siplex katalog

Łóżka Rehabilitacyjne

Łóżka Rehabilitacyjne Nasz zakład pracy chronionej specjalizuje się w wytwarzaniu różnorodnych produktów metalowych. Nasze wyroby od wielu lat znajdują nabywców wśród wielu palcówek użyteczności publicznej na całym świecie. Często wykorzystywany jest również w procesie rehabilitacji i leczenia. Na rynku istniejemy od połowy lat siedemdziesiątych, równocześnie rozwijając dział produkcyjny, jak i techniczno-konstrukcyjny. Dzięki temu jesteśmy w stanie co roku wdrażać do produkcji coraz nowocześniejsze konstrukcje, które doceniane są przez wielu naszych stałych klientów.

Szczegóły strony metalowiec.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypadnięcie dysku »

  Masz problemy z wypadniętym dyskiem czy z tzw. lumbago (tj. z bólem na odcinku lędźwiowo-krzyżowym)? Nie wiesz jak sobie poradzić z tym fantem i chcesz się dowiedzieć jak to zwalczyć? Jeśli tak, to zapraszamy na nasze forum dyskusyjne, gdzie forumowicze udzielą Ci darmowej porady i rozwieją wszelkie wątpliwości. Znajdziesz tutaj również wiadomości odnośnie produktów wykorzystywanych w leczeniu i rehabilitacji, ośrodków rehabilitacyjnych, a także opinie i uwagi na temat specjalistów ds. rehabilitacji.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoły do Masażu »

  W asortymencie naszej firmy odnajduje się z okładem sto artykułów, jakie są najwyższej klasy. Oprócz skończonego sprzętu, realizujemy jednostkowe zamówienia, dla konsumentów jacy nie mają odpowiednio obszernej przestrzeni na rozmieszczenie specjalistycznych urządzeń. Niektórzy z nich nie dysponują też kapitałem na zakup całkowitego narzędzia, wówczas zdołamy zainstalować tylko pojedyncze jego elementy. W konsekwencji zapewniamy lokalnemu konsumentowi nawet w małych salach terapię a tym samym osiągnięcie zupełnej sprawności fizycznej.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż kręgosłupa kraków »

  Bóle kręgosłupa, stawów oraz bardzo wielu innych partii ciała są nad wyraz niemiłe. Absolutnie zdajemy sobie z tego sprawę, więc wychodzimy naprzeciw chorobom i bólom przeróżnego typu. Frapujemy się leczeniem i rehabilitacją osób które mają przeróżne bóle i dolegliwości w swoim ciele. Wykorzystujemy zaawansowane techniki, masaże oraz sporo innych akcji które pozwalają pozbyć się nie pożądanych bóli i niedogodności. Angażujemy świetnych i doświadczonych profesjonalistów od terapii i chorób.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy poznań »

  Nazywam się Agnieszka Urbańska i od 2006 roku prowadzę prywatną praktykę rehabilitacyjną. Ukończyłam 5-letnie studia dzienne na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz 2-letnie technikum masażu. Umiejętności swoje poszerzałam uczestnicząc w licznych kursach m.in. sześciostopniowa Terapia manualna w modelu holistycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk w placówkach służby zdrowia. Współpracuję z lekarzami rodzinnymi i ortopedami w celu prawidłowego przebiegu rehabilitacji.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Warszawa »

  Fizykoterapia Warszawa jest specjalistyczną placówką zajmującą się gruntowną rehabilitacją swoich podopiecznych z wieloma dolegliwościam. Nasza codzienna praca opiera się z znakomitej współpracy lekarzy specjalistów z doświadczonymi ekspertami z dziedziny rehabilitacji. Nasza przeszkolona kadra pomaga pacjentom od lat. Czym się zajmujemy? Prowadzimy między innymi rehabilitacje: powypadkowe, dzieci i seniorów, sportowe, neurologiczne, wad układu ruchu, kobiet w ciąży i w trakcie połogu oraz osób po zabiegach chirurgicznych. Jeszcze dziś się z nami skontaktuj! Fizjoterapia Warszawa pozbywa się bólu i dolegliwości z dnia na dzień. Do Twojej dyspozycji na co dzień jest dietetyk, rehabilitanci, instruktorzy i trenerzy. Rewolucja w rehabilitacji rozpoczęła się. Odpowiemy na każde pytania i wątpliwości.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »