siplex katalog

Łóżka Rehabilitacyjne

Łóżka Rehabilitacyjne Nasz zakład pracy chronionej specjalizuje się w wytwarzaniu różnorodnych produktów metalowych. Nasze wyroby od wielu lat znajdują nabywców wśród wielu palcówek użyteczności publicznej na całym świecie. Często wykorzystywany jest również w procesie rehabilitacji i leczenia. Na rynku istniejemy od połowy lat siedemdziesiątych, równocześnie rozwijając dział produkcyjny, jak i techniczno-konstrukcyjny. Dzięki temu jesteśmy w stanie co roku wdrażać do produkcji coraz nowocześniejsze konstrukcje, które doceniane są przez wielu naszych stałych klientów.

Szczegóły strony metalowiec.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biorezonans Olsztyn - rzuć palenie oraz poznaj metody skutecznego odchudzania »

  Jesteśmy firmą, której celem jest uwalnianie od nałogu nikotynowego oraz skuteczna walka z nadwagą. Satysfakcja i zadowolenie pacjentów jest dla nas największym motorem, aby wychodzić naprzeciw walce z nałogiem i nadwagą. Wiarygodność a także skuteczność metody jest już sprawdzona, co nie znaczy, że nie pozwala nam to na stały roz

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detox »

  Detoksykacja - najkrótsza droga do zdrowia, witalności i urody. Duży zastrzyk energii i redukcję toksyn, zwłaszcza metali ciężkich. Detox poprawia pracę nerek i wątroby, usprawnia krążenie, Przyśpiesza przemianę materii. Pomaga też w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pomaga w pozbyciu się: - Bólów miesiączkowych, - Alergii pokarmowej, - Alergii skórnej, - Trądziku, - Irytacji, - Zmęczenia, - Utraty sił witalnych.
  Oczyszczenie organizmu powoduje też wzrost odporności, oczyszczanie krwi.
  Czy naprawdę jesteśmy pełni toksyn i czy oczyszczenie się z nich będzie nas chronić przed chorobami, oraz pomoże w wyleczeniu takich chorób jak: rak, cukrzyca, czy choroby serca ?
  Każdy człowiek posiada ogromną ilość toksycznego,trującego materiału w swoim organiźmie powodującego choroby i niedomagania.
  Przez proste usunięcie osadu z wątroby i nerek, oczyszczenie krwi, oczyszczenie z metali, oczyszczenie z parazytów, z drożdżaków, oczyszczenie organizmu z tłuszczów, może uchronić Cię przed zachorowaniem jak również wyleczyć z tych strasznych chorób.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do rehabilitacji »

  Mnóstwo jednostek lekarskich zajmuje się rozpowszechnianiem sprzętu rehabilitacyjnego. Zaopatrują przychodnie, kliniki, centra odnowy, a nawet odbiorców indywidualnych. Trafne podejście i znajomość rzeczy czyni, iż sprzęt rehabilitacyjny jest co chwila doskonalszy, uniwersalny, a urządzenia częstokroć zawierają charakterystyczne systemy, dopasowujące się do kontuzjowanego położenia. O ile jesteśmy niezwinni ruchowo zdołamy zyskać tego typu sprzęt także na użytek domowy, żeby na co dzień służył on powrotowi do zdrowia. W takim celu wypada odwiedzić sklep medyczny i pamiętać, iż część przyrządów zdoła być refundowana albo osiągalna kompletnie za darmo.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fed Skoliozy, Metoda FED, Rehabilitacja skoliozy, Metoda Fed skoliozy, Metoda FED świętokrzyskie »

  Specjalistyczny ośrodek fizjoterapii w Końskich oferuje: leczenie kifoz, leczenie skolioz, leczenie lordoz. Specjalizujemy się w rehabilitacji skoliozy metodą FED. W naszej ofercie znajduje się również akupunktura, laseroterapia, ćwiczenia samowspomagające i z oporem dla stawów skokowych wyciąg na pętli glissona z orczykiem, wyciąg perschla, ćwiczenia na drabince przyściennej.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja fizjoterapia domowa »

  W NZOZ FIZJOMED mają Państwo opcja wykorzystania z radzie konowała fachury kuracyj lekarskiej, kto zdiagnozuje plus zleci indywidualnie odpowiednie gwoli pacjenta zabiegi. Praktykujemy kuracje domowe, kuracje ortopedyczne za pomocą wykwalifikowanych fizjoterapeutów. W polskim Ośrodku Terapii zdołają Kraj skorzystać z obfitej oktaw zabiegów fizjoterapeutycznych (skolioza, ułomności postawy, dyskopatia). Spośród polskiej strony dostarczamy najwyższą stan usług dodatkowo otrzaskany kadra. Zwierzchnimi powierzchniami naszej aktywności jest fizjoterapia ortopedyczna zaś sportowa.
  Frapujemy się terapią ortopedyczną, terapią neurologiczną, przygotowaniem pacjenta do zabiegu operacyjnego w zakresie ortopedii, terapią pozabiegową, na jakichkolwiek jej etapach, pomnąc wczesne inwestycja pacjenta, kuracją odmian przeciążeniowych organu nurtu, kuracją drużyn bólowych charakteru tudzież sadzawek kończyn, korektą skoliozy oraz uszkodzeń stanowiska obok dzieci, nauką zdrowotnym, profilaktyką chorób organu posunięcia tudzież traumatyzmów a wykształceniem prozdrowotną

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »