siplex katalog

Lekarze pediatrzy

Lekarze pediatrzy Jest to portal medyczny pozwalający na dodanie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety kosmetyczne, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zamieszczenie informacji na temat świadczonych usług, z drugiej strony serwis zaopatrzony jest w wyszukiwarkę, pozwalającą na odnalezienie konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. Na stronie ogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, ginekolodzy, lekarze okuliści, stomatolodzy, pediatrzy, dietetycy, lekarze laryngolodzy, lekarze seksuolodzy i masażyści.
Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

Szczegóły strony www.medicoland.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog w Warszawie »

  Dręczą nas problemy z odżywianiem się, zasypianiem? Czujemy się rozdrażnieni? A może odrzuceni i zmęczeni? Jeżeli przez to czujemy się niespełnieni, to czas najwyższy, aby poszukać psychoterapeuty. Coraz więcej osób ceni sobie korzyści wynikające z zapisania się na psychoterapię. W zależności od naszych potrzeb możemy nie tylko zdecydować się na terapię indywidualną lub grupową, ale także na terapię dla par czy rodzinną. Na stronie odkryjemy, jakie można wymienić rodzaje psychoterapii i która z nich może pomóc nam w walce z naszymi problemami.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Lublin »

  Dobry psycholog pomaga pokonać różnorodne trudności, tak jak powiązane z naszym życiem i te partnerskie. Każdy związek przechodzi w jakimś okresie przez kryzys. Genezy owego stanu rzeczy są nader rozmaite – dobry psycholog wspomoże je wyłonić, i jest to profesjonalne wyjście, które kieruje do uporania się z komplikacjami nagromadzonymi przez lata w danym związku. Temu pomaga doświadczona psychoterapia lublin. Przy użyciu niej współmałżonkowie - jeśli tego w rzeczywistości chcą - mają szansę rozstrzygnąć szkopuł, który pojawił się w ich związku. Równie skuteczna jest terapia lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno jednostkowo, jak i duetami. Rodzaj terapii jest dobierany przez psychologa, który proceduje to już podczas początkowego spotkania. Analogicznie działa psycholog, który również dobiera rodzaj terapii oraz określa sposób, w który odbywać się będzie psychoterapia oraz czy partnerzy mają uczestniczyć razem bądź rozdzielnie.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • USG 3D Kraków »

  W czasie bycia w ciąży ginekolog jest niezwykle ważnym lekarzem. Badania ginekologiczne realizuje się po to, żeby sprawdzać czy maleństwo kształtuje się bez problemów. Dlatego istotne jest, aby mieć dobrego doktora. Co więcej musi posiadać stosowny sprzęt do robienia badań ultrasonografem. Tutaj odnajdziesz wszystko, czego chcesz.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenia bolu kręgosłupa od Twarowski.net »

  Ból pleców pojawiający się nagle także generujący spory uciążliwość podoła skutecznie uniemożliwić uprawianie najprostszych czynności. Gdy dokuczliwości się nasilają nie trzeba zwlekać z wizytą u znawcy w centrum terapii Warszawa. Znakomici także obeznani lekarze i fizjoterapeuci stosują najlepsze sposoby rehabilitacje, równolegle doglądają o to, aby zapewnić profesjonalną troskę medyczną. Każdy chory traktowany jest indywidualnie. Schorzenia, takie jakże rwa kulszowa lub skolioza u dzieci nie winny być banalizowane. Wkroczenie medyczna musi być podjęta sprawnie. Rehabilitacja kręgosłupa nie sprowadza się jeno do jednej wizyty u doktora, pacjent powinien precyzyjnie słuchać zaleceń i koncentrować się na rehabilitacji. Na konsekwencje wypada jednakże cokolwiek dłużej zaczekać, pomnąc przy owym, iż przeforsowanie się może sporzej zaszkodzić aniżeli pomóc. Zachowanie zdrowego rozsądku jest silnie wyznaczone. O zdrowie trzeba doglądać także jest to mantra, której chyba nikomu nie należy powtarzać.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SENSICA Ośrodek Terapii »

  Jako SENSICA mamy w ofercie terapię uzależnień, psychoterapię i leczenie depresji.  To niezwykle istotne,  by psychoterapia uzależnień była dająca rezultaty,  w związku z tym pomocdoświadczonego psychologa i psychoterapeuty w czasie leczenia jest zazwyczaj niezastąpiona. W leczeniu depresji korzystamy z najlepszych praktyk psychologii i badań nad skutecznością psychoterapii.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »