siplex katalog

Psycholog

Psycholog Nasza strona oferuje Wam konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wyróżniamy się od innych wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

Szczegóły strony www.centrumpsychoterapii.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 229

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zaburzenia erekcji »

  Urologia zajmuje się układem moczowo-płciowym, budową oraz zaburzeniami jego funkcji. Oprócz problemów z oddawaniem moczu występują również zaburzenia erekcji. Te objawy powinny zmobilizować do wizyty u lekarza urologa. Zaburzenia erekcji najczęściej dotyczą mężczyzn po 40 roku życia, co wiąże się z przerostem prostaty. Nieleczony przerost prostaty może doprowadzić do powstania raka stercza (prostaty). Rak prostaty bywa przeważnie złośliwy i jest chorobą śmiertelną. Szansą na wyleczenie jest wczesne rozpoznanie tej choroby przez specjalistów.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki zdrowia »

  Jeden z pierwszych w Polsce katalogów na którym prezentowane są najlepsze kliniki medyczne, ośrodki zdrowia czy centra medyczne z całej Polski. Pragniemy razem z naszym zespołem popularyzować takie dziedziny zdrowia jak: leczenie niepłoności, chirurgia plastyczny czy na przykład medycyna estetyczna. Szczegółowy podział na takie kategorie jak: chirurgia plastyczna warszawa czy estetyka ciała pozwoli ludziom odwiedziającym nasz portla w bardzo szybkim czasie odszukac wymarzona dla nich klinikę. Warto bowiem przy zdecydowaniu się na zabiegi upiększające nasze ciało, wybrać klinike najlepszą z najwybitniejsza kadrą lekarską. Dbajmy o nasze zdrowie ale róbmy to zarazem z głową i rozwagą. Zapraszamy zatem do naszego katalogu gdzie z łatwością można znaleźć szukany ośrodek medyczny.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Wrocław »

  W nowym roku wielu z nas stanie przed wizytą u doktora, który orzeka o zdolności do pracy. Medycyna pracy Wrocław to czasami indywidualna własna styczność z medykami. Warto wówczas pomnieć o tym, by wyeksploatować przesłankę do badań oraz poprosić o wszystkie możliwe, jakie są związane z charakterem własnej pracy. Okulista Wrocław to profesjonalista, do jakiego winien się udać jakikolwiek pracownik, a zwłaszcza osoby, jakie na co dzień pracują przy komputerze. Badanie wzroku może zapobiec usilnemu pogorszeniu się widzenia.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Kraków »

  Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową. Jestem dyplomowanym logopedą. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku filologia polska z logopedią. Logopedii uczyłam się pod kierunkiem wybitnej specjalistki profesor Jagody Cieszyńskiej oraz jej zespołu. Już w czasie studiów prowadziłam terapię indywidualną z dziećmi z różnymi zaburzeniami oraz pracowałam z grupami dzieci w przedszkolu w ramach wolontariatu. Prowadziłam również zajęcia w szkole dla dzieci niedosłyszących, w przedszkolach, prywatnym gabinecie logopedycznym oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej gdzie również przeprowadzałam diagnozę logopedyczną.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoodmładzanie Szczecin »

  Jeżeli zastanawiamy się nad tym, dlaczego laser frakcyjny szczecin zyskuje obecnie tak dużą popularność i cieszy się zaufaniem pośród osób, które chętnie korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej (fotoodmładzanie szczecin), zauważymy, iż bywa to zabieg, który przeprowadza się bez wykorzystania skalpela. Dotychczas, żeby przywrócić jędrność skórze w okolicach oczu, lub dowolnej części twarzy, konieczne było przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego albo co najmniej użycie igły i strzykawki. W wypadku lasera frakcyjnego szczecin jest inaczej, gdyż tu udaje się dostać pożądane rezultaty jedynie z zastosowaniem elektrodźwięków (medycyna estetyczna szczecin), jakie przenikają na odpowiednią głębokość tkanki skóry, sprawiając, że jej komórki zaczynają się ze sobą łączyć, a w ten sposób jędrność cery zostaje skutecznie przywrócona (botoks szczecin). Jak będziemy mogli przyznać, laser frakcyjny szczecin daje natychmiastowy efekt, a przy tym uda nam się efektywnie wyeliminować z dużą dokładnością te zmarszczki, lub zwisy skórne, które nas postarzają, z tej przyczyny także jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zadbanie o młody wygląd mojej twarzy.
   

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »