siplex katalog

Implanty Gdynia

Implanty Gdynia Nasza klinika stomatologiczno-implantologiczna jest bardzo nowocześnie wyposażona. Mamy do dyspozycji trzy sale zabiegowe. Do podstawowego wyposażenia należą fotele stomatologiczne firmy Stern – Weber. Są one bardzo zaawansowanymi oraz perfekcyjnie wyposażonymi zestawami. Efektem tego jest komfort pracy stomatologa jak i wygoda naszych klientów. Zajmujemy się już leczeniem zębów od kilkunastu lat. Wiemy na temat leczenia zębów wszystko. Jeśli posiadasz jakieś problemy z uzębieniem i chcesz aby zajął się nimi profesjonalista to zapraszam do poznania się z naszą wielką ofertą. Na naszym portalu dowiesz się dużej ilości informacji na temat tego jakie sposoby profilaktyki możemy Ci dać i to jakim sprzętem operujemy. Posiadamy również najnowszej klasy rentgen stomatologiczny razem z zaawansowanym systemem cyfrowej wizualizacji firmy Kodak. Lecząc kanałowo używany równie nowoczesnego mikroskopu stomatologicznego firmy Zeiss. Skuteczne leczenie zębów - zapraszamy!

Szczegóły strony www.klinikastomatologiczna.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 232

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Józefosław »

  Jeżeli również nas dotyczy oferta stomatolog józefosław, to należy szczegółowo zapoznać się z ofertami wszystkich dentystów. Jeżeli oprócz tego ma to być płatna wizyta, to może nas zainteresować także wielkość opłat. Oferta jest tak obszerna, iż niewątpliwie uda nam się wybrać takiego dentystę, który sprosta naszym potrzebom.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Leśnickie Centrum Stomatologiczne to praktyka świadcząca kompleksowe leczenie młodzieży i dorosłych w przyjaznej i bezbolesnej atmosferze. W ofercie centrum znajdziecie Państwo: usuwanie kamienia, zdjęcia punktowe RTG, wybielanie i piaskowanie zębów, wszczepianie implantów oraz protetykę. Wszystkie zabiegi wykonywane są w bezstresowej atmosferze, bez bólu w precyzyjny sposób. Nasza kadra lekarzy składa się z doświadczonych stomatologów z wieloletnim stażem. Koniecznie zapoznaj się z naszą dokładną ofertą.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź »

  Zdrowe zęby są gwarancją naszego zdrowia, przeto warto jest o nie dbać nim będzie na to zbyt późno. Nie wskazane
  jest przesuwać wizyty do dentysty, albowiem w niektórych przypadkach może być zbyt późno. Niektórych ubytków nie da
  się wyleczyć, dlatego grozić nam może ubytek zęba, z tej przyczyny najpoprawniej jest zapobiegać takim przypadkom. Gabinet dentystyczny MMK zlokalizowany jest na terenie miasta Łódź i oferuje głównie leczenie kanałowe zęba przy użyciu mikroskopu, implanty zębów, korony i mosty zębowe.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy dentysta kraków »

  Firma CWS Dent s. c. powstała w 1992 roku. Od roku 1994 jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Nasz NZOZ w swoich gabinetach oraz nowoczesnym laboratorium protetycznym, wykonuje pełny zakres usług stomatologicznych: stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii estetycznej, chirurgii, implantologii. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonywanie usług z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z zakresu medycyny stomatologicznej i najlepszych współcześnie technologii protetycznych. Bezpośrednia współpraca pacjenta, lekarza i technika dentystycznego gwarantuje doskonały efekt kosmetyczny i jakościowy prac protetycznych. Zapraszamt

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Współczesna stomatologia »

  Ostatnim etapem leczenia jest precyzyjne zamontowanie nowych zębów.

  Implant dentystyczny wszczepiony pozostaje w miejsce usuniętego korzenia, a do niego mocowana jest nowa korona. Tytan jest doskonale tolerowany przez organizm ludzki. zrealizowane są ze dokładnego z ludzkimi tkankami tytanu, który z powodzeniem od lat 50-tych stosowany jest w technice medycznej. wraz z koroną protetyczna wymienia naturalny ząb. Naturalny ząb składa się z korony zęba, która widoczna jest w ustach oraz struktury korzeni tkwiących w kości szczęk. wpisany w miejsce brakującego zęba pasuje pełnej integracji z otaczająca kością, a umieszczona na nim korona zęba w pełni przejmuje rolę zastąpionego zęba. Implant dentystyczny swoim wyglądem przywodzą naturalny o średnicy kilku milimetrów i długości około 1 cm. CO TO JEST?

  wykonany jest w znieczuleniu miejscowym, co idealnie chroni pacjenta przed uczuciem bólu. ETAP I – stomatologia etapem jest wprowadzenie samego implantu w miejsce gdzie wcześniej znajdowały się. PLANOWANIEW każdym przypadku chirurg dentysta musi przeprowadzić wnikliwe pomiar wraz z ocena zdjęć rentgenowskich, a czasem tomografii komputerowej.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »