siplex katalog

Psycholog

Psycholog Nasza strona oferuje Wam konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wyróżniamy się od innych wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

Szczegóły strony www.centrumpsychoterapii.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog »

  Jeśli mamy kłopoty z narkotykami czy innymi uzależnieniami, to zapraszamy na naszą terapię.Pomoc psychologiczna może być czasem konieczne. Lekarz zajmuje się również wsparciem przy różnego rodzaju uzależnieniach. W sytuacji kiedy męczą nas przerażające myśli, nie można zostawiać naszego stanu samego sobie. Należy niezwłocznie pójść do psychoterapeuty, który nam na pewno pomoże. Nie możemy się męczyć sami, ponieważ może to doprowadzić do strasznej tragedii.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski Lekarz w Londynie »

  Szukasz polskiego lekarza w Londynie? Polski Lekarz: prywatna przychodnia zdrowia w Londynie jest tym czego szukasz. Tylko u nas spotkasz genialnych ekspertów zarówno: położną, kardiologa, lekarza rodzinnego, pediatrę jak i fachowców od medycyny estetycznej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn - modelowanie twarzy, wypełnianie zmarszczek, usuwanie żylaków. Wybierz dogodny dla Siebie termin i już dziś umów się na wizytę a zaraz po niej uzyskasz kartę stałego klienta i 10 % upustu.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Lublin »

  Świetny specjalista do spraw ginekologii w mieście Lublinie zaprasza wszystkie Kobiety chcące skorzystać z usług prawdziwego lekarza. Posiadamy świetnie wyposażony gabinet ginekologiczny w Lublinie. Świetna kadra gwarantująca przyjemną atmosferę zachęca do specjalistów najlepszych w swoim fachu. Wszelkie informacje na temat Naszej działalności znaleźć można na stronie www, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychoterapii i Rozwoju POZNAĆ SIEBIE przedstawia swoją ofertę. Skuteczna psychoterapia prowadzona jest w takich miastach, jak Poznań. Doświadczeni eksperci wspomogą w ciężkich życiowych chwilach. Naszą misją jest szybkie niesienie pomocy i przemiana stanu zdrowia klientów na lepsze. Gwarantujemy, że przyjmie Państwa nasz profesjonalny psychoterapeuta. Razem z pacjentem omawiamy metody i techniki pracy nad problemem. Organizujemy interesujące szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem. W ofercie posiadamy też trening asertywności i autoprezentację.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny Kraków »

  Gabinet dentystyczny Kraków Iwodent - to tylko wykwalifikowani lekarzy, które podczas wykonywania poważnych zabiegów zdobyli bezcenna doświadczenie dentystyczne. To pozwala na zachowanie wysokich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy – stomatologów.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »