siplex katalog

Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku Serdecznie zapraszam na serwis Lexummedica, są to przychodnie okulistyczne energicznie rosnące od sporej ilości lat. Posiadają one stale wysokie standardy w realizowaniu zabiegów jak np. laserowa korekcja wzroku oraz leczenie zaćmy. Czym jest zaćma? Zaćma jest to stopniowe lub pełne zmętnienie soczewki oka. Jej objawy to systematyczne pogarszanie się ostrości widzenia. Pacjent ma poczucie widzenia jak przez mgłę. Nie istnieje niestety lekarstwo, który zapobiega czy leczy zaćmę. Zasadniczą sposobnością przywrócenia poprawnego wzroku jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy - laserowa korekcja wzroku. Team naszych lekarzy profesjonalistów wyznacza prawdopodobieństwo zrobienia zabiegu wyleczenia zaćmy. Zabieg usuwania zaćmy trwa mniej więcej 4 godziny. W dzień wykonywania zabiegu będziesz przy opieką wykwalifikowanego personelu medycznego.

Szczegóły strony lexummedica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 176

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekarze pediatrzy »

  Jest to portal medyczny pozwalający na dodanie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety kosmetyczne, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zamieszczenie informacji na temat świadczonych usług, z drugiej strony serwis zaopatrzony jest w wyszukiwarkę, pozwalającą na odnalezienie konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. Na stronie ogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, ginekolodzy, lekarze okuliści, stomatolodzy, pediatrzy, dietetycy, lekarze laryngolodzy, lekarze seksuolodzy i masażyści.
  Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALTEA Psychoterapeuta Poznań »

  Dlaczego wciąż sądzimy, iż konsultacja u psychologa to coś złego i negatywnego? Na naszym portalu opisujemy wszystkie zagadnienia nieodłącznie związane z ludzkim funkcjonowaniem. Nasi profesjonaliści wskażą Ci, jak znaleźć drogę satysfakcjonującego życia, udzielą poszukiwanych porad, a także zapewnią konieczną psychoterapię psychodynamiczną. Ponadto za pomocą naszego serwisu publikujemy Państwu ważne i merytoryczne wiadomości na tematy takie jak: terapia, psychiatria oraz pomocny opis tego, jakie kwalifikacje posiadają nasi terapeuci.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Witryna ta ma za zadanie prezentację oferty kliniki chirurgii plastycznej UNI KLINIK. W ofercie tej znaleźć można kompleksową plastykę twarzy, np. uszu. Ważne miejsce w omawianej ofercie zajmują operacje brzucha oraz ud. Jedną ze specjalności kliniki jest chirurgia plastyczna piersi. Lekarze z powyższej kliniki korzystają ze sprzętu najwyższej jakości. Wysoką jakość usług zapewnia zespół złożony z renomowanych chirurgów. Z oferty, obejmującej np. lifting skroniowy, korzystają także panowie.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Warszawa »

  Witryna internetowa gabinetu lekarskiego dr n. med. Doroty Kapiszewskiej-Dzedzej. Zakres usług zawiera konsultacje laryngologiczne dla dorosłych jakrównież dzieci. Doktor specjalizuje się w leczeniu zaburzeń drożności nosa, zapalenia uszu i innych dolegliwości laryngologicznych. W obrębie praktyki lekarskiej prowadzone są zabiegi: klasyczne i endoskopowe, operacje nosa, zatok i inne. Na witrynie odnajdziemy potrzebne informacje tyczące się terminów i miejsc konsultacji lekarza laryngologa.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek ortopedii i traumatologii »

  Jest to portal internetowy przeznaczony dla osób, które borykają się z chorobami kości lub stawów i potrzebują fachowej pomocy pod tym względem. Znajdziemy tu nie tylko interesujące informacje w zakresie ortopedii, ale w szczególności wykaz usług i lekarzy, którzy są nam w stanie pomóc w nawet w cięższych chorobach pourazowych. W praktyce choroby kości i stawów można też dziedziczyć – z takim również specjaliści zatrudnieni w ośrodku będą nam mogli pomóc.
  Dostępne usługi to przede wszystkim różnego rodzaju zabiegi operacyjne. Jeśli potrzebna nam endoproteza bezcementowa czy z kolei artroskopia diagnostyczna albo korekcja koślawości stopy, w opisywanym ośrodku będziemy mogli z nich skorzystać. Niezależnie czy uszkodzeniu uległ nasz bark, czy nadgarstek, lekarze mogą zrealizować tego typu zabiegi operacyjne, żeby mogły powrócić do naturalnego stanu.
  Jeśli nasza wada wymaga wybranych technik rehabilitacyjnych omawiany ośrodek oferuje pomoc również w tym obszarze. Wykorzystywane są przy tym najnowsze metody - nie tylko fizykoterapia, ale także krioterapia, czy elektroterapia. Jeżeli wejdziemy na opisywaną stronę będziemy mogli wyszukać udostępniane usługi w tym zakresie, a także znaleźć kontakt do ośrodka i zarejestrować się online na wizytę.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »