siplex katalog

Gabinet Ginekologiczny Koszalin

Gabinet Ginekologiczny Koszalin Medicus to mieszczący się w Koszalinie gabinet ginekologiczno-położniczy. Swoim pacjentkom oferuje szereg usług oraz zabiegów, między innymi prowadzenie ciąży, USG 2D, USG 3D, USG 4D, diagnostykę oraz leczenie niepłodności, porady z zakresu antykoncepcji, profilaktykę nowotworową oraz wiele innych. Dzięki najnowszemu sprzętowi oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, lekarz ginekolog zapewnia swoim pacjentkom fachową i profesjonalną a jednocześnie bezstresową opiekę.

Szczegóły strony medicus.koszalin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 199

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Narkotyki Warszawa »

  Szkolenia, wykłady i seminaria prowadzimy na terenie całej Polski od 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w Polsce i na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Zajęcia odbywają się w kilku blokach tematycznych, których wybór zależy od zamawiającego.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • USG Przezciemiączkowe »

  Prywatna Ambulatorium Lekarska Warszawa Chętka ul.Białobrzeska 28 istnieje od chwili grudnia 1990, najprzód jak Biuro USG i Endoskopii. Przez te lata powiększyliśmy gospoda, zmodernizowaliśmy nasze gabinety, odnowiliśmy przychodnię. W tym czasie zmieniliśmy podobnie kilkukrotnie nasze aparaty USG, zaczynaliśmy pracować na aparacie polskiej firmy Teson, chwilowo pracujemy na aparacie firmy GE Logiq 3 spośród opcją kardiologiczną.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholika »

  Naszą specjalnością jest profesjonalne leczenie uzależnień: od alkoholu, narkotyków, hazardu. Terapia odwykowa w Centrum Uzależnień Oaza przeprowadzana jest przez doświadczony i właściwie wykwalifikowany zespół terapeutyczny, medyczny i techniczny. Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Udzielamy pomocy uzależnionym i współuzależnionym zarówno w formie doraźnej (badania profilaktyczne), jak i w postaci leczenia na miejscu.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • VITA-MED Przychodnia Pediatryczna »

  Nasza przychodnia świadczy usługi zarówno dla dorosłych pacjentów jak i dla dzieci. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. Oferujemy usługi z zakresu medycyny rodzinnej, szczepienia, badania bilansowe, badania lekarskie, ekg, i diagnostykę obrazową. Nasza placówka jest przystosowana do przyjęć osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Skawina, Nowy Targ, Myślenice »

  Nie w każdym powiecie w Państwie Polan przyjmuje w swym gabinecie specjalista taki jak endokrynolog. Nowy Targ to miasto, w którym tego typu lekarzy nie brak. Na szczególną uwagę zasługuje gabinet, jaki od kilku lat prowadzi pani dr Renata Stępień-Dutka.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »