siplex katalog

A1 Radio Taxi Władysławowo

A1 Radio Taxi Władysławowo Polecamy niezawodność, dyskrecję i punktualność. Tel. 601 341 412 Wykonujemy zakupy na telefon na terenie Władysławowa, Karwi, Jastrzebiej Góry, Chałup, Kuźnicy, Jastarni, Juraty, itd. Wykonujemy przewóz osób, oraz dowozimy dzieci do szkoły i ze szkoły do domu. Wykonujemy wszystkie usługi zlecone przez telefon.(w miarę możliwości). Dla stałych klientów udzialamy dużych upustów. Czynne całą dobę 601-341-412, 58-674-26-26

Szczegóły strony www.taxiwladyslawowo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny googlebot 177

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania Wejherowo »

  Wejherowo.pl jest to witryna oferująca wszystkie aktualności i informacje o Wejherowie. Zawartość serwisu została podzielona według kategorii, dzięki czemu możliwe jest jej szybkie przeglądanie i odnalezienie interesującej nas informacji. Oprócz wiadomości o Wejherowie internauci mają sposobność odwiedzenia galerii zdjęć oraz filmów video obrazujących życie codzienne miasta oraz spisu imprez czy zaplanowanych inwestycji, które świadczą o tym, że Urząd Miasta w Wejherowie stale myśli o ciągłym jego rozwoju. Dla każdego kogo interesuje turystyka, Wejherowo okaże się niesamowitym miejscem za sprawą takich atrakcji jak przykładowo Kalwaria w Wejherowie, znajdujących się tutaj Placówek Oświatowych czy różnych gości specjalnych. Komfortowe i szybkie przemieszczanie się w obrębie miejscowości gwarantuje MZK Wejherowo, dzięki wysokiej jakości autokarom.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Flokowanie »

  Firma Wolf Tunning jest w stanie wykonać tuning każdego auta. Jedną z naszych usług jest fachowe flokowanie. Planując modyfikacje, bierzemy pod uwagę możliwości finansowe i życzenia klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć komfort jazdy w każdych warunkach. Ceny naszych usług są uzgadniane osobiście z każdym klientem. Dzięki nam w każdym aucie mogą się znaleźć nowoczesne rozwiązania elektroniczne. W prezentowanej ofercie jest m.in. foliowanie, car audio a także usługi tapicerskie. Gwarantujemy, iż wygląd Twojego auta będzie niepowtarzalny.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wejherowo restauracja »

  Wejherowo restauracja Trzy Korony stawiana istnieje w centrum miasta. Sąsiedztwo Wejherowskiego Sędziwego Runku powoduje, że polska restauracja istnieje przyciągającym położeniem w podobny sposób na spotykania biznesowe wzorem a rodzinne.Dysponujemy aule o niepowtarzalnym wnętrzu:Hall Kominkowa - w celu 25 osób Hall Sienkiewicza - gwoli 36 jednostek Odrestaurowanie - aż do 50 jednostek jakie w zawiązani spośród wyborowymi daniami podawanymi przez naszego Prezesa Kuchni umilą Państwu pobyt w polskiej restauracji. Podajemy ofiarowania la carte kuchni polskiej i europejskiej.Sale bankietowe w wejherowie wykwalifikowana obsługa dokona, iż bytność tuż przy nas na ospale pozostanie w Państwa pamięci...Gwarantujemy obsługę konferencji, zastań natomiast uroczystości. Gdyby potrzebowalibyście Kraina zrealizować udane pertraktacje hucznym bankietem czy należytą kolacją, dołożymy wszystkich starań iżby był owo rozkoszny nacisk wieczoru.Wejherowo restauracja polską specjalizacją są:przyjęcia,uroczystości rodzinne,bankiety. Obsługa jest lekka zaś pokątna,oraz opłaty słynne.Przestawił i w roku 1647 zakon reformatów, budując na rzecz nich inny kościół także klasztor. Tudzież w roku 1649 zaskoczyła plac budowy atrakcyjnej kalwarii. Wejherowo odnowienie w rok kalendarzowy od tego czasu Wejherowska Zapędy tytułowana wprzódy więc Wejherowem załatwiła godziwa municypalne.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kara viaTOLL, czas pracy kierowcy »

  Kara ITD Doradztwo Transportowe. Rozliczanie, ewidencja czasu pracy kierowcy, przeliczanie czasu pracy kierowcy, kary viaTOLL, kontrola w firmie transportowej, kontrola transportu drogowego, rozliczanie kierowców, WITD Gdańsk

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa stradabus »

  Firma stradabus działa od kilku lat jako firma zajmująca się transportem osobowym. Załozycielami tej firmy są Marcin i Mateusz Galińscy. Firma oferuje usługi transportowe w kraju jak i również za granicą.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »