siplex katalog

Nawigacja GPS - przewodnik po systemie GPS

Nawigacja GPS - przewodnik po systemie GPS Coraz więcej tzw. nowych technologii staje się częścią naszego codziennego życia. Technologie, które jeszcze niedawno istniały tylko w głowach wielkich wizjonerów, dziś są używane w wielu domach. Niewątpliwie nową technologią jest system nawigacji satelitarnej GPS, który jak wiadomo tworzony był z myślą o zastosowaniach militarnych. Dziś każdy, kto zakupi odpowiedni odbiornik GPS, który będzie wyposażony w mapy cyfrowe, jest w stanie wyznaczyć swoją aktualną pozycję, w każdym miejscu na świecie. Jednak nawigacja GPS jest dosyć skomplikowaną technologią. Dlatego jeżeli będziesz jej używał do bardziej zaawansowanych zastosowań, to zachęcam do zapoznania się z zawartością prezentowanej strony. Znajdziesz na niej wiele interesujących informacji związanych z nawigacją GPS. Jeżeli nie używałeś jeszcze nawigacji satelitarnej, to ta strona na pewno zachęci Cię do skorzystania z tego systemu. Jeżeli jednak używasz już GPS, to zapewniam, że po zapoznaniu się z lekturą niniejszego wortalu, na pewno spojrzysz inaczej na tę technologię i dostrzeżesz kolejne jej zalety.

Szczegóły strony www.technologiagps.org.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 202

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terminale mobilne Motorola »

  Firma MGN produkuje materiały eksploatacyjne i zajmuje się automatyczną identyfikacją. Specjalnością firmy są terminale mobilne dobrych marek, np. terminale motorola. Szczególne miejsce w ofercie zajmują skanery kodów kreskowych, np. przemysłowe. Firma proponuje renomowane drukarki etykiet, w tym również drukarki termiczne. W serwisie znajdują się referencje firmy wraz z dokładnym opisem jej produktów.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telefony komórkowe »

  Aktualnie zarówno Internet jak i telefony komórkowe opanowały świat. Większość osób nie wyobraża sobie życia bez obu tych rzeczy. Rozwój obu również w ostatnim czasie znacznie przyspieszył. Skutkiem jest to iż dziś Internetem bezprzewodowym, oraz telefonami komórkowymi o wielu różnych funkcjach, jak np. aparat fotograficzny, nawigacja GPS, system operacyjny, a także możliwość słuchania muzyki w formacie mp3 czy też oglądania filmów w wysokiej jakości obrazu. Część z nich jest też wyposażona w możliwość łączenia się i korzystania z bezprzewodowego Internetu, czyli wifi. Telefony z wifi umożliwiają, więc korzystanie z Internetu bez opłat, która zazwyczaj jest horrendalnie wysoka przez sieci telefonii komórkowej. Telefony z wifi pozwalają na darmowe połączenie z Internetem w wielu miejscach w mieście przez tak zwane punkty dostępowe. Dzięki temu wszystkie osoby mające w posiadaniu telefony wifi mogą prawie ciągle być on-line, przeglądać Internet, portale społecznościowe, szukać informacji, czy też kontaktować się ze znajomymi przez komunikator na przykład Gadu-Gadu. Bez wątpienia telefony umożliwiające połączenie z Internetem bezprzewodowym dają ogrom możliwości i są mocno przydatne, zwłaszcza w czasach powszechnie dostępnego Internetu.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Waterjet »

  Garnet Polska to firma z długoletnim doświadczeniem w swojej branży. Jesteśmy czołowym dystrybutorem ścierniwa, zwanego garnetem. Wykorzystywane jest ono do cięcia strumieniem wody. Technika ta jest oszczędna i dzięki temu zyskuje coraz więcej zwolenników.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zauważ nasz symulator jazdy samochodem ciężarowym i autobusem. »

  Symulator jazdy samochodem ciężarowym i autobusem to urządzenie, które pozwala wytwarzać w sposób wirtualny warunki występujące w naturze. Prowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy jest urozmaiceniem oraz uzupełniającą formą umiejętności dla przyszłych kierowców. Taką formę nauki proponujemy wszystkim, którzy chcą doskonalić własną technikę prowadzenia oraz chcą być przygotowani do prawidłowego reagowania w innych warunkach, a szczególnie w tych ciężkich. Na naszym symulatorze ciężarówki można ćwiczyć szkolenia z ekonomicznej jazdy po którym jazda defensywna nie będzie sprawiać trudności i pozwoli na oszczędzanie paliwa. Wynajem symulatora zapewni Ci Grupa CARGO.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Impall - overlock »

  Sklep Impall to przedsiębiorstwo oferujące najlepsze urządzenia szwalnicze oraz modele do zastosowania domowego. Zaproponować chcemy zwłaszcza najchętniej wybierane urządzenia typu coverlock, stebnówka i overlock (owerloki domowe i przemysłowe), jak też inne, mniej znane zaawansowane maszyny szwalnicze. Wśród drugiej grupy na największe zainteresowanie zasługuje dziurkarka oraz wytwornica pary, która nazywana jest także specjalistycznym żelazkiem parowym. Oprócz tego w naszym sklepie można kupić wszelkie akcesoria oraz części do maszyn do szycia. Są to przede wszystkim igły do maszyny i różnego rodzaju stopki krawieckie.

  Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »