siplex katalog

Dentysta Poznań

Dentysta Poznań Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu stomatologicznego - Stomatolog Poznań. W prezentowanej ofercie znajduje się całościowa opieka stomatologiczna. Naszą kompetencję wywodzimy z wielu konferencji dentystycznych, w jakich asystują dentyści wykonujący pracę w opisywanym gabinecie. W własnej pracy użytkujemy najnowsze tendencje stosowane w stomatologii. Zaliczamy się do Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, która zalicza się internacjonalnej federacji stomatologii estetycznej. Współpracujemy zarówno z będącymi w czołówce laboratoriami technicznymi, ta metodą poprawiamy naszą sztukę dentystyczną. Własne gabinety dentystyczne rozportarły własne skrzydła dzięki współpracy z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w płaszczyźnie związanej z leczeniem kanałowym. Odwiedź naszą stronę już teraz i obejrzyj pokazane fotki w menu usługi. Należy pamiętać o tym, że ładny i promienny uśmiech to znak ludzi sukcesu, aby go zdobyć potrzebna jest dobra stomatologia.

Szczegóły strony www.dens.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 169

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Katowice »

  Praktyka lekarska Vidental istnieje już od 1992 roku. Po gruntownej modernizacji w 2009 roku przekształciła się w klinikę stomatologiczną dorównującą standardom zachodnioeuropejskim. Klinika Vidental dysponuje trzema gabinetami klimatyzowanymi, wyposażonymi w wysoce specjalistyczny sprzęt. Jeden z gabinetów tak zwany chirurgiczny wykorzystywany jest do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. W tym gabinecie wykonywane są również zabiegi w znieczuleniu ogólnym, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, na jednej wizycie, zwłaszcza u pacjentów specjalnej troski. W trakcie znieczulenia ogólnego istnieje również możliwość przeprowadzenia implantacji przez doświadczonego chirurga implantologa. W czasie każdego zabiegu nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa zespół anestezjologiczny. Dokładane są wszelkie starania aby podczas każdej wizyty uprzyjemnić czas najmłodszym pacjentom, a o Ich zdrowie dba specjalista stomatologii dziecięcej. Turystyka medyczna stanowi dopełnienie oferty i jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów przybywających zza granicy. Nasza oferta to protetyka Katowice, stomatolog dziecięcy Katowice

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szyny relaksacyjne Kraków »

  Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna. Oferujemy usługi stomatologiczne w zakresie profilaktyki próchnicy, paradontozy, leczenia nadwrażliwości oraz starcia patologicznego, stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki, leczenia zaburzeń narządu żucia. Specjalizujemy się również w leczeniu zaburzeń czynnościowych układu stomatognatycznego. Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w centrum Krakowa.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog na szóstke plus »

  Dentysta na 7 to nowo otwarty gabinet stomatologiczny w Zielonej Górze oferujący całościowe usługi w trosce o zdrowie twoich zębów. Gabinet jest czynny 7 dni w tygodniu, co oznacza dogodne terminy i pory przyjęć dla pacjentów, opiekę na weekend, gdy nie pracują inne gabinety, i dogłębną obsługę klienta w każdym zakresie - czyli leczenia zachowawczego, protetycznego, chirurgicznego, dzieci i profilaktyki, estetyki i implantologii. Pracują u nas sami specjaliści w dziedzinie dentystyki. W mieście Zielona Góra oferujemy najbardziejgeneralną opiekę stomatologiczną w regionie. Dentysta na 7 to znakomity wybór dla twoich zębów.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Medens. Dentysta Warszawa. »

  Praktykę protetyczno-dentystyczną MEDENS prowadzi od 1998 roku dentysta Przemysław Sundman.

  Oferujemy:
  najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, za umiarkowaną cenę
  profesjonalną konsultację
  elastyczność w umawianiu wizyt
  dużą eksperiencję zawodową
  przyjacielskinastrój


  Oferujemy cały zakres zabiegów dentystycznych, szczególna specjalizacja: implanty, protetyka o najwyższym standardzie kosmetycznym, profesjonalne leczenie kanałowe.
  Stała promocja na implanty i korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu - system Lava.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Szczecin »

  Uważa się powszechnie że dentyści zarabiają niezwykle duże pieniądze oraz każdy z nich posiada zgromadzone ogromne fortuny. Niewątpliwie najbardziej znani oraz szanowani lekarze, zaliczają się do tego grona, jednak dojście do takiej pozycji, wcale nie bywa łatwo (stomatologia szczecin). Bo czy chętnie udajemy się do młodego dentysty, o którym nic nie wiemy? Raczej nie, zatem każdy rozpoczynający stomatolog, ma spore problemy z pozyskaniem pacjentów, a co się z tym wiąże, środków do życia. Do tego dochodzą jeszcze koszta gabinetu dentystycznego, jakie do najmniejszych nie należą. Zakup właściwego oraz przyszłościowego sprzętu, to niesłychanie duży wydatek, który zwraca się latami. I w tej chwili w związku z tym młodzi stomatolodzy, pracują po większości godzin w państwowych przychodniach, gdyż mają za niewiele własnych prywatnych pacjentów (stomatolog szczecin). A kiedy ich nie posiadają, ich fundusze nie przekazują się tak okazale, jak analizują inni ludzie. Oraz dopiero wieloletnia praktyka, może sprawić, że stomatolog "dorobi się" wielu pacjentów, którzy będą chcieli prywatnie leczyć się w jego gabinecie (dentysta szczecin). I to faktycznie ma możliwość spowodować, że jego konto zostanie cały czas zasilane sporymi kwotami. Ale w każdej sytuacji warto mieć na uwadze, że do tego prowadzi niebywale długa droga.
   

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »