siplex katalog

Narkotyki Warszawa

Narkotyki Warszawa Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

Szczegóły strony www.narko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 198

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZumDoc »

  Strona prowadzona została w formie internetowego systemu rezerwacji wizyt lekarskich, gdzie pacjenci mogą w prosty i przyjemny sposób umówić się na wizytę. Oprócz tego, każdy potencjalny pacjent będzie mógł podzielić się swoim zdaniem na temat danego specjalisty, a także będzie mógł bezproblemowo zmienić dane bądź też odwołać wcześniej umówioną wizytę. Na stronie na bieżąco będzie można znaleźć wszelkie informacje na temat danej placówki medycznej, oraz o obowiązujących promocjach cenowych, a dodatkowo wysyłane będą przypomnienia o wizycie na adres mailowy bądź też na telefon.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • USG 3D Kraków »

  W czasie bycia w ciąży ginekolog jest niezwykle ważnym lekarzem. Badania ginekologiczne realizuje się po to, żeby sprawdzać czy maleństwo kształtuje się bez problemów. Dlatego istotne jest, aby mieć dobrego doktora. Co więcej musi posiadać stosowny sprzęt do robienia badań ultrasonografem. Tutaj odnajdziesz wszystko, czego chcesz.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROSALUS - psycholog wrocław »

  Centrum ProSalus świadczy usługi z zakresu psychologii, psychoterapii oraz badań psychologicznych kierowców. Oferta proponowana jest dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. ProSalus to grupa zawodowców i entuzjastów dziedziny psychologii, nieprzerwanie poszerzających doświadczenie. ProSalus zapewnia spokojną atmosferę opartą na zaufaniu, indywidualnym podejściu i wygodzie. Oferujemy również pełny wachlarz szkoleń związanych z samorozwojem osobistym i profesjonalnym.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia logopedyczna Opole »

  Logopeda Justyna Labus zachęca do konsultacji logopedycznych z zakresu wad wymowy i nieprawidłowości w komunikacji. Od wielu lat leczy problemy wynikające z nieprawidłowości w komunikowaniu się. Logopeda jest potrzebny w sytuacji, kiedy zaburzenie jest coraz większe. Istnieje możliwość wizyty domowej dla osób, które nie lubią odwiedzać gabinetów tego typu.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie terapię uzależnień, psychoterapię i leczenie depresji.  To niezwykle istotne,  by psychoterapia uzależnień była dająca rezultaty,  w związku z tym pomocdoświadczonego psychologa i psychoterapeuty w czasie leczenia jest zazwyczaj niezastąpiona. W leczeniu depresji korzystamy z najlepszych praktyk psychologii i badań nad skutecznością psychoterapii.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »