siplex katalog

PSYCHODIETETYK

PSYCHODIETETYK firma zajmujaca sie promowaniem zdrowego racjolanego odzywiania, praca polega na solidnym i indywidualnym traktowaniu pacjenta, układanie programów żywieniowych, które pozwalaja pozbyc sie złych nawyków, nadmiaru tkanki tłuszcowej, walcza z poprawa kondycji zdrowotnej psychofizycznej, stosowanie technik motywacyjnych!, zapraszam.

Szczegóły strony www.lucynamichalak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 278

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Neurolog Poznań »

  Informacja, którą posiada specjalista z obrębu neurologii musi być uaktualniana także zapisywana, gdyż w przeciwstawnym wypadku nie będzie on w stanie zastosować najważniejszych podejść leczenia. Każdorazowe szlifowanie osobistych artyzmów i śledzenie najświeższych odkryć medycyny wywołuje, iż należyty neurolog Poznań może efektywnie walczyć z takimi schorzeniami jak padaczka, choroby otępienne i zwyrodnieniowe, guzy mózgu, stwardnienie rozsiane bądź zakłócenia krążenia mózgowego. Neurolog Poznań to zatem trochę drugi medyk, aniżeli pozostali.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Joanna Borowczak jest psychologiem z długim stażem. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu terapii i pomocy psychologicznej. Pracuje zarówno z osobami dojrzałymi, nastolatkami, jak i dziećmi. Pomaga im radzić sobie z przygniatającymi problemami, lękami i obawami. Jej gabinet znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Generała Maczka 14, na pierwszym piętrze pawilonu usługowo-handlowego. Joanna Borowczak zaprasza do siebie wszystkich, którzy czują się zagubieni, mają problemy z samoakceptacją, zaufaniem drugiemu człowiekowi.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie »

  Czy myślisz, że palenie papierosów jest zbyt drogie i niszczy nie tylko Twoje zdrowie ale i finanse?. Nie wiesz jak rzucić palenie i gdzie mogą Ci pomóc?. Wiedz, że sposób rzucanie palenia katowice opracowany przez Poradnię Holis Katowice to odwyk palenia papierosowy uwalniający palaczy od uzależnienia składający się z: biorezonans, detoks, homeopatia, trening. Wizyta trwa ok.40 min. Nasza praktyka wskazuje, że rzucanie palenia jednorazowe jest możliwe i łatwe. Oferujemy usługi: rzucanie palenia, rzucanie palenia papierosów, jak rzucić palenie, jak rzucić palenie papierosów, odwyk palenia, odwyk papierosowy, biorezonans, rzucanie papierosów, rzucenie palenia, Tel 791 992 329 Pomyśl,że jeżeli palisz 1 paczkę dziennie to miesięcznie jest to ponad 300 zł pomijając niszczenie zdrowia i chociaż jesteś np. z miasta:Chorzów, Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Czeladź,Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Tychy, Bieruń, Ruda Śląska, Mikołów, Pszczyna, Żory, Orzesze, Oświęcim, to pomimo dojazdu po wizycie zyskasz pieniądze i zdrowie.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka paliatywna Opole »

  Samarytanin to klinika medyczna proponująca profesjonalną pomoc osobom chorym na nowotwór. Opole to miasto, w którym zlokalizowana jest nasza placówka. Istotnym aspektem działalności ośrodka jest opieka paliatywna. W ramach stacjonarnego i domowego hospicjum zapewniamy także opiekę nad osobami starszymi. Doświadczony personel dba o należyte wsparcie zarówno w sferze ciała, jak i ducha. Ośrodek opieki onkologicznej przeprowadza badania diagnostyczne. Po stwierdzeniu choroby od razu wdrażamy adekwatny rodzaj terapii.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Szczecin Medicine »

  Medicine to centrum lekarskie z sporą praktyką w uzdrawianiu różnego typu schorzeń. Całościowa obsługa lekarska jest możliwa ponieważ placówka angażuje doktorów m. in. następujących branż jak neurolog czy okulista. Czerpanie z współczesnych strategii kurowania oraz używanie aparatury nowej generacji to główne wyznaczniki jakości zabiegów. Ciągły postęp personelu umożliwia na wdrożenie przełomowych zdobyczy chirurgii i wykorzystanie ich w gabinetach. Najistotniejsze jest tu tymczasem leczenie i zadowolenie pacjentów, którzy ochoczo odwiedzają placówkę.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »