siplex katalog

A1 Radio Taxi Władysławowo

A1 Radio Taxi Władysławowo Polecamy niezawodność, dyskrecję i punktualność. Tel. 601 341 412 Wykonujemy zakupy na telefon na terenie Władysławowa, Karwi, Jastrzebiej Góry, Chałup, Kuźnicy, Jastarni, Juraty, itd. Wykonujemy przewóz osób, oraz dowozimy dzieci do szkoły i ze szkoły do domu. Wykonujemy wszystkie usługi zlecone przez telefon.(w miarę możliwości). Dla stałych klientów udzialamy dużych upustów. Czynne całą dobę 601-341-412, 58-674-26-26

Szczegóły strony www.taxiwladyslawowo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny googlebot 172

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Power Assistance Sp. z o.o. »

  Dystrybucja oraz serwis maszyn i urządzeń specjalistycznych, w tym silników wysokoprężnych, agregatów prądotwórczych, urządzeń dźwigowych, urządzeń transportu technologicznego oraz innych urządzeń. Dodatkowo oferujemy części zamienne i eksploatacyjne do oferowanych urządzeń.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Magdalena Gąsecka oferuje kompleksową obsługę w zakresie psychoterapii. Miejscem, w którym ta psycholog założyła swój gabinet, jest Gdynia. Psycholog ten posiada bogate doświadczenie poparte pracą w różnych instytucjach. Ważnym punktem oferty jest wnikliwa analiza konfliktów, zwłaszcza skrywanych. Jedną ze specjalności tej profesjonalistki jest interwencja w sytuacjach kryzysowych. Oferta obejmuje zarówno psychoterapię krótko, jak również długoterminową. Techniki oraz terminy pomocy dopasowywane są indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne »

  Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą renomowanego Biura Tłumaczeń Ambit. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę w ramach tłumaczeń dokumentów o dowolnej długości i poziomie skomplikowania. Ważnym elementem naszej oferty są tłumaczenia techniczne. Wykonujemy tłumaczenia w wielu językach. O najlepszą jakość usług dba nasz doświadczony i kompetentny zespół tłumaczy. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy z zaangażowaniem, wymaganą starannością oraz terminowo.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kara viaTOLL, czas pracy kierowcy »

  Kara ITD Doradztwo Transportowe. Rozliczanie, ewidencja czasu pracy kierowcy, przeliczanie czasu pracy kierowcy, kary viaTOLL, kontrola w firmie transportowej, kontrola transportu drogowego, rozliczanie kierowców, WITD Gdańsk

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa stradabus »

  Firma stradabus działa od kilku lat jako firma zajmująca się transportem osobowym. Załozycielami tej firmy są Marcin i Mateusz Galińscy. Firma oferuje usługi transportowe w kraju jak i również za granicą.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »