siplex katalog

Centrum medyczne

Centrum medyczne Serdecznie zapraszamy wszystkich do wejścia na witrynę Centrum Medycznego - Eskulap. Przedstawiane medyczne centrum zostało założone w roku 1996. Eskulap to posiadająca wiele specjalności lekarska przychodnia, ulokowana w centrum Żar. Medyczne centrum znajduje się na parterze dostojnej kamienicy pod adresem ulica Moniuszki 2. Początek działalności medycznego centrum to parę gabinetów lekarskich, współcześnie w Eskulapie znajduje się 15 gabinetów lekarskich oraz trzy dodatkowe położone przy ulicy Skarbowej. W centrum swoją pracę wykonuje ponad siedemdziesięciu lekarzy specjalistów o różnych specjalnościach medycznych. Praktykujemy rozliczne operacje lekarskie jak przykładowo laserowe usuwanie żylaków. Nasza kadra to lekarze doświadczeni zajmujący nierzadko pozycję ordynatorów w różnych szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyposażone jest w wysokiej jakości sprawny sprzęt diagnostyczny. W posiadaniu centrum Eskulap istnieją takie aparaty jak na przykład: ultrasonograf z opcją kolorowego Dopplera, Anoskopia, EKG wysiłkowe. Polecane centrum Eskulap jest w ciągłej kooperacji z medycznym laboratorium wykonującym pełen aspekt badań. Przeprowadzane przez nasze centrum badania to przykładowo: testy odczulania, krioterapia w ginekologii.

Szczegóły strony www.eskulap-zary.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 169

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobry psycholog Wrocław »

  W dzisiejszym życiu psycholog nie jest złem koniecznym. Zapraszam Państwa do lektury dlaczego i kiedy można odwiedzić psychologa.

  Bardzo często do nas zgłaszają się osoby które potrzebują różnego typu zaświadczeń i badań na przykład Badań dla kierowców, badań psychotechnicznych, zezwoleń na broń. Ale też bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci którzy wymagają pomocy w zakresie: pomocy psychologicznej, leczenia depresji, treningu interpersonalnego, ale też pacjenci którzy chcą podnieść swoje poczucie wartości.

  Zapraszamy Was na naszą stronę www w celu uzyskania szerszych informacji.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurologopeda »

  Osoby wypatrujące szeroko pojętego wsparcia, nadzwyczaj często zaglądają do Internetu, dającego im wrażenie bezpieczeństwa a jednocześnie narażającego na chaos informacyjny. Koncentrując wszelkie obręby terapii w jednym miejscu, stworzyliśmy atrakcyjne narzędzie, pozwalające w bezproblemowy, szybki, a przede wszystkim właściwy sposób scalić pragnienia użytkownika serwisu dobraterapia.info z propozycją ekspertów. Jesteśmy tym samym miejscem informacji, katalizatorem i klamrą między pacjentami a terapeutami.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  GabineTY są kierowane przez wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów, którzy świadczą Państwu swoją pomoc. Funkcjonują na obszarze Warszawy i poprzez psychoterapię leczą z lęków, depresji, uzależnień. Udział w terapii zapewnia poprawę samopoczucia, ale też dostrzeżenie istoty problemu. Na początku lekarze proponują konsultację diagnostyczną. Podczas takich sesji uzgadniają z Państwem zakres kłopotów oraz wybierają najlepszą metodę leczenia. GabineTY prowadzą też poradnię małżeńską.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jeśli borykasz się z rozmaitego typu dolegliwościami psychologicznymi, skorzystaj z naszej oferty. Psycholog z Warszawy proponuje fachową pomoc psychologiczną. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie leczenia przeróżnych zaburzeń natury psychologicznej. Prowadzimy spotkania w postaci indywidualnej albo grupowej psychoterapii. Określamy plan leczenia odpowiedni to typu trudności, z którymi walczy nasz klient. Wyznaczamy odpowiednie ścieżki rozwoju osobistego oraz zawodowego. Sprawimy, że będziesz zadowolony z życia.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neurochirurg, USG, ortopeda, reumatolog Kraków - NeuroPedica »

  W zabieganym świecie aktualnych spraw nieraz zapominamy o tym, conajistotniejsze - nasze zdrowie. Natomiastnowoczesny, siedzący tryb życia ogromnie niekorzystnie oddziałuje zarówno na układ kostno - stawowy, jak również neurologiczny. Neuropedica. pl to wyjątkowa strona internetowa, na jakiej można osiągnąć dostęp do wysokospecjalistycznego centrum diagnostyki oraz leczenia schorzeń ortopedycznych bądź neurochirurgicznych. To właśnie tu spotkasz kompetentny zespół złożony z szanowanych autorytetów medycznych, który dzięki obfitej wiedzyplus kwalifikacjom dołoży wszelkich starań, abyś był zdrowy, a zwłaszcza sprawny.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »