siplex katalog

Ginekolog Poznań

Ginekolog Poznań Witryna internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii - Ginekolog Poznań. Doktor ginekolog Grzegorz Manyś. Zapoznaj się z obrębem usług naszego gabinetu ginekologicznego. Profesjonalnie wyposażony gabinet, przeczytaj jak do nas trafić. Na naszej oficjalnej stronie można zarejestrować się na wizytę do gabinetu ginekologicznego. Systematyczne badania ginekologiczne jak i możliwości współczesnej sztuki lekarskiej przynoszą korzyści w jak najwcześniejszym wykryciu i wyleczeniu nowotworów organów rodnych

Szczegóły strony www.ginekolog-onkolog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 190

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implanty Gdynia »

  Nasza klinika stomatologiczno-implantologiczna jest bardzo nowocześnie wyposażona. Mamy do dyspozycji trzy sale zabiegowe. Do podstawowego wyposażenia należą fotele stomatologiczne firmy Stern – Weber. Są one bardzo zaawansowanymi oraz perfekcyjnie wyposażonymi zestawami. Efektem tego jest komfort pracy stomatologa jak i wygoda naszych klientów. Zajmujemy się już leczeniem zębów od kilkunastu lat. Wiemy na temat leczenia zębów wszystko. Jeśli posiadasz jakieś problemy z uzębieniem i chcesz aby zajął się nimi profesjonalista to zapraszam do poznania się z naszą wielką ofertą. Na naszym portalu dowiesz się dużej ilości informacji na temat tego jakie sposoby profilaktyki możemy Ci dać i to jakim sprzętem operujemy. Posiadamy również najnowszej klasy rentgen stomatologiczny razem z zaawansowanym systemem cyfrowej wizualizacji firmy Kodak. Lecząc kanałowo używany równie nowoczesnego mikroskopu stomatologicznego firmy Zeiss. Skuteczne leczenie zębów - zapraszamy!

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań »

  Uprzejmie inwituję do odwiedzenia strony ortopedy Dr n. med. Macieja Krajewskiego. Pan Maciej Krajewski to wybitna postać w swojej dziedzinie, od 2010 roku skupia swoje działania na rozwoju KCK – Kliniki Chirurgii Kolana. Współdziała też z trójką szpitali w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej. Oddziały takie jak: Klinika Grunwaldzka – Poznań, Medicus Bonus – Środa Wielkopolska,MedPolonia - Poznań. W przebiegu pracy Dr n. med. Macieja Krajewskiego wskazane jest by dodać o tym, iż w latach 92-98 funkcjonował jako lekarz Olimpijskiej Kadry zapaśników. Zasadnicze zamiłowania Dr n. med. Krajewskiego są to: chirurgia stawów – biodrowego i kolanowego, a także kontuzje sportowe. W obrębie opisywanej witryny znajdują się takie strony jak przykładowo: artroskopia kolana, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Dr n. med. Krajewski odbył szkolenia i staże w krajach jak: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Austria, Stany Zjednoczone. Dr n. med. Krajewski jest również członkiem stowarzyszeń jak: PTOiT, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, Polskie Towarzystwo Chirurgii Stopy i stawu skokowego. Jeszcze raz miło zapraszam do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROSALUS - psycholog wrocław »

  Centrum ProSalus świadczy usługi z zakresu psychologii, psychoterapii oraz badań psychologicznych kierowców. Oferta proponowana jest dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. ProSalus to grupa zawodowców i entuzjastów dziedziny psychologii, nieprzerwanie poszerzających doświadczenie. ProSalus zapewnia spokojną atmosferę opartą na zaufaniu, indywidualnym podejściu i wygodzie. Oferujemy również pełny wachlarz szkoleń związanych z samorozwojem osobistym i profesjonalnym.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka paliatywna Opole »

  Samarytanin to klinika medyczna proponująca profesjonalną pomoc osobom chorym na nowotwór. Opole to miasto, w którym zlokalizowana jest nasza placówka. Istotnym aspektem działalności ośrodka jest opieka paliatywna. W ramach stacjonarnego i domowego hospicjum zapewniamy także opiekę nad osobami starszymi. Doświadczony personel dba o należyte wsparcie zarówno w sferze ciała, jak i ducha. Ośrodek opieki onkologicznej przeprowadza badania diagnostyczne. Po stwierdzeniu choroby od razu wdrażamy adekwatny rodzaj terapii.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • USG Doppler, badania emg, eeg, biofeedback »

  Protoplastą placówki był oddział łódzkiego instytutu neuromedica, który w dzisiejszych czasach specjalizuje się w terapii biofeedback. Bogato wyposażone pracownia medyczna zapewnia dokładne pomiary będące istotną pomocą przy wyborze metody kuracji pacjenta.
  Jak pisał poeta zdrowie to najważniejsza stan w życiu człowieka, a docenia się je, dopiero gdy się je traci.
  Zakład Opieki Zdrowotnej Neuromedica znajduje się w mieście Łodzi.
  Wśród oddziałów medycznych w przychodni są neurologia, chirurgia naczyniowa, ortopedia a a także logopedia. Wśród oddziałów leczniczych są kardiologia, chirurgia naczyniowa, neurologia, ortopedia i wiele odmiennych.
  Pracownia medyczna przeprowadza wiele razy badania eeg także badania emg, lecz możliwe są wszelakie badania. Do głównych usług można zaliczyć badania emg, usg także badanie doppler mające na celu przebadanie serca pacjenta pod kątem całodziennych zleceń. Laboratorium przeprowadza złożone badania eeg, usg doppler, ekg oraz badania emg.
  Neuromedica jest łódzką placówką a kosztorys lekarski a także pozostałe detale zawarte są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »