siplex katalog

Betanews.pl - Newsy z branży IT: Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows.

Betanews.pl - Newsy z branży IT: Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows. Newsy z rynku nowych technologii, telefonii komórkowej, sprzętu, oprogramowania, linux, android oraz nowości na rynku elektronicznych gadżetów. Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows, Google, Apple, Microsoft, Bezpieczeństwo, WiFi, Android, OpenSource

Szczegóły strony betanews.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 547

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windows 8 »

  Najprędzej na naszej u nas przeczytacie prezentacje najnowszej wiedzy, artykuły a także opinie o Windows 8. Wiemy doskonale, że często prezentowany jest jakiś nowy Windows, a u nas będziecie mieli możliwośćmieć szansę błyskawicznie przekonać się czy okaże się on dla Was samych właściwy. Oprócz dużej liczby tekstów dobierzecie u nas również sprawdzone filmy, na jakich prezentujemy obsługiwanie Windows 8. Nie wahaj się ani chwili i wczytaj się jaki naprawdę jest ten nowy Windows.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy bytom »

  Specjalnością naszej działalności jest dostarczenie kompleksowych i profesjonalnych usług informatycznych dla firm i instytucji z terenu Górnego Śląska. Nasze usługi IT oferujemy jako jednorazowy serwis komputerowy lub jako stałą umowę dotyczącą obsługi informatycznej na preferencyjnych warunkach.
  Szeroki wachlarz oferowanych usług informatycznych pozwala nam dopasować się idealnie do potrzeb klienta. Nasz profesjonalny serwis komputerów dla firm pozwala na naprawy komputerów szybko i tanio.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuletyn informacji publicznej BIP - Program MiroBIP »

  Oprogramowanie MiroBIP spełnia standardy dostępności WCAG 2. 0 i kodowania W3C. Oprogramowanie BIP, które idzie z duchem czasu i nowymi technologiami. Stworzone przez profesjonalistów z 10 letnim doświadczeniem oprogramowanie MiroBIP do prowadzenia biuletynu informacji publicznej.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis-naprawa.com »

  Oferta dostępna na prezentowanej tu stronie należy do specjalistycznego serwisu który absolutnie w każdej chwili będzie w stanie zaproponować nam całą pomoc związaną z urządzeniami takimi jak tablety czy laptopy, jaka wyłącznie może być nam potrzebna. Serwis działa na terenie Warszawy, niemniej jednak współpracując z nim będziemy mogli po prostu wysłać dane urządzenie i załatwić całą sprawę zdalnie. Spotkamy się tu głównie ze stuprocentowym profesjonalizmem oraz bardzo sprawną obsługą – wszystkie naprawy są dokonywane w ciągu 24h, a w szczególnych i niezależnych od serwisu przypadkach klient jest na bieżąco informowany o wszystkich ewentualnych opóźnieniach. Sama jego propozycja jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu będziemy mogli zgłosić się do niego z kilkoma różnymi rodzajami takich urządzeń: od zwyczajnych telefonów komórkowych aż po laptopy czy tablety, i nie posiada z całą pewnością żadnego znaczenia to, jaka usterka czy uszkodzenie nas spotkało. Serwis oferuje również interesujące ceny, a dodatkowo możliwość wycenienia konkretnej naprawy za pośrednictwem strony, dzięki czemu od samych podstaw będziemy tu wiedzieli, jakich warunków współpracy posiadamy się spodziewać.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie spedycyjne, inteligentny transport, monitoring GPS »

  InnovaGTech dostarcza usługi monitoringu GPS, optymalizacji tras pojazdów, dystrybucji oraz usługi wsparcia procesów projektowych z zakresu dostarczania i przetwarzania map cyfrowych. Oferujemy system monitoringu GPS eTrack oparty na najnowszych technologiach informatycznych. Zapewniamy lokalizatory GPS sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych. Jesteśmy producentem oprogramowania monitoringu i dlatego możemy zapewnić dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb Klienta.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »