siplex katalog

Psycholog

Psycholog Nasza strona oferuje Wam konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wyróżniamy się od innych wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

Szczegóły strony www.centrumpsychoterapii.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 223

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Warsztaty Piła »

  Warsztaty dla dzieci i młodzieży prowadzone w Pile mają na celu wsparcie w otwarciu się na świat, pomoc w szukaniu inspiracji oraz ścieżek rozwoju. Wszyscy świadomi rodzice bardzo dobrze wiedzą jak ważne jest ukształtowanie młodego człowieka, dlatego warsztaty prowadzone są przez dyplomowanego psychologa są drogą do sukcesu Twojego dziecka. Prawie wszystkie z naszych dostępnych programów, prócz dostarczania rzetelnej wiedzy, kładzią także nacisk na kształcenie niezbędnych w codziennym życiu sprawności psychologicznych i społecznych.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki zdrowia »

  Jeden z pierwszych w Polsce katalogów na którym prezentowane są najlepsze kliniki medyczne, ośrodki zdrowia czy centra medyczne z całej Polski. Pragniemy razem z naszym zespołem popularyzować takie dziedziny zdrowia jak: leczenie niepłoności, chirurgia plastyczny czy na przykład medycyna estetyczna. Szczegółowy podział na takie kategorie jak: chirurgia plastyczna warszawa czy estetyka ciała pozwoli ludziom odwiedziającym nasz portla w bardzo szybkim czasie odszukac wymarzona dla nich klinikę. Warto bowiem przy zdecydowaniu się na zabiegi upiększające nasze ciało, wybrać klinike najlepszą z najwybitniejsza kadrą lekarską. Dbajmy o nasze zdrowie ale róbmy to zarazem z głową i rozwagą. Zapraszamy zatem do naszego katalogu gdzie z łatwością można znaleźć szukany ośrodek medyczny.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie stóp »

  Przychodnia lekarska Spondylus w Szczecinie z przyjemnością zaprasza do siebie wszystkich, którym zależy na dbaniu o zdrowie. Stworzyliśmy dla Państwa potrzeb też sklep wysyłkowy ze sprzętem rehabilitacyjnym. Wkładki do butów.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Parkot ginekolog z Rzeszowa »

  Gabinet ginekologiczny lek. med. Zbigniewa Parkota specjalizuje się w usługachUSG 2D,3D i 4D jak również leczeniem [niepłodności| bezpłodności}. Pan Parkot prowadzi gabinet już od 20 lat, skupia się na zdrowiu i chorobach zagrażającym kobietą. Wizyty w jego przychodni charakteryzuje kompleksowość, ciągłość opieki jaki i oparcie na uznanych standardach Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Gabinet Pana Zbigniewa Parkota jest jednym z najlepszych gabinetów w Rzeszowie. Wyposażony w innowacyjny i zaawansowany sprzęt medyczny, daje szans na wykonywanie wszelkich badań na miejscu. Podczas jednej kompleksowej wizyty pozostaną zrobione wszystkie niezbędne badania, których wyniki zostaną wysłane na email lub na adres pocztowy. Gabinet lek. med. Zbigniewa Parkot znajduje się w Rzeszowie, Plac Wolności 17/20B, telefon 607 223 753.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • W jakim miejscu najdokładniej wykonać badanie wstępne? »

  Policja kieruje Cię na badanie? Wykonaj u nas badania kierowców. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w regionie, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Mamy nowy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Oferujemy zniżki dla tych, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą całą ofertę!

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »