzystają także panowie.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Odbiorcami przedstawianej witryny internetowej są osoby szukające profesjonalnej pomocy psychologicznej. Wrocław i Świdnica to miasta, w których psycholog prowadzi terapię. Oferowana psychoterapia ma za zadanie dokonanie pozytywnych zmian w sposobie percypowania siebie i otoczenia. Umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu to pierwszy krok do podwyższenia poziomu życia. Gabinet psychologiczny Ergo gwarantuje dyskrecję oraz wysoką skuteczność leczenia. Oferta obejmuje psychoterapię par, rodzin i indywidualną.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Poznań »

  Zajmujemy się pracą nad problemami związanymi z: pozostawaniem w kryzysie, trudnościami w relacjach z bliskimi, kształtowaniem umiejętności wychowawczych, funkcjonowaniem emocjonalnym i osobowościowym, oraz rozwojem osobistym.
  Zapraszamy na terapie rodzinne w Poznaniu.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »