siplex katalog

Protezy, gorsety ortopedyczne, indywidualne wkładki ortopedyczne

Protezy, gorsety ortopedyczne, indywidualne wkładki ortopedyczne Pracownia ortopedyczna OrtoProt to firma Ortopedyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy kończyn górnych i dolnych. Wykonujemy protezy po amputacji podudzia, uda, przedramienia oraz ramienia. Nasza oferta obejmuje m.in:protezy po amputacji w okolicy stopy,protezy po amputacji podudzia,wyłuszczenia w stawie kolanowym,protezy po amputacji uda,wyłuszczenia w stawie biodrowym,protezy przy wadach wrodzonych lub nabytych,protezy po amputacji przedramienia,protezy po amputacji ramienia. Nasi technicy, ściśle współpracujący z firmą Otto Bock (Niemcy), zapewniają wykonanie najwyższej jakości dowolnej protezy kończyny dolnej lub górnej z najnowocześniejszych materiałów i elementów. Zapraszamy też do korzystania z naszych bezpłatnych konsultacji dla pacjentów w oddziałach w Świebodzinie i Zielonej Górze. Więcej informacji na temat działalności naszej pracowni ortopedycznej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://ortoprot.pl

Szczegóły strony www.ortoprot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 612

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AED »

  Ideą PGRM jest uświadamianie obywateli w zakresie pierwszej pomocy oraz poszerzanie wiedzy i doświadczenia z tej właśnie dziedziny. Głównym czynnikiem jest uczenie właściwych reakcji i pomoc uczestnikom wypadku. Polska Grupa Ratownictwa Medycznego zajmuje się również rozpowszechnianiem sprzętu usprawniającego ratownictwo jako takie. Za pośrednictwem zgrupowania możliwy jest wynajem oraz kupno fachowego sprzętu do ratowania ofiar wypadków.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Luxokulary.pl - Ray Ban, okulary, optyk internetowy, soczewki kontaktowe »

  Luxokulary.pl to profesjonalny optyk internetowy z modnymi i stylowymi okularami na każdą kieszeń. Przymierz okulary u nas. W ofercie posiadamy okulary dla kobiet, mężczyzn i dzieci, okulary przeciwsłoneczne oraz typu unisex, a także soczewki kontaktowe.W naszej sprzedaży dostępne są oprawki producentów, takich jak: Ray Ban, Versace, Vouge, Italy Frame, D&G.Nasz sklep wyposażony jest w przymierzalnię online. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Selektywna Laserowa Trabekuloplastyka »

  Jaskra to schorzenie, które może doprowadzić do utraty wzroku i ślepoty bez wcześniejszych ostrzeżeń i widocznych objawów. Jeśli wszedłeś na tą stronę to przyjmujemy, że Ty - bądź ktoś z Twoich znajomych - może znajdować się w grupie wysokiego ryzyka zachorowania na jaskrę. Selektywna Laserowa Trabekuloplastyka - SLT to skuteczną i wygodną terapią jaskry. Sposób SLT ma na celu zapobieganie utracie wzroku na skutek jaskry.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoklawy »

  Sklep stomatologiczny Poznań prowadzi sprzedaż sprzętu do wyposażenia gabinetów dentystycznych. Jednym z bardziej poważnych urzadzeń są autoklawy, które z pomocą próżni służą do sterylizacji narzędzi używanych stosowanych w zabiegach dentystycznych.Urządzenia do sterylizacji narzędzi lekarskich to autoklawy. Uzywane w gabinetach lekarskich po każdym wykonanym zabiegu. Tą metodą lekarze zapobiegają zarażaniu pacjentów różnego stylu wirusami oraz dodatkowo bakteriami.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • W jaki sposób należy się chronić przed promieniowaniem? »

  Promieniowanie jonizujące wpływa chorobotwórczo na żywy organizm. W związku z tym należy się przed nim uchronić. Idealna ochrona radiologiczna gwarantuje asekurację na skutek kontaktu z promieniowaniem pochodzącym z maszyn używanych np w przemyśle medycznym.  Do tego rodzaju maszyn należą między innymi aparat RTG. Promieniowanie to jednakże pojawia się też w stanie naturalnym w przyrodzie,  znane jest jako promieniowane kosmiczne, znajduje się ono też w skorupie Ziemii. Kontakt z sporą porcją promieniowania doprowadza do choroby popromiennej, grozi również zachorowaniem na nowotwór.
  Wyróżnia się wiele typów promieniowania, alfa, beta, gamma oraz neutrony. Prawie każde z nich ma inną moc rażenia. Najsłabsze przechodzi jedynie przez papierową kartkę, neutrony przechodzą nawet przez beton.
  Najlepiej oczywiście jest uciekać od źródeł promieniowania. Jeżeli jednakże nie posiada się innej możliwości, należy niezwłocznie skorzystać z barier. Ich projektowaniem, a ponadto osłoną,  zajmują się profesjonalne przedsiębiorstwa. Osłony przed promieniowaniem jonizującym zapewnia m. in.  www. kaminskior. pl. Firma para się także projektowaniem osłon radiologicznych stałych. Ma lokal w Bydgoszczy.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »