siplex katalog

Protezy, gorsety ortopedyczne, indywidualne wkładki ortopedyczne

Protezy, gorsety ortopedyczne, indywidualne wkładki ortopedyczne Pracownia ortopedyczna OrtoProt to firma Ortopedyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy kończyn górnych i dolnych. Wykonujemy protezy po amputacji podudzia, uda, przedramienia oraz ramienia. Nasza oferta obejmuje m.in:protezy po amputacji w okolicy stopy,protezy po amputacji podudzia,wyłuszczenia w stawie kolanowym,protezy po amputacji uda,wyłuszczenia w stawie biodrowym,protezy przy wadach wrodzonych lub nabytych,protezy po amputacji przedramienia,protezy po amputacji ramienia. Nasi technicy, ściśle współpracujący z firmą Otto Bock (Niemcy), zapewniają wykonanie najwyższej jakości dowolnej protezy kończyny dolnej lub górnej z najnowocześniejszych materiałów i elementów. Zapraszamy też do korzystania z naszych bezpłatnych konsultacji dla pacjentów w oddziałach w Świebodzinie i Zielonej Górze. Więcej informacji na temat działalności naszej pracowni ortopedycznej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://ortoprot.pl

Szczegóły strony www.ortoprot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 304

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep medyczny »

  Każdy kto cierpi z powodu schorzeń, które ograniczają jego ruchy, bez konieczności opuszczania swojego domu może zaopatrzyć się w sprzęt rehabilitacyjny. Internetowy sklep medyczny oferuje swoim klientom atestowane towary, a ponadto spełniające postawione poprzez Ministerstwo Zdrowia normy dotyczące sprzętu leczniczego, akcesoriów wspomagających rehabilitację, a ponadto wszelkiego rodzaju urządzeń pomiarowych. W spisie produktów/usług sklepu wyszukać można nie tylko wózki inwalidzkie, stabilizator kolana czy balkonik niemniej jednak też poduszki ortopedyczne, glukomatry czy ciśnieniomierze. Polecany jest sprzęt medyczny największej jakości, który pochodzi od renomowanych w świecie producentów takich jak Relaxan specjalizujący się w produkcji rajstop przeciwżylakowych czy Rehband i Bauerfeind liderów produkujących ortezy, a ponadto stabilizatory.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezwykle skuteczny Bioptron »

  Aparat medyczny Bioptron Compact3, Bioptron II, Bioptron Pro I to uznany przez pacjentów i lekarzy sprzęt medyczny wywodzący się ze Szwajcarii. Od lat zyskuje miliony nowych użytkowników i ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie domowej i profesjonalnej.

  Bioptron - jako niezwykle skuteczne urządzenie medyczne ma swoje szerokie zastosowanie w medycynie profesjonalnej.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jontoforeza i nadmierne pocenie się »

  Jontoforeza to sprawdzona metoda lekarska służąca do usuwania nadmiernej potliwości dłoni, stóp i pach. Do usunięcia pocenia za pomocą jontoforezy trzeba użyć specjalnego urządzenia Electro Antiperspirant, za pomocą którego jest aplikowany słaby prąd elektryczny na potliwe miejsca. Dzięki jontoforezie można bez problemów pozbyć się spoconych i zimnych dłoni, stóp i pach. Urządzenie pomaga także eliminować zapach nóg połączony z ich nadmiernym poceniem się.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne na indywidualne zamówienie »

  Wykonujemy wkładki ortopedyczne według indywidualnych zaleczeń terapeutycznych.
  Wkładki ortopedyczne na stopy płaskie podłużnie i poprzecznie, stopy koślawe i szpotawe. Dla osób ze stopami wrażliwymi, oraz o dużej deformacji wykonujemy wkładki odciążające miejsca bolesne.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • W jaki sposób należy się chronić przed promieniowaniem? »

  Promieniowanie jonizujące wpływa chorobotwórczo na żywy organizm. W związku z tym należy się przed nim uchronić. Idealna ochrona radiologiczna gwarantuje asekurację na skutek kontaktu z promieniowaniem pochodzącym z maszyn używanych np w przemyśle medycznym.  Do tego rodzaju maszyn należą między innymi aparat RTG. Promieniowanie to jednakże pojawia się też w stanie naturalnym w przyrodzie,  znane jest jako promieniowane kosmiczne, znajduje się ono też w skorupie Ziemii. Kontakt z sporą porcją promieniowania doprowadza do choroby popromiennej, grozi również zachorowaniem na nowotwór.
  Wyróżnia się wiele typów promieniowania, alfa, beta, gamma oraz neutrony. Prawie każde z nich ma inną moc rażenia. Najsłabsze przechodzi jedynie przez papierową kartkę, neutrony przechodzą nawet przez beton.
  Najlepiej oczywiście jest uciekać od źródeł promieniowania. Jeżeli jednakże nie posiada się innej możliwości, należy niezwłocznie skorzystać z barier. Ich projektowaniem, a ponadto osłoną,  zajmują się profesjonalne przedsiębiorstwa. Osłony przed promieniowaniem jonizującym zapewnia m. in.  www. kaminskior. pl. Firma para się także projektowaniem osłon radiologicznych stałych. Ma lokal w Bydgoszczy.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »