siplex katalog

Nawigacja GPS - przewodnik po systemie GPS

Nawigacja GPS - przewodnik po systemie GPS Coraz więcej tzw. nowych technologii staje się częścią naszego codziennego życia. Technologie, które jeszcze niedawno istniały tylko w głowach wielkich wizjonerów, dziś są używane w wielu domach. Niewątpliwie nową technologią jest system nawigacji satelitarnej GPS, który jak wiadomo tworzony był z myślą o zastosowaniach militarnych. Dziś każdy, kto zakupi odpowiedni odbiornik GPS, który będzie wyposażony w mapy cyfrowe, jest w stanie wyznaczyć swoją aktualną pozycję, w każdym miejscu na świecie. Jednak nawigacja GPS jest dosyć skomplikowaną technologią. Dlatego jeżeli będziesz jej używał do bardziej zaawansowanych zastosowań, to zachęcam do zapoznania się z zawartością prezentowanej strony. Znajdziesz na niej wiele interesujących informacji związanych z nawigacją GPS. Jeżeli nie używałeś jeszcze nawigacji satelitarnej, to ta strona na pewno zachęci Cię do skorzystania z tego systemu. Jeżeli jednak używasz już GPS, to zapewniam, że po zapoznaniu się z lekturą niniejszego wortalu, na pewno spojrzysz inaczej na tę technologię i dostrzeżesz kolejne jej zalety.

Szczegóły strony www.technologiagps.org.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 196

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Telefony komórkowe »

  Aktualnie zarówno Internet jak i telefony komórkowe opanowały świat. Większość osób nie wyobraża sobie życia bez obu tych rzeczy. Rozwój obu również w ostatnim czasie znacznie przyspieszył. Skutkiem jest to iż dziś Internetem bezprzewodowym, oraz telefonami komórkowymi o wielu różnych funkcjach, jak np. aparat fotograficzny, nawigacja GPS, system operacyjny, a także możliwość słuchania muzyki w formacie mp3 czy też oglądania filmów w wysokiej jakości obrazu. Część z nich jest też wyposażona w możliwość łączenia się i korzystania z bezprzewodowego Internetu, czyli wifi. Telefony z wifi umożliwiają, więc korzystanie z Internetu bez opłat, która zazwyczaj jest horrendalnie wysoka przez sieci telefonii komórkowej. Telefony z wifi pozwalają na darmowe połączenie z Internetem w wielu miejscach w mieście przez tak zwane punkty dostępowe. Dzięki temu wszystkie osoby mające w posiadaniu telefony wifi mogą prawie ciągle być on-line, przeglądać Internet, portale społecznościowe, szukać informacji, czy też kontaktować się ze znajomymi przez komunikator na przykład Gadu-Gadu. Bez wątpienia telefony umożliwiające połączenie z Internetem bezprzewodowym dają ogrom możliwości i są mocno przydatne, zwłaszcza w czasach powszechnie dostępnego Internetu.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycinanie laserem Poznań »

  Laser-Lobo z terenów przybrzeżnych Poznania to oferta natychmiastowych i tanich usług z zakresu wycinania laserem. Stosowane są najnowocześniejsze technologie, a ekipa obejmuje wyjątkowych specjalistów. Telefon do Laser-Lobo to: 61-667 51 27. Zakład jest liderem w branży obróbki laserowej i cieszy się sławą solidnego współpracownika. Funkcjonuje na rynku około pięciu lat. Cięcie laserem czynione jest w bardzo dokładny sposób.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.graner-inox.pl »

  Nasza firma zajmuje się produkowaniem m.in. urządzeń chłodniczych oraz witryn cukierniczych. Proponujemy Państwu profesjonalne urządzenia wytworzone ze stali nierdzewnej. Wyposażamy bary, restauracje, cukiernie oraz lodziarnie. Graner-Ice narodził się 2005 roku i od tej pory wciąż się rozrasta. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat naszych usług, historii firmy oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odbojniki »

  Zainteresowani szukający czegoś takiego jak nóżki samoprzylepne powinni zerknąć na stronę Advantexopaski.com.pl. Salon wysyłkowy proponuje również opaski rzepowe oraz dławiki nylonowe. Normalia plastikowe z Advantexu mają naprawdę wysoką jakość. Na szczególną uwagę zasługują opaski nylonowe. Opaski nylonowe można nabywać hurtem. Po przekroczeniu konkretnego progu cenowego, paczka jest przekazywana na koszt dostawcy.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nissan, Auto Serwis Kraków »

  Czasami nieodzowne jest udanie się do punktu, jakim jest auto serwis. Kraków jest miastem, na którego terenie jest ich faktycznie sporo. Niektóre spośród nich wyspecjalizowały się w naprawianiu konkretnych marek jak na przykład warsztat Sakura Motors.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »