siplex katalog

PSYCHODIETETYK

PSYCHODIETETYK firma zajmujaca sie promowaniem zdrowego racjolanego odzywiania, praca polega na solidnym i indywidualnym traktowaniu pacjenta, układanie programów żywieniowych, które pozwalaja pozbyc sie złych nawyków, nadmiaru tkanki tłuszcowej, walcza z poprawa kondycji zdrowotnej psychofizycznej, stosowanie technik motywacyjnych!, zapraszam.

Szczegóły strony www.lucynamichalak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 278

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Lublin »

  Dobry psycholog pomaga pokonać różnorodne trudności, tak jak powiązane z naszym życiem i te partnerskie. Każdy związek przechodzi w jakimś okresie przez kryzys. Genezy owego stanu rzeczy są nader rozmaite – dobry psycholog wspomoże je wyłonić, i jest to profesjonalne wyjście, które kieruje do uporania się z komplikacjami nagromadzonymi przez lata w danym związku. Temu pomaga doświadczona psychoterapia lublin. Przy użyciu niej współmałżonkowie - jeśli tego w rzeczywistości chcą - mają szansę rozstrzygnąć szkopuł, który pojawił się w ich związku. Równie skuteczna jest terapia lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno jednostkowo, jak i duetami. Rodzaj terapii jest dobierany przez psychologa, który proceduje to już podczas początkowego spotkania. Analogicznie działa psycholog, który również dobiera rodzaj terapii oraz określa sposób, w który odbywać się będzie psychoterapia oraz czy partnerzy mają uczestniczyć razem bądź rozdzielnie.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnie NFZ »

  Twojnzoz - aplikacja skierowana do pacjentów przychodni, pozwala na rejestrację do lekarza online, bez tracenia czasu i wychodzenia z domu. Pacjent może sam wybrać sobie dogodny dla niego termin i czas wizyty. Przed planowanym terminem otrzymuje smsowe przypomnienie o zbliżającej się wizycie. Pacjent po zalogowaniu się otrzymuje dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej, tzw. kartoteki, w której może śledzić historię swojej choroby. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej platformy medycznej.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog on-line, psychoterapia Kraków, psycholog Kraków, poznawczo-behawioralna »

  Jeśli szukasz psychologa albo psychoterapeuty, jesteś nastawiona/y na samorozwój lub potrzebujesz wsparcia, Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie  jest miejscem, gdzie uzyskasz niezbędną pomagier. środek Poznawczo-Behawioralne Ad Rem jest ośrodkiem założonym zaś prowadzonym przez ekipa psychoterapeutów a psychologów-praktyków. Nasza Oferta: psychoterapia Kraków dzieci, młodzieży oraz dorosłych prowadzona w nurcie poznawczo-behawioralna Kraków (ang. cognitive-behavioural therapy, CBT Kraków, więcej w zakładce Czym jest CBT) prawa ręka w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej - psycholog Kraków (depresja leczenie Kraków)
  konsultacje i poradnictwo psychologiczne (także przez Internet (psychoterapia on-line, psycholog on-line)
  oraz dodatkowo w języku angielskim tudzież niemieckim) diagnoza psychologiczna Kraków oraz diagnoza neuropsychologiczna Kraków (w podstawowym zakresie) grupy wsparcia tematyczne szkolenie Kraków tudzież warsztaty: specjalistyczne, dla studentów/ek psychologii oraz samorozwojowe. W kontakcie z chory(k)ami oraz klient(k)ami staramy się agregować najnowsze doniesienia z dziedziny z praktyką oraz doświadczeniem pracy z osobami z różnymi problemami (nerwica Kraków), w różnym wieku oraz pochodzących z różnych środowisk.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badanie wzroku Bydgoszcz »

  Salon Optyczny w Bydgoszczy zaprasza wszystkich mieszkańców na kompleksowe badanie wzroku przez profesjonalistę, za pomocą sprzętu najwyższej klasy. Dodatkowo w ofercie posiadamy ogromną ilość oprawek okularowych renomowanych producentów, zaprojektowanych przez sławy z dziedziny ozdób oczu. Wysoka jakość obsługi i niskie ceny to nasze atuty. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 11 2016 · szczegóły wpisu »