siplex katalog

Porównaj telefony w TeleKROWA.pl

Porównaj telefony w TeleKROWA.pl Jeśli masz dość płacenia wysokich rachunków za komórkę, telewizję cyfrową czy też Internet, wejdź na serwis TeleKrowa i zapoznaj się z promocyjnymi ofertami jakie nasi rodzimi operatorzy zaoferowali użytki kom serwisu. Znajdziesz tutaj tanie telefony na kartę i na abonament, tanie modemy internetowe oraz niedrogie tunery i dekodery telewizyjne. Jeżeli nadal nie będziesz zadowolony, masz możliwość dodania do serwisu swoich potrzeb oraz ceny jaką możesz za nie zapłacić, operatorzy sami się do Ciebie zgłoszą i zaprezentują promocyjną ofertę.

Szczegóły strony www.telekrowa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Olej Posmażalniczy »

  Biznes „EURO-EKO” Główny punkt Zarządzania Odpadami rozpoczęła swoją działalność początkiem 2005 roku natomiast wielkim rozmachem realizuje ambitne cele. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie odbioru natomiast zagospodarowania gastronomicznych odpadów poprodukcyjnych. Gwarantujemy klientom poufność natomiast bezpieczeństwo na wszelkich etapach wykonywania usługi unieszkodliwiania odpadów. Zapewniamy klientom rzetelność natomiast kompetencja w zakresie oferowanych usług poprzez ciągłe doskonalenie jakości zadowalającej wymagania klienta. Gwarantujemy sumienną realizację zleceń klienta zgodnie spośród jego oczekiwaniami. Wszystkie decyzje podejmowanie w trakcie naszej działalności uwzględniają aspekty środowiskowe, w tym profilaktyka zanieczyszczeniom. Posłuszeństwo wymagań wynikających spośród przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska traktujemy priorytetowo.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Netia Szczecin »

  Netia w szczecinie. Bezpośredni kontakt z przedstawicielstwem operatora telekomunikacyjnego Netia w województwie zachodniopomorskim. Netia Szczecin posiada w ofercie usługi dostępu do internetu oraz telefonu w technologiach kablowych oraz technologii wimax. Największy konkurent Tp oferuje swoje usługi przy wykorzystaniu łączy tp oraz własnej infrastruktury. Netia ma stałe i dominujące miejsce na polskim rynku telekomunikacyjnym. Świadczą o tym osiągnięcia firmy oraz konsekwentnie realizowana strategia marketingowa. Misja Netii to być najczęściej wybieranym przez Klientów dostawcą usług szerokopasmowych. Zajmujemy się sprzedażą usług na terenie Szczecina oraz całej województwa zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operator telekomunikacyjny »

  Firma INEA S.A. jest głównym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Operator świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne, takie jak telewizja kablowa czy internet, w oparciu o przewody światłowodowe, w tym sieci NGN (New Generation Network) jak i szerokopasmową sieć bezprzewodową wykorzystującą technologię WiMAX w nowym standardzie IEEE - 802.16e.
  W zasięgu sieci kablowej znajduje się przeszło 200.000 potencjalnych odbiorców w rejonie Wielkopolski. U schyłku 2013 roku zasięg WiMAX INEA ma pokryć niespełna 70 proc. rejonu Wielkopolski. W tej chwili z jej połączeń korzysta więcej niż 138.000 gospodarstw domowych. Więcej niż 50 proc. naszych klientów korzysta także z sieci www INEA. Oprócz tego Operator ma ponad 20.000 użytkowników usług telefonicznych.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Samsung Play »

  Samsung-mobi.pl to Twoje źródło wiedzy na temat telefonów światowego potentata w ich produkcji czyli firmy Samsung. Znajdziesz tutaj szereg informacji na temat najnowszych modeli aparatów telefonicznych produkowanych przez tę firmę, jak i aktualnych promocji serwowanych przez operatorów komórkowych. Testy telefonów, porady eksploatacyjne i wiele innych przydatnych artykułów pisanych z myślą o obecnych, jak i przyszłych użytkownikach telefonów oznaczonych logiem firmy Samsung. Zapraszamy wszystkich fanów i nie tylko.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inea S.A. »

  Siła firmy Inea jest efektem wieloletniej praktyki najbardziej znanych firm telekomunikacyjnych w regionie wielkopolskim - Internet Cable Provider Sp. z o.o., Koma S.A., RTK Elsat Sp. z o.o. i Telewizja Kablowa Poznań S.A., spółek z polskim kapitałem, które formowały sektor telekomunikacyjny w regionie.
  W roku 2005 spółki zaproponowały swoje usługi pod wspólnym szyldem Inea. W kilka następnych lat wszyscy czterej dostawcy zespalali się ze sobą, aby ostatecznie utworzyć jedno ciało, przyjmując znaną w Wielkopolsce nazwę – INEA S.A.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »