siplex katalog

BIO-SAD sklep ekologiczny, zdrowa żywność. Kraków, Karmelicka 43

BIO-SAD sklep ekologiczny, zdrowa żywność. Kraków, Karmelicka 43 Witam w sklepie internetowym ze zdrową żywnością BIO-SAD.

Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie opatrzone są certyfikatem ekologicznym. Oznacza to, że został on wytworzony metodami naturalnymi bez użycia nawozów sztucznych. W ich miejsce wykorzystuje się środki roślinne i naturalne minerały. Produkcja ekologiczna ma miejsce w warunkach nieskażonego zanieczyszczeniami środowiska z dala on wszelkich substancji chemicznych oraz spalin. Certyfikat gwarantuje też brak udziału organizmów modyfikowanych genetycznie.

W swojej ofercie posiadamy produkty bezglutenowe, bez laktozy a także dla diabetyków.

Mamy szeroką gamę ekologicznej żywności dla wegetarian. Nie brakuje tu także ekologicznego nabiału (jaja, kozie sery, mleka) a także ekologicznych warzyw.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z ekologiczną żywnością w Krakowie - ul. Karmelicka 43.

Szczegóły strony www.bio-sad.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 123

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zygmund Freud i psychoanaliza »

  W zwyczajnym egzystowaniu nie rozważamy, co jest prawdziwą przyczyną naszych trudności – poszukujemy metody|, by sobie z nimi radzić. Pomoc psychologiczna może być świetnym sposobem na to, aby nasz nastrój uległ polepszeniu, lecz także na to, byśmy stali się bardziej świadomi nas samych. Jeżeli chcemy dowiedzieć się, co to struktura osobowości, jak przebiega terapia psychoanalityczna i dla kogo została ułożona – informacje poznamy na stronie. Dodatkowo możemy obeznać się z biografią twórcy psychoanalizy, regułami oraz założeniami metod psychologicznych, jak również z wieloma ciekawymi materiałami, dotyczącymi umysłu człowieka.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detektor tętna płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
  Sprawdź tętno płodu. Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie bóli kręgosłupa »

  Wiele osób cierpi na przewlekłe bóle kręgosłupa. Często są one tak uciążliwe, że nie pomagają nawet tabletki przeciwbólowe. Chory udaje się do lekarza, który zaleca mu terapię. Kiedy terapia również zawodzi, to pozostaje tylko jedno rozwiązanie – operacja kręgosłupa. Ten sposób leczenia bólu kręgosłupa jest najbardziej skuteczny, bo efekty widać już zaraz po operacji.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • DAN-MED »

  Metoda kierowanego i kontrolowanego oczyszczania organizmu z toksyn, opracowana na
  podstawie wieloletnich badań dr Josefa Jonáše zakłada, że przyczyną większości schorzeń,
  w szczególności tych chronicznych, są toksyny gromadzące się w naszym organizmy oraz
  infekcje. W sprawnie działającym systemie obciążenia te eliminowane są w sposób ciągły.
  Niestety na skutek stresu, zanieczyszczenia środowiska, drobnoustrojów czy niewłaściwej
  diety mechanizmy autoregulacyjne zostają zaburzone, co zakłóca proces samooczyszczania
  się organizmu. Stąd jest już krótka droga do pojawienia się choroby. Głównym celem metody
  jest usunięcie z organizmu toksyn różnego pochodzenia, co znacząco wpływa na polepszenie
  się stanu zdrowia.
  Pierwszym krokiem w procesie oczyszczania jest opracowanie mapy toksyn działających
  obciążająco na organizm oraz wyznaczenie ścieżki detoksykacji pod okiem doświadczonego
  terapeuty. Kolejnym elementem jest zastosowanie odpowiednich ziołowych preparatów
  oczyszczających dobranych indywidualnie do potrzeb konkretnego organizmu. Eliminowane
  są w ten sposób metale ciężkie, pestycydy, obciążenia drobnoustrojowe, w tym grzyby,
  bakterie, wirusy i pasożyty. Ostatecznym celem procesu oczyszczania jest zlikwidowanie
  przyczyn tkwiących u podłoża choroby, co buduje podstawy zdrowia i energii życiowej oraz
  jest doskonałą profilaktyką na przyszłość.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja »

  Nadzwyczaj rzadko spotykaną dolegliwością jest bezpłodność wtórna. Według ostatnich danych tylko dwadzieścia procent kobiet, która już ma dziecko może mieć problemy z ponownym urodzeniem dziecka. A właśnie w czasie porodu może dojść do trudności, które mogą przekreślić szanse na kolejne dziecko. Przyczyn może być wiele, ale najczęstsze to: infekcje miejsc intymnych, niezdrowy tryb życia lub zespół policystycznych jajników. By mieć pewność najlepiej jest po ciąży odwiedzić swojego ginekologa. Powtórna bezpłodność może ukazać się u obu płci. Toteż należało by, by oboje przeszli stosowne badania. Tym bardziej trzeba się im poddać jak zamierzamy poddać się inseminacji.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »