siplex katalog

Psycholog

Psycholog Nasza strona oferuje Wam konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wyróżniamy się od innych wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

Szczegóły strony www.centrumpsychoterapii.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 229

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Nazywam się Robert Rutkowski i osobistą stronę dedykuję zagadnieniom i problemom powiązanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych. Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Oferta moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Zaprezentuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Robert Rutkowski jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Podstawą działalności adAlta jest kompleksowa pomoc psychologiczna. Psycholog i inni fachowcy świadczą swe usługi na terenie miasta Warszawa. W zakres usług gabinetu wchodzą badania psychologiczne dotyczące np. osobowości. Wysoką jakość usług zapewnia doświadczony i wyszkolony zespół. Gabinet ten ma na celu przywrócenie radości życia swoim pacjentom. Porady udzielane są zarówno w gabinecie, jak i za pośrednictwem Internetu. Pomoc dedykowana jest osobom, które mają trudności np. z koncentracją.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Zapraszam do gabinetu psychologicznego MKK na poznańskich Winogradach. Oferta mojego ośrodka obejmuje pomoc psychologiczną, terapię par i małżeństw, a także terapię indywidualną. Prowadzę również warsztaty rozwoju osobistego.
   

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dla każdego »

  Dziecienca psychologia to wiele ważka domena, która zajmuje się normalnym postępem waszych latorośli. Dziecienca psychologia wymaga szczególnego usposobienia. Gdy zauważamy agresję u swojej latorośli musimy natychmiast zareagować i poszukiwać przyczyny tegoż stanu rzeczy. Psychologia tłumu to dziedzina, która zajmuje się relacjami pomiędzy ludźmi w grupie.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Rzeszów »

  Szanowni Państwo nazywam się Tomasz Owsiany jestem lekarzem medycyny o specjalności chirurgia ogólna, zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Mój gabinet zapewnia fachową poradę oraz chirurgiczną pewność i precyzję wykonania zabiegu. W mojej ofercie można znaleźć: botox, wypełniacze - kwas hialuronowy, mezoterapię, a także peeling medyczny. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »