siplex katalog

Ośrodki rehabilitacyjne

Ośrodki rehabilitacyjne Neuro-reha - ośrodki rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Ośrodki rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne Ośrodki rehabilitacyjne . Zapraszamy

Szczegóły strony www.fizjoterapiaopole.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 144

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zdrowotna pościel wełniana z wełny merynosa/ kołdry, poduszki, koce, podkłady »

  Firma Aga jest producentem wysokiej jakości wyrobów wełnianych - pościeli wełnianej. Oferuje kołdry, poduszki, koce z wełny merynosa europejskiego oraz ocieplacze: pasy lędźwiowe, pasy barkowe, bambosze, kamizeli. Służy radą swoim klientom, zapewniając tym samym dokonanie przez nich odpowiedniego doboru produktów do swoich potrzeb. Wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne firmy Aga wykonane są ze 100% czystej żywej wełny. Przeznaczone są do profilaktyki, łagodzenia przebiegu, rehabilitacji leczniczej wielu dolegliwości i chorób. Z pościeli wełnianej firmy Aga powinni korzystać zarówno dzieci jak i osoby w wieku średnim i starsze. Wełna, z której wykonana jest pościel posiada licencję Woolmark.

  Sen stanowi prawie jedną trzecią życia ludzkiego. Pozwala nam zregenerować organizm, przez co jest najlepszym lekarstwem. Bez odpowiedniego wypoczynku nie sposób zdołać wszystkim stresom i problemom codzienności. Do prawidłowego funkcjonowania jest nam niezbędny zdrowy, komfortowy sen, a coraz więcej osób cierpi na zaburzenia snu. Komfort ten możemy uzyskać używając pościeli wełnianej firmy "Aga".

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna naturalna Poznań »

  Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że blisko 70 przypadłości i schorzeń pozornie nie powiązanych z kręgosłupem to niedomagania spowodowane uciskiem na kręgi? Łóżko HotStone właściwie układa kręgosłup i wyrównuje szkodliwy ucisk dzięki wykorzystaniu kamieni z nefrytem. Leczenie tą metodą to połączenie nowoczesnej technologii z głęboką wiedzą tradycyjnej wschodniej medycyny. W usłudze również masaże lecznicze, terapia Mora, dobór suplementów do indywidualnych wymagań klientów. Zapraszamy do Gabinetu Medycyny Naturalnej AiN w Poznaniu. Terminy wizyty umawiamy pod numerem: 502-209-118.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotele masujące »

  Fotele masująceDobre samopoczucie i zdrowy tryb życia powinny być istotnym elementem życia współczesnego człowieka. Terapia masażem pomaga ożywić i odmładzać ciało, usuwając ból, napięcie i zmęczenie. Masaż jest doskonałą I niezwykle skuteczną metodą zawsze gdy jesteśmy zmęczeni, przepracowani i stres daje się nam we znaki. Profesjonalnie przeprowadzony masaż przynosi także spektakularne efekty estetyczne, stymuluje mięśnie, likwiduje zbędne napięcia. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego GATEWAY-HIT

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż kręgosłupa kraków »

  Bóle kręgosłupa, stawów oraz bardzo wielu innych partii ciała są nad wyraz niemiłe. Absolutnie zdajemy sobie z tego sprawę, więc wychodzimy naprzeciw chorobom i bólom przeróżnego typu. Frapujemy się leczeniem i rehabilitacją osób które mają przeróżne bóle i dolegliwości w swoim ciele. Wykorzystujemy zaawansowane techniki, masaże oraz sporo innych akcji które pozwalają pozbyć się nie pożądanych bóli i niedogodności. Angażujemy świetnych i doświadczonych profesjonalistów od terapii i chorób.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs PNF »

  Projektując stronę internetową http://pnf. waw. pl staraliśmy się stworzyć miejsce w którym każdy z użytkowników sieci internet będzie w stanie przeczytać interesujące artykuły w postaci przewodników.
  Zależało nam ażeby nasza strona była prosta żeby każdy użytkowników z dużą swobodą mógł poruszać się po naszym blogu.
  Zależało nam także aby dostosować nasze materiału dla różnych czytelników zarówno tych nie mających żadnego doświadczenia jak i tych posiadających konkretną wiedzę w tej kwestii.
  PNF to metoda rehabilitacji dzięki której fizjoterapeuci w dużym stopniu mogą pomóc dużo większej części potrzebujących. Rehabilitacja metodą "PNF" jest w stanie znacznie pomóc w wyleczeniu lub złagodzeniu objawów skomplikowanych przewlekłych chorób, takich jak
  stwardnienie rozsiane czy też choroba Parkinsona.
  Na naszym blogu znajdują się także artykuły ukazujące wiele korzyści które są wynikiem prowadzenia zdrowego sposobu życia.
  Postanowiliśmy poruszyć ten temat na naszym portalu, ponieważ badania statystyczne zrealizowane przez ekspertów ilustrują niepokojące wiadomości z których wyraźnie następuje iż jakość zdrowia Polaków podupada z miesiąca na miesiąc.
  W przypadku jakiś problemów ze stroną w każdej chwili możecie napisać do centrum obsługi klienta.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »