siplex katalog

Narkotyki Warszawa

Narkotyki Warszawa Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

Szczegóły strony www.narko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 208

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Poznań »

  CRP Marta Melka oferuje Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Gabinet psychologiczny który prowadzę oferuje terapię grupową i indywidualną, swoją ofertę kieruję do dzieci i do osób starszych potrzebujących pomocy terapeutycznej. Zapraszam klientów z miasta Poznan i okolic. Serdecznie zapraszam, psychoterapeuta Marta Melka.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnie NFZ »

  Twojnzoz - aplikacja skierowana do pacjentów przychodni, pozwala na rejestrację do lekarza online, bez tracenia czasu i wychodzenia z domu. Pacjent może sam wybrać sobie dogodny dla niego termin i czas wizyty. Przed planowanym terminem otrzymuje smsowe przypomnienie o zbliżającej się wizycie. Pacjent po zalogowaniu się otrzymuje dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej, tzw. kartoteki, w której może śledzić historię swojej choroby. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej platformy medycznej.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia Terapeutyczna Skrzydła oferuje fachową pomoc psychologiczną. Poznań to miejsce, w którym psycholog prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Oferujemy pomoc osobom z różnorodnymi zaburzeniami psychologicznymi. Swoją ofertę kierujemy również do osób z traumatycznymi przeżyciami. Organizujemy szkolenia obejmujące szereg zagadnień psychologicznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam świadczyć usługi dopasowane do jednostkowych wymagań każdego pacjenta. Zapewniamy dużą skuteczność terapii.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ATP-FED - leczenie skoliozy Łódź »

  Atp Fed to pierwszy w Łodzi ośrodek leczenia skoliozy metodą zwaną FED.
  Jest to skuteczna metoda, dzięki której możliwe jest całkowite wyleczenie skrzywień u dzieci i dorosłych.

  Działanie urządzenia polega na trójwymiarowym utrwaleniu prawidłowej postawy za pomocą stabilizacji kręgosłupa, a następnie wywarcia odpowiednio zmiennego nacisku wymuszającego korzystne zmiany korekcyjne postawy oraz kręgosłupa.

  Nasi specjaliści posiadają certyfikaty uprawniające do leczenia. Ponadto nasi klienci mają szansę skorzystać z porad od specjalistów danej dziedziny.

  W naszej ofercie znaleźć można między innymi: terapie manualne, fizykoterapie, kinezyterapie, a także masaże lecznicze.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy oraz do zapoznania się z cennikiem naszych usług na stronie internetowej. Zdrowy kręosłup to podstawa, warto zatem zadbać o poprawne ustawienie swoich kości.

  Nasz ośrodek znajduje się na ulicy Pomorskiej 41 w Łodzi.

  Data dodania: 11 01 2018 · szczegóły wpisu »