siplex katalog

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

Szczegóły strony www.diada.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychologiczny Bydgoszcz »

  Psychoterapia Bydgoszcz zaprasza – zadbaj o swoje zdrowie emocjonalne i duchowe na sesjach z doświadczonym, empatycznym i wrażliwym psychologiem. Zgłoś się do gabinetu, jeśli szukasz obiektywnych wskazówek, wsparcia oraz szczerej, pożytecznej rozmowy z kimś, kto zawodowo zajmuje się doradztwem.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.urolog-poznan.eu »

  Specjalistyczna Praktyka Urologiczna Adama Guźniczaka proponuje szeroki przekrój usług związanych z diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego. Prezentowany specjalista wykonuje zabiegi w Szpitalu w Puszczykowie. Pacjenci przyjmowani są w gabinecie znajdującym się w Poznaniu na ulicy Ściegiennego 22. Zakres oferowanych usług obejmuje między innymi operacyjne leczenie dysfunkcji układ moczowego u kobiet, badania USG prostaty, pęcherza moczowego itp. Doświadczenie i niezawodność to atuty rekomendowanego urologa.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny Kraków »

  Gabinet dentystyczny Kraków Iwodent - to tylko wykwalifikowani lekarzy, które podczas wykonywania poważnych zabiegów zdobyli bezcenna doświadczenie dentystyczne. To pozwala na zachowanie wysokich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy – stomatologów.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia logopedyczna Opole »

  Logopeda Justyna Labus zachęca do konsultacji logopedycznych z zakresu wad wymowy i nieprawidłowości w komunikacji. Od wielu lat leczy problemy wynikające z nieprawidłowości w komunikowaniu się. Logopeda jest potrzebny w sytuacji, kiedy zaburzenie jest coraz większe. Istnieje możliwość wizyty domowej dla osób, które nie lubią odwiedzać gabinetów tego typu.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurologia leczenie »

  Szeroki zakres oferowanych usług leczniczych. To wszystko znajdziecie w Neuromedica - Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Ich ponad 30-osoba grupa doświadczonych lekarzy jest do Waszej dyspozycji. Cały projekt, to kontynuacja Oddziału Łódzkiego Instytutu Neuromedica, który został stworzony przez dr n. med. Alicję Kubik, która nadal jest głównym koordynatorem. Niezależnie czy potrzebujecie pomocy w laryngologii dziecięcej, foniatrii, nefrologia, nefrologii dziecięcej, neurochirurgii, neurologii, neurofizjologii, neurologii dziecięcej, pediatrii, ortopedii, chirurgii urazowej, pediatrii, porady laktacyjne, psychiatrii, psychiatrii dziecięcej, psychologii klinicznej, pulmonologii, ultrasonografii, ultrasonografii dopplerowskiej naczyń czy urologii, to wszystko będziecie mogli załatwić w Neuromedica!

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »