siplex katalog

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

Szczegóły strony www.diada.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 204

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog »

  Nasza strona oferuje Wam konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wyróżniamy się od innych wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHODIETETYK »

  firma zajmujaca sie promowaniem zdrowego racjolanego odzywiania, praca polega na solidnym i indywidualnym traktowaniu pacjenta, układanie programów żywieniowych, które pozwalaja pozbyc sie złych nawyków, nadmiaru tkanki tłuszcowej, walcza z poprawa kondycji zdrowotnej psychofizycznej, stosowanie technik motywacyjnych!, zapraszam.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liposukcja Luboń Komorniki »

  Kilka słów o Usługi kosmetyczne Luboń Komorniki na fizjonomia/szyję/dekolt, a oprócz tego na ciało... gdyby spróbowaćopisać je precyzyjnie, lektura tych informacji mogłaby zadziałać jak kołysanka ;-), Gabinet kosmetyczny Luboń Komorniki Cadeau Cabine Luboń KomornikiOferta na fizjonomia/szyję/dekolt/ Przebarwienia skóry Luboń Komorniki jest w istocie szeroka, że wymienić jej tutaj nie postępowanie: stosujemy przynajmniej dwa - trzy typy zabiegów na najczęściej występujące problemy skórne, a gdy przeciwnie to możliwe natomiast wskazane, dla uzyskania jak najlepszych efektów łączymy manualne techniki z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (lifting RF, elektrostymulacja, sonoforeza, jonoforeza, elektroporacja, mezoporacja, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, elektrokoagulacja, itp. itd. ), np. Lifting Luboń KomornikiKosmetyczka Luboń Komorniki na ciało proponuje:- szybkie i skuteczne zabiegi wykonywane starannie dobranym sprzętem kosmetycznym:Liposukcja Luboń Komorniki- liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna), Lifting Luboń Komorniki tudzież termolipoliza falami radiowymi oraz dodatkowo endermomasaż "próżniowy" także ze wspomaganiem RF, a oprócz tego zabiegi z firmy "Charmine Rose" opisane we wspomnianym wyżej katalogu.
   

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Szczecin Medicine »

  Medicine to centrum lekarskie z sporą praktyką w uzdrawianiu różnego typu schorzeń. Całościowa obsługa lekarska jest możliwa ponieważ placówka angażuje doktorów m. in. następujących branż jak neurolog czy okulista. Czerpanie z współczesnych strategii kurowania oraz używanie aparatury nowej generacji to główne wyznaczniki jakości zabiegów. Ciągły postęp personelu umożliwia na wdrożenie przełomowych zdobyczy chirurgii i wykorzystanie ich w gabinetach. Najistotniejsze jest tu tymczasem leczenie i zadowolenie pacjentów, którzy ochoczo odwiedzają placówkę.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »