siplex katalog

Narkotyki Warszawa

Narkotyki Warszawa Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

Szczegóły strony www.narko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 196

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Wrocław »

  Gabinet Psychologiczny „Anvita” we Wrocławiu zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci oraz par. Tutaj w atmosferze spokoju i komfortu, otrzymasz OPTYMALNĄ pomoc psychologiczną.

  Metoda mojej pracy oparta jest na konstruktywistycznym podejściu do problemu, relacja z klientem trwa jedynie tyle, ile trzeba, by skonstruować satysfakcjonujące rozwiązanie. Średnia liczba sesji waha się od trzech do pięciu. Tak więc jest to metoda, w której nie traci się czasu na poszukiwanie każdego psychopatologicznego objawu, lecz możliwie najszybciej przechodzi się do poszukiwania rozwiązań.

  Twoja wizyta zapewne nie jest przypadkowa. Ten pierwszy krok świadczy, że szukasz zmian w swoim życiu, a sama świadomość tego jest już Twoim wielkim sukcesem. Rozmawiając z psychologiem zwiększasz swoje szanse na skuteczne rozwiązanie problemu. Zapraszamy napsychoterapia Wrocław. Zobacz: cennik.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Kondycja psychiczna wymaga troski. Ewa Kowalska z Wrocławia to dobry psycholog, idealnie wspomagający tego rodzaju działania. Można zamówić określoną ilość sesji lub przejść kompleksową psychoterapię. Ewa Kowalska to specjalistka tworząca opinie, pozytywnie wyróżniająca się w środowisku. Uczniowie przychodzą z nerwicą szkolną, a dorośli, gdy mają trudności w związkach. Psychoterapeuta powinien być spostrzegawczy, a jego oceny muszą być obiektywne. Ewa Kowalska z Wrocławia wspaniale realizuje te warunki. Psycholog towarzyszy nam w kryzysie, za jego sprawą zaczynamy poznawać ukryte wcześniej cechy w nas samych i w określonych zdarzeniach. Ewa Kowalska przygląda się podświadomości swoich pacjentów i pozwala uświadomić sobie, to co istotne dla naszego życia. Gdy jesteśmy bardziej świadomi, nasze życie przebiega bardziej pozytywnie, na więcej trudności potrafimy wpływać.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Joanna Borowczak jest psychologiem z długim stażem. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu terapii i pomocy psychologicznej. Pracuje zarówno z osobami dojrzałymi, nastolatkami, jak i dziećmi. Pomaga im radzić sobie z przygniatającymi problemami, lękami i obawami. Jej gabinet znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Generała Maczka 14, na pierwszym piętrze pawilonu usługowo-handlowego. Joanna Borowczak zaprasza do siebie wszystkich, którzy czują się zagubieni, mają problemy z samoakceptacją, zaufaniem drugiemu człowiekowi.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Na stronie dostępna jest oferta Gabinetu Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej. Gabinet, w którego ofercie jest psychoterapia, znajduje się na terenie miasta Warszawa. Pacjenci mają zagwarantowaną profesjonalną opiekę i całkowitą dyskrecję. Specjalne miejsce w ofercie zajmuje profesjonalne doradztwo zawodowe. Psychoterapia indywidualna odbywa się w formie regularnych spotkań z psychologiem. Oferta obejmuje terapię grupową, czyli spotkania osób o podobnych problemach. Właściwa terapia poprzedzona jest konsultacjami z psychologiem.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza, leczenie endometriozy, alternatywa dla in vitro, problem z zajściem »

  NAPROTECHNOLOGIA to propozycja dla kobiet w wieku od kilkunastu lat aż po trwanie menopauzy. To alternatywa dla in vitroKorzystając z naprotechnology możecie Państwo trwać barki w rozwiązaniu problemów związanych z:
  - problem z zajściem w ciążę,
  - nieplodność natomiast leczenie niepłodności,
  - problemy z cyklem, - PMS,
  - endometrioza zaś leczenie endometriozy
   

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »