siplex katalog

Ośrodki rehabilitacyjne

Ośrodki rehabilitacyjne Neuro-reha - ośrodki rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Ośrodki rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne Ośrodki rehabilitacyjne . Zapraszamy

Szczegóły strony www.fizjoterapiaopole.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 147

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy masażu »

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biorezonans Olsztyn - rzuć palenie oraz poznaj metody skutecznego odchudzania »

  Jesteśmy firmą, której celem jest uwalnianie od nałogu nikotynowego oraz skuteczna walka z nadwagą. Satysfakcja i zadowolenie pacjentów jest dla nas największym motorem, aby wychodzić naprzeciw walce z nałogiem i nadwagą. Wiarygodność a także skuteczność metody jest już sprawdzona, co nie znaczy, że nie pozwala nam to na stały roz

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Terapia to istotny czynnik po wystąpieniu urazu. Trafnie prowadzona terapia pozwala mieć nadzieję, że będzie miał miejsce rychły powrót do zdrowia. Świadczymy różnorakie warianty zabiegów: dla dzieci, dzięki którym można uporać się z dolegliwościami szyi. W poradni można znaleźć lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo na stronie prezentujemy istotne porady dotyczące rehabilitacji.Zamieszczamy równiż pliki video z propozycjami codziennych ćwiczeń. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna fizjoterapia we Wrocławiu - MF- Fizjoterapia – Rehabilitacja we Wrocławiu »

  MF-Fizjoterapia jest miejscem w którym znajdziecie Państwo profesjonalną pomoc we wszystkich schorzeniach ortopedycznych. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie stale poszerzamy swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w kursach specjalistycznych. W trudnych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z konsultacji z ortopedą lub neurochirurgiem których znajdziecie Państwo na miejscu.
  W MF- Fizjoterapia oferujemy szybką i skuteczną pomoc w:
  - schorzeniach kręgosłupa (zmianach zwyrodnieniowych, dyskopatiach i wielu innych)
  - stanach pourazowych kręgosłupa
  - stanach pourazowych kończyn
  - po zabiegach operacyjnych (artroskopie kolan, barków...)
  - zmianach przeciążeniowych kończyn i kręgosłupa
  - wadach postawy
  - schorzeniach neurologicznych ( udary mózgu, urazy rdzenia kręgowego, SM)

  Pracujemy najnowszymi metodami fizjoterapii:
  -terapia manualna wg. międzynarodowych standardów IFOMT
  -kinesiology taping
  -stabilizacja centralna (kręgosłupa)
  -stabilizacja stawów obwodowych

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy poznań »

  Nazywam się Agnieszka Urbańska i od 2006 roku prowadzę prywatną praktykę rehabilitacyjną. Ukończyłam 5-letnie studia dzienne na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz 2-letnie technikum masażu. Umiejętności swoje poszerzałam uczestnicząc w licznych kursach m.in. sześciostopniowa Terapia manualna w modelu holistycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk w placówkach służby zdrowia. Współpracuję z lekarzami rodzinnymi i ortopedami w celu prawidłowego przebiegu rehabilitacji.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »