siplex katalog

Lekarze pediatrzy

Lekarze pediatrzy Jest to portal medyczny pozwalający na dodanie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety kosmetyczne, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zamieszczenie informacji na temat świadczonych usług, z drugiej strony serwis zaopatrzony jest w wyszukiwarkę, pozwalającą na odnalezienie konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. Na stronie ogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, ginekolodzy, lekarze okuliści, stomatolodzy, pediatrzy, dietetycy, lekarze laryngolodzy, lekarze seksuolodzy i masażyści.
Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

Szczegóły strony www.medicoland.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie otyłości »

  Arkadia-Lido, to akademia zdrowia, która w swojej działalności stawia na nowoczesne metody terapii wielu dolegliwości, bez użycia leków. Firma zajmuje się przede wszystkim leczeniem cukrzycy, miażdżycy oraz otyłości. Do leczenia tej ostatniej, pracownicy akademii Arkadia-Lido wykorzystują znaną metodę, którą jest dieta Kwaśniewskiego, zwana także dietą optymalną. Akademia Zdrowia ma na swoim koncie wielu zadowolonych oraz zdrowych już pacjentów, którzy poświadczyć mogą o skuteczności stosowanych metod terapii. Ponadto witryna internetowa Arkadia-Lido oferuje garść statystyk związanych z działalnością firmy, krótki opis oferty leczenia i kontakt, dzięki któremu każdy może zapisać się na leczenia w Akademii Zdrowia Arkadia-Lido. Prócz tego, na stronie odnaleźć można galerię zdjęć, która prezentuje walory estetyczne ośrodka, w którym akademia się mieści.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o badaniu RTG »

  Szukasz informacji o badaniu RTG? Nie mogłeś lepiej trafić. Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy portal www.GdzieRTG.pl, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o rentgenie, czyli RTG. W naszym serwisie dowiesz się, gdzie wykonać RTG. Kraków, Warszawa i wiele innych miast oferuje możliwość zrobienia tego badania. W zakładce RTG cena dowiesz się, ile kosztuje to badanie. Przedstawiamy cenniki z przykładowych ośrodków. U nas możesz także poczytać o RTG głowy, RTG kręgosłupa, RTG klatki piersiowej i wszystkich innych części ciała.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychoterapii i Rozwoju POZNAĆ SIEBIE przedstawia swoją ofertę. Skuteczna psychoterapia prowadzona jest w takich miastach, jak Poznań. Doświadczeni eksperci wspomogą w ciężkich życiowych chwilach. Naszą misją jest szybkie niesienie pomocy i przemiana stanu zdrowia klientów na lepsze. Gwarantujemy, że przyjmie Państwa nasz profesjonalny psychoterapeuta. Razem z pacjentem omawiamy metody i techniki pracy nad problemem. Organizujemy interesujące szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem. W ofercie posiadamy też trening asertywności i autoprezentację.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie kłykcin »

  Zabiegowy gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie hemoroidów Poznań prowadzi usługi dla pacjentów w zakresie chirurgii estetycznej i chirurgii ogólnej. W skład chirurgii estetycznej wchodzą leczone przez nasz gabinet przypadłości takie jak brodawki wirusowe, włókniaki jak również skleroterapia. Choroby które zwalczamy przy pomocy lasera, skalpela oraz leków to w szczególności: polipy odbytnicy, usuwanie kłykcin kończystych a także torbiel okolicy krzyżowo-guzicznej. Jeśli zaś chodzi o chirurgię ogólną specjalizujemy się w leczeniu przypadków takich jak przepuklina.Zabiegowy gabinet chirurgiczny Medic Laserplus - leczenie hemoroidów Poznań specjalizuje się w chirurgi. W gabinecie leczymy przypadki takie jak przepuklina pachwinowa. Leczenie przepukliny robimy z użyciem metody Lichtensteina.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Gdynia, Gdańsk, Sopot »

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr med. Joanna Żurada-Wyrwińska - psychiatra. Specjalista psychiatra - ponad 30 lat pracy zawodowej. Od lat współpracuje z towarzystwem medycyny manualnej w dziedzinie powiązania schorzeń narządu ruchu.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »