siplex katalog

Narkotyki Warszawa

Narkotyki Warszawa Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

Szczegóły strony www.narko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 196

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Okulista Łódź »

  Okulista Łódź pracujący w salonie okulistycznym Hilary Extra cieszy się opinią jednego z najlepszych okulistów w Łodzi. Okulista Łódź po przeprowadzeniu badania dobierze najlepszą specyfikację szkieł uwzględniając dodatkowe czynniki, takie jak wykonywana praca pacjenta, czy prowadzenie samochodu. Zapraszamy już dziś do salonu okulistycznego Hilary Extra w mieście Łódź, gdzie nasz okulista zbada Państwa wzrok!

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Warszawie - Kto? Gdzie? Jak? »

  Witamy na stronie psychoterapiawarszawa.info. Stworzyliśmy tą stronę z myślą o wszystkich tych jednostkach, które odnalazły się w ciężkim okresie swojego życia i męczą je problemy, z jakimi zaczynają sobie nie radzić. Przypadłości takie jak depresja są niezwykle częste, a za razem poważne. Za pośrednictwem naszej strony dowiecie się najważniejszych informacji które dotyczą tematu psychoterapii i znajdziecie polecane gabinety psychoterapii w swojej okolicy, np. psycholog Ursynów . Namawiamy do czytania, nie wahajcie się dbać o własne zdrowie już teraz.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dr N. Med. Jakub Kaźmierski - Psychiatria w Łodzi »

  Dr Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony psychiatra, który trudni się opieką nad osobami z zaburzeniami psychicznymi. Dzisiejsza psychiatria oferuje cały wachlarz metod leczenia oraz środków leczniczych, które pozwalają szybko wrócić do równowagi w przypadku wielu powszechnych schorzeń. Doświadczeni psychiatrzy starają się dobierać metody leczenia indywidualnie, pod kątem danego pacjenta. Gabinet psychiatryczny dr Jakuba Kaźmierskiego jest miejscem, w którym można uzyskać specjalistyczną pomoc w razie wystąpienia stanów depresyjnych, zaburzeń nerwicowych, a także chorób typowych dla osób starszych. Do skorzystania z pomocy lekarza psychiatry zachęcamy wszystkie osoby, którym różne zaburzenia dezorganizują codzienną egzystencję.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dla każdego »

  Dziecienca psychologia to wiele ważka domena, która zajmuje się normalnym postępem waszych latorośli. Dziecienca psychologia wymaga szczególnego usposobienia. Gdy zauważamy agresję u swojej latorośli musimy natychmiast zareagować i poszukiwać przyczyny tegoż stanu rzeczy. Psychologia tłumu to dziedzina, która zajmuje się relacjami pomiędzy ludźmi w grupie.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ATP-FED - leczenie skoliozy Łódź »

  Atp Fed to pierwszy w Łodzi ośrodek leczenia skoliozy metodą zwaną FED.
  Jest to skuteczna metoda, dzięki której możliwe jest całkowite wyleczenie skrzywień u dzieci i dorosłych.

  Działanie urządzenia polega na trójwymiarowym utrwaleniu prawidłowej postawy za pomocą stabilizacji kręgosłupa, a następnie wywarcia odpowiednio zmiennego nacisku wymuszającego korzystne zmiany korekcyjne postawy oraz kręgosłupa.

  Nasi specjaliści posiadają certyfikaty uprawniające do leczenia. Ponadto nasi klienci mają szansę skorzystać z porad od specjalistów danej dziedziny.

  W naszej ofercie znaleźć można między innymi: terapie manualne, fizykoterapie, kinezyterapie, a także masaże lecznicze.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy oraz do zapoznania się z cennikiem naszych usług na stronie internetowej. Zdrowy kręosłup to podstawa, warto zatem zadbać o poprawne ustawienie swoich kości.

  Nasz ośrodek znajduje się na ulicy Pomorskiej 41 w Łodzi.

  Data dodania: 11 01 2018 · szczegóły wpisu »