siplex katalog

Narkotyki Warszawa

Narkotyki Warszawa Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

Szczegóły strony www.narko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 193

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog dziecięcy Bydgoszcz »

  Psychoterapia Bydgoszcz - w trakcie naszych spotkań będziemy rozmawiać o tym co Cię najbardziej boli. Co sprawia, że nie czujesz się dobrze. Co powoduje, że nie możesz robić tego, co w głębi serca chciałbyś robić. Dlaczego postępujesz i odczuwasz tak a nie inaczej. Nasze rozważania i refleksje pomogą Ci z czasem poczuć się lepiej, bardziej siebie zaakceptować oraz znaleźć lepsze sposoby działania i skuteczniejsze metody pokonywania trudności, które dotychczas napotykałeś na swojej drodze.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurologopeda Poznań »

  Umiejscowione w Poznaniu Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori reklamuje na niniejszym portalu www frapującą propozycję zajęć dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych: 0-2, 2-7 oraz 7-12. Rekomendujemy przede wszystkim skorzystanie z terapii integracji sensorycznej, a ponadto konsultacje z neurologopedą albo pedagogiem. Wykwalifikowani pracownicy pomagają maluchom mającym problemy rozwojowe. Warte uwagi są zajęcia metodą Marii Montessori, a także masaże relaksacyjne, kinesiopating. Zapraszamy do przejrzenia cennika usług.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny Kraków »

  Gabinet dentystyczny Kraków Iwodent - to tylko wykwalifikowani lekarzy, które podczas wykonywania poważnych zabiegów zdobyli bezcenna doświadczenie dentystyczne. To pozwala na zachowanie wysokich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy – stomatologów.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenia bolu kręgosłupa od Twarowski.net »

  Ból pleców pojawiający się nagle także generujący spory uciążliwość podoła skutecznie uniemożliwić uprawianie najprostszych czynności. Gdy dokuczliwości się nasilają nie trzeba zwlekać z wizytą u znawcy w centrum terapii Warszawa. Znakomici także obeznani lekarze i fizjoterapeuci stosują najlepsze sposoby rehabilitacje, równolegle doglądają o to, aby zapewnić profesjonalną troskę medyczną. Każdy chory traktowany jest indywidualnie. Schorzenia, takie jakże rwa kulszowa lub skolioza u dzieci nie winny być banalizowane. Wkroczenie medyczna musi być podjęta sprawnie. Rehabilitacja kręgosłupa nie sprowadza się jeno do jednej wizyty u doktora, pacjent powinien precyzyjnie słuchać zaleceń i koncentrować się na rehabilitacji. Na konsekwencje wypada jednakże cokolwiek dłużej zaczekać, pomnąc przy owym, iż przeforsowanie się może sporzej zaszkodzić aniżeli pomóc. Zachowanie zdrowego rozsądku jest silnie wyznaczone. O zdrowie trzeba doglądać także jest to mantra, której chyba nikomu nie należy powtarzać.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie terapię uzależnień, psychoterapię i leczenie depresji.  To niezwykle istotne,  by psychoterapia uzależnień była dająca rezultaty,  w związku z tym pomocdoświadczonego psychologa i psychoterapeuty w czasie leczenia jest zazwyczaj niezastąpiona. W leczeniu depresji korzystamy z najlepszych praktyk psychologii i badań nad skutecznością psychoterapii.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »