siplex katalog

Celiakia

Celiakia Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” jest prowadzenie działalności na rzecz chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Pomagamy wszystkim chorym, którzy się do nas zwracają i nie jest to uzależnione od przynależności do naszego Stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, którym przyświecają te same cele. W swojej działalności wykorzystujemy wspaniałe wzorce i bogate doświadczenie TPD Koła Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, na którego bazie powstało nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy naturalnym reprezentantem środowiska wobec władz rządowych i samorządowych, instytucji publicznych oraz innych organizacji pozarządowych.

Szczegóły strony www.dietabezglutenowa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 157

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Platforma wibracyjna - sklep internetowy »

  Żeby zrzucanie kilogramów było coraz łatwiejsze, na giełdzie pojawia się coraz więcej maszyn wspomagające ten wysiłek. Wibrotrening to jedna z metod, która w prosty i przyjemny sposób pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy. Wibromasaż to nie wyłącznie sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej, to także metoda na polepszenia ciała czy poprawa mięśni po problemach. Zapraszamy do firmowego e-sklepu gdzie udostępniamy duży wybór maszyn do wibrotreningu, a w tym profesjonalne platformy do wibrotreningu w mieszkaniu.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna dokumentacja medyczna »

  Mediporta oferuje innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli usprawnić pracę przychodni w zakresie obsługi klienta, obiegu dokumentów oraz wymiany informacji z NFZ oraz SZOI. Nasza aplikacja pozwala m.in. na: sprawne zarządzanie NZOZ, eliminację błędów w dokumentacji przesyłanej do NFZ czy import danych z istniejących na rynku aplikacji do zarządzania NZOZ, zarządzanie przychodnią jeszcze nigdy nie było takie proste.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Salon Fryzjerski Justyna »

  Salon fryzjerski Justyna. Najlepsze usługi, w najniższej cenie.Stawiamy na profesjonalizm i miła atmosferę. Używamy najlepszej jakości kosmetyków. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu potrafimy wykreować najlepszy jego wizerunek. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja »

  Nadzwyczaj rzadko spotykaną dolegliwością jest bezpłodność wtórna. Według ostatnich danych tylko dwadzieścia procent kobiet, która już ma dziecko może mieć problemy z ponownym urodzeniem dziecka. A właśnie w czasie porodu może dojść do trudności, które mogą przekreślić szanse na kolejne dziecko. Przyczyn może być wiele, ale najczęstsze to: infekcje miejsc intymnych, niezdrowy tryb życia lub zespół policystycznych jajników. By mieć pewność najlepiej jest po ciąży odwiedzić swojego ginekologa. Powtórna bezpłodność może ukazać się u obu płci. Toteż należało by, by oboje przeszli stosowne badania. Tym bardziej trzeba się im poddać jak zamierzamy poddać się inseminacji.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chusty do noszenia dzieci »

  Blog w czytelny sposób przedstawia aspekty praktyczne, lecznicze i psychologiczne używania chust oraz nosidełek dla niemowląt. W dzisiejszych czasach coraz to więcej ludzi postanawia nosić swoje pociechy w chuście. Okazuje się, iż trend ten, w oczach naukowców może pozytywnie wpływać na rozwój cielesny i emocjonalny dzieci. Opiekunowie natomiast cieszą się alternatywą częstszego i niemal niczym nieograniczonego bycia z dziećmi. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak: w jaki sposób optymalnie dopasować rodzaj chusty i jak ją wiązać, czy powinno się nosić w chuście wcześniaki tudzież jaki wpływ na kręgosłup niemowlaka ma "kangurowanie".

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »