siplex katalog

Ośrodek odwykowy

Ośrodek odwykowy Przedstawiamy atrakcyjną obniżkę cen na leczenie alkoholizmu. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, nieopodal Krakowa wszystkie osoby mające kłopoty z uzależnieniem - leczenie uzależnień kraków. Pomagamy w efektywny sposób i dyskretny - oferujemy detoks,, innymi słowy odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym oraz współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka sprawa alkoholizmu i narkotyków. Posiadamy dobrą kadrę, wykwalifikowaną. Nasz ośrodek jest przyzwoicie wyposażony, a jedzenie w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie wahaj się bowiem zdrowie jest wyłącznie jedno i należy o niego troszczyć się. Zadzwoń.

Szczegóły strony www.przystanek-trzezwosc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 214

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grzybica pochwy »

  Warto się badać regularnie, a już na pewno należy wybrać się go ginekologa wówczas, kiedy kobieta zauważy u siebie niepokojące objawy. Mogą to być ból, pieczenie lub swędzenie pochwy, zaczerwienienie czy występowanie wydzieliny. Często takie objawy mogą sugerować, iż jest to grzybica pochwy. Grzybica w miejscu intymnym wywołana może być przemęczeniem czy stresem. Na naszej stronie dowiesz się jak dowiedzieć się czy masz grzybice pochwy nie wychodząc z domu.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • 1% fundacja »

  Urszula Smok jest założycielem fundacji Podaruj Życie zajmującej się pomocą przy organizowaniu przeszczepów szpiku kostnego. Fundacja prowadzi rejestr Dawców Szpiku Kostnego, w którym wszyscy chętni dawcy mogą uzyskać potrzebne informacje. Fundacja OPP – Organizacja Pożytku Publicznego, prowadząc swoją działalność, skupia się na wspieraniu potrzebujących nie zwracając uwagi na zysk. Każdy dawca szpiku przyczynia się do uratowania życia choremu, który liczy na Naszą pomoc.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  W ramach Gabinetu Psychoterapii Magdalena Staszewska prowadzi sesje pomocy psychologicznej oraz sesje psychoterapii indywidualnej dla ludzi młodych i osób dorosłych. Jej gabinet zlokalizowany jest w Warszawie, przy ulicy Modlińskiej 6. Leczy pacjentów z uzależnień od alkoholu, cierpiących na zaburzenia odżywiania, nie akceptujących siebie, mających problemy na tle seksualnym. Wciąż rozwija swoje umiejętności, by jak najlepiej pomóc przychodzącym do niej osobom. Uczęszcza na różne warsztaty, m.in. z zakresu psychoterapii.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prestige PR - pr firm warszawa »

  Od kilku lat wyraźnie można zauważyć, że zagadnienia takie jak obsługa pr warszawa czy agencja pr warszawa budzi coraz większe zainteresowanie. Przede wszystkim mamy bardzo wiele osób, które decydują się na korzystanie z usług takich agencji, gdyż w ten sposób chcą oni poprawiać swoją wizerunkową pozycję na rynku. Jeśli interesuje Państwa skuteczna i nowoczesna agencja pr warszawa warto skorzystać z usług, które realizowane są przez agencję Prestige z Warszawy. Jest to doświadczona agencja, w której pracują świetni specjaliści gwarantujący usługi na możliwie najwyższym poziomie. Co szczególnie ważne specjaliści tej agencji to marketingowcy z bardzo dużą dozą różnorakich pomysłów, dzięki którym mogą zaoferować wszystkim coś interesującego co sprawi, że firma zacznie się rozwijać i jej działanie będzie na wyższym poziomie. Biuro pr Warszawa, gdzie pracuje agencja Prestige to miejsce, gdzie spotykają się doskonali specjaliści od public relations, którzy starają się szukać dla poszczególnych klientów możliwie najlepszych rozwiązań. Decydując się na usługi tej firmy można mieć pewność, że przygotowane zostaną nowoczesne i skuteczne strategię marketingowe, które będą w stanie podnieść z marazmu nawet najsłabiej działające przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Esperal-leczenie.pl »

  Dłuższe przyjmowanie drinków jest w dzisiejszych czasach dużym problemem w ojczystym krajobrazie, gdzie niemało mężczyzn leczy się na okropne skutki nałogów. Wskutek tego z pomocą występuje medyk, jaki proponuje zarówno alkoholoodtrucia jak i świadczenia implantacji disulfiramu. Takowe zabiegi istotnie mogą wpłynąć na likwidowanie alkoholizmu oraz zdołają błyskawicznie przynieść ulgę klientowi przerwać gehennę. Dlatego lekarze zalecają wymienione sposoby walki z alkoholizmem.

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »