siplex katalog

PSYCHODIETETYK

PSYCHODIETETYK firma zajmujaca sie promowaniem zdrowego racjolanego odzywiania, praca polega na solidnym i indywidualnym traktowaniu pacjenta, układanie programów żywieniowych, które pozwalaja pozbyc sie złych nawyków, nadmiaru tkanki tłuszcowej, walcza z poprawa kondycji zdrowotnej psychofizycznej, stosowanie technik motywacyjnych!, zapraszam.

Szczegóły strony www.lucynamichalak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 285

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum medyczne »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wejścia na witrynę Centrum Medycznego - Eskulap. Przedstawiane medyczne centrum zostało założone w roku 1996. Eskulap to posiadająca wiele specjalności lekarska przychodnia, ulokowana w centrum Żar. Medyczne centrum znajduje się na parterze dostojnej kamienicy pod adresem ulica Moniuszki 2. Początek działalności medycznego centrum to parę gabinetów lekarskich, współcześnie w Eskulapie znajduje się 15 gabinetów lekarskich oraz trzy dodatkowe położone przy ulicy Skarbowej. W centrum swoją pracę wykonuje ponad siedemdziesięciu lekarzy specjalistów o różnych specjalnościach medycznych. Praktykujemy rozliczne operacje lekarskie jak przykładowo laserowe usuwanie żylaków. Nasza kadra to lekarze doświadczeni zajmujący nierzadko pozycję ordynatorów w różnych szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyposażone jest w wysokiej jakości sprawny sprzęt diagnostyczny. W posiadaniu centrum Eskulap istnieją takie aparaty jak na przykład: ultrasonograf z opcją kolorowego Dopplera, Anoskopia, EKG wysiłkowe. Polecane centrum Eskulap jest w ciągłej kooperacji z medycznym laboratorium wykonującym pełen aspekt badań. Przeprowadzane przez nasze centrum badania to przykładowo: testy odczulania, krioterapia w ginekologii.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Gabinet dentystyczny jest niesympatycznie odbierany przez sporą część pacjentów. My mamy zamiar zmienić takie myślenie. Gabinet STOM-MED w Poznaniu przy ul. Kosińskiego jest miejscem przyjaznym wszystkim pacjentom, zwłaszcza dzieciom. Dentyści dziecięcy mają dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Do leczenia ubytków w ich uzębieniu, używają oni zamiast wiertarki łagodniejszych urządzeń (typu piaskarka, preparaty żelowe do rozpuszczania próchnicy). STOM-MED poza zabiegami związanymi ze stomatologią estetyczną, ortodoncją, protetyką, chirurgią, leczeniem zachowawczym, periodontologią oraz implantami, oferuje także wykonywanie zdjęć RTG.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa »

  Gabinet rehabilitacyjno-terapeutyczny Eduland w Warszawie zajmuje się edukacją, rehabilitacją wspomaganiem rozwoju dzieci. Naszym celem jest potwierdzenie lub wykluczenie występowania wad wymowy oraz innych zaburzeń. Zakres działania z dziećmi z alalią/afazją, dyzartrią oraz innymi zaburzeniami. Terapia ręki posiada na celu usprawnienie precyzyjnych ruchów dłoni, palców jak również dostarczanie wrażeń dotykowych, poznawanie, a dodatkowo rozróżnianie kształtów, a oprócz tego osiągnięcia samodzielności w podstawowych czynnościach życia powszechnego. Logopeda Białołęka prowadzi zajęcia w taki sposób, by sprawiać dziecku przyjemność i dać poczucie odnoszenia sukcesów. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na naszą stronę: www. eduland. edu. pl.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Świętej Elżbiety - kardiolog warszawa »

  Leczenie onkologiczne to obecnie coraz bardziej popularna kwestia, do której wielką wagę przywiązuje wiele osób, ze względu na coraz częstsze pojawianie się choroby nowotworowej. Prowadzony przez nas prywatna opieka zdrowotna realizuje nowoczesne onkologia warszawa przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, które dopiero co były wprowadzane na rynek i charakteryzują się największą skutecznością. Wybierając nasz poradnia okulistyczna Warszawa możecie być pewni, że zarówno USG warszawa mokotów jak i też nanoknife Warszawa będzie realizowana przez najlepszych specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się chorym i pomogą mu w walce z trudną chorobą. Gdy pojawiają się problemy z nowotworem zachęcamy do tego, by jak najszybciej skontaktować się z naszą kliniką, która działa również jako NFZ szpital warszawa mokotów.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Borowska - Leczenie zaburzeń odżywiania Warszawa »

  psychoterapia Warszawa, Leczenie alkoholizmu Warszawa, leczenie depresji Warszawa oraz pomoc w różnych innych zaburzeniach prowadzę od wielu lat. Psychoterapia Warsząwato sprawdzona metoda byodzyskać sprawność i radość życia.

  Data dodania: 30 11 2014 · szczegóły wpisu »