siplex katalog

Protezy, gorsety ortopedyczne, indywidualne wkładki ortopedyczne

Protezy, gorsety ortopedyczne, indywidualne wkładki ortopedyczne Pracownia ortopedyczna OrtoProt to firma Ortopedyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy kończyn górnych i dolnych. Wykonujemy protezy po amputacji podudzia, uda, przedramienia oraz ramienia. Nasza oferta obejmuje m.in:protezy po amputacji w okolicy stopy,protezy po amputacji podudzia,wyłuszczenia w stawie kolanowym,protezy po amputacji uda,wyłuszczenia w stawie biodrowym,protezy przy wadach wrodzonych lub nabytych,protezy po amputacji przedramienia,protezy po amputacji ramienia. Nasi technicy, ściśle współpracujący z firmą Otto Bock (Niemcy), zapewniają wykonanie najwyższej jakości dowolnej protezy kończyny dolnej lub górnej z najnowocześniejszych materiałów i elementów. Zapraszamy też do korzystania z naszych bezpłatnych konsultacji dla pacjentów w oddziałach w Świebodzinie i Zielonej Górze. Więcej informacji na temat działalności naszej pracowni ortopedycznej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://ortoprot.pl

Szczegóły strony www.ortoprot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 309

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep medyczny »

  Każdy kto cierpi z powodu schorzeń, które ograniczają jego ruchy, bez konieczności opuszczania swojego domu może zaopatrzyć się w sprzęt rehabilitacyjny. Internetowy sklep medyczny oferuje swoim klientom atestowane towary, a ponadto spełniające postawione poprzez Ministerstwo Zdrowia normy dotyczące sprzętu leczniczego, akcesoriów wspomagających rehabilitację, a ponadto wszelkiego rodzaju urządzeń pomiarowych. W spisie produktów/usług sklepu wyszukać można nie tylko wózki inwalidzkie, stabilizator kolana czy balkonik niemniej jednak też poduszki ortopedyczne, glukomatry czy ciśnieniomierze. Polecany jest sprzęt medyczny największej jakości, który pochodzi od renomowanych w świecie producentów takich jak Relaxan specjalizujący się w produkcji rajstop przeciwżylakowych czy Rehband i Bauerfeind liderów produkujących ortezy, a ponadto stabilizatory.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia sprzętu medycznego »

  Firma Varia poznań – dystrybutor nowoczesnego sprzętu dla szpitali oraz poradni – defibrylatory, np. półautomatyczny powerheart aed g3 firmy Cardiac Science. Poza ofertą sprzedażową Varia Sp. z o.o proponuje kompleksową obsługę posprzedażną – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również fachowe doradztwo przy wyborze satysfakcjonujących produktów z dziedziny urządzenia medyczne.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schdołazy »

  Namawiamy państwa do zaznajomienia się ze stroną arcodzwigi.pl dotyczącą firmy Arcon Polska. Znajdą tam państwo katalog tejże firmy, które zajmuje się dystrybucją i montażem narzędzi dźwigowych. Inaczej mówiąc Arcon Polska sprzedaje do różnych firm miejsc platformy przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Poza platformami, w ich katalogu znajdą państwo również windy, platformy schodowe, a także schodołazy. Wszystkie rodzaje dźwigów mają umożliwiać życie jednostkom niepełnosprawnym. Zachęcamy do odwiedzania owej strony.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Duchowość »

  Uważność nie jest rozumiana w charakterze zwykła technika relaksacji jednakowoż sterowania nastrojem.  Prędzej uważana jest zbytnio kwalifikacja, która pozwala podmiotowi w wyższym stopniu wszechstronne postrzegania swojego zaangażowania i trafniejszy przeczucie w siebie.  W stanie mindfulness, myśli oraz emocje są zauważane na równi z przedmiotami czuciowej świadomości, niemniej jednak bez reagowania na nie w wystudiowany, zmechanizowany i planistyczny metodę Tak uważność pozwala osobie przypadać do gustu na sytuacje na sposób z większym natężeniem refleksyjny aniżeli gwałtowny. O wiedzę praktyczną mindfulness Mindfulness Kraków, która ma pochodzenie w tradycji Vipassana oraz dodatkowo buddyzmie Zen - oparte są takie kliniczne techniki jak, m. in. MBSR a MBCT. Spośród opisanych u dołu 4 metod medytacyjnych, ostatnie 2 tj. MBSR tudzież MBCT, posiadają standaryzowane technologie (techniki te zostały nieustająco opisane w instrukcjach i zostały stosunkowo niezmiennie stosowane oraz nauczane). Rozmyślanie Duchowość chyba odgrywać ważną rolę w poprawie jakości snu, zypełnej jakość życia, ogólnej jakości życia, a dodatkowo psychologicznej jakości życia.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylatory - Defimed »

  Życie ludzkie jest niesamowicie kruche i w zasadzie codziennie czyhają na nas przeróżne zagrożenia. Niestety zdarzają się przypadki, w których nasze życie czy zdrowie są narażone na szwank przez działania obcych ludzi. Mowa tu między innymi o tym, że nie wszyscy stosują się do zasad pierwszej pomocy. Nawet jeśli zawsze zdrowo się odżywialiśmy i pilnowaliśmy się, to może się zdarzyć, że nagle dostaniemy zawału serca. To, czy przetrwamy, zależy zwykle od sprzętu i ludzi, których mamy w pobliżu. Dlatego też niewiarygodnie istotnie jest, aby w każdej firmie znajdowało się stanowisko z defibrylatorami od firmy Defimed. Wysokiej jakości sprzęt, w połączeniu z umiejętnością przeprowadzania rko wśród pracowników, zwiększa szansę na przetrwanie poszkodowanej osoby.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »