siplex katalog

Strony związane z hasłem 'wizy':

 • Wizy do Kazachstanu »

  Nasza działalność ma miano Wizarussia i - jak sama nazwa wskazuje - trudni się pozyskiwaniem wiz. Powinno się mimo wszystko nadmienić, że nie uzyskujemy wiz jedynie do największego kraju na wschód od Polski, czyli Rosji, gdyż to, czym ponadto możemy się zająć to wizy Białoruś oraz wizy do Kazachstanu, czy też wizy Chiny. Z uwagi na powyższe dane nietrudno zauważyć, że w polu poczynań naszego przedsiębiorstwa pozostaje zasadniczo strona wschodnia. Poza podanym wyżej zakresem działań nasze przedsiębiorstwo uznała za swój obowiązek przyznanie pomocy zagraniczniakom, która to pomoc tyczy się zyskania potrzebnych poświadczeń wliczając w ich poczet również następującego rodzaju - zezwolenie na pracę.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizy Warszawa. »

  Jesteśmy pośrednictwem wizowym, pomagającym w otrzymaniu wiz w Krakowie i wiz w Warszawie do różnych krajów klientom indywidualnym, firmom, jak i biurom podróży.

  Nasze firma posiada atrakcyjne ceny pośrednictwa wizowego, dzięki czemu mamy wielu klientów, którzy wystawiają bardzo pozytywne listy referencyjne. Staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług. Pomagamy w zbieraniu dokumentów potrzebnych do wizy w Warszawie i Krakowie, poprawnym wypełnianiu wniosku oraz w ewentualnym ponownym staraniu się o wizę.

  Nasze pośrednictwo wizowe pełni usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo danych, a informacje wykorzystujemy jedynie w celu realizacji zamówienia.

  Z naszej oferty korzystają najczęściej osoby z Krakowa oraz Warszawy starające się o wizę turystyczną, oraz biznesową. Z naszym pośrednictwem wizowym można w łatwy sposób otrzymać:
  - wizy do Chin,
  - wizy do Wietnamu,
  - wizy do Indii,
  - wizy Białoruś,
  - wiza do Rosji,
  - wizy do Australii,
  - wizy do Turcji,
  - wizy do Iranu,
  - wizy do USA.
  Dla firm oraz biur podróży mamy atrakcyjne warunki współpracy z naszym pośrednictwem wizowym.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową, z informacjami na temat ubiegania się o wizy w Krakowie oraz o wizy w Warszawie oraz ceny naszych usług pośrednictwa wizowego.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do Rosji »

  Kiedy będziesz miał pragnienie wyprawić się do naszych sąsiadów ze Wschodu, wówczas koniecznością stanie się wiza do Rosji. W jej zorganizowaniu bardzo użyteczna będzie marka Sputnik Travel, która pomogła już bardzo wielu użytkownikom i z pewnością wesprze także Ciebie. Na dodatek polecane usługi w tym zakresie to rezerwacja biletów kolejowych, lotniczych oraz hoteli.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przed nabyciem biletu sprawdź czy nie musisz posiadać pozwolenia na lot- wizy »

  Chodliwe wyjazdy integracyjne to tylko jedna z propozycji na udane wakacje lub wyjazdy firmowe. Całkowitą propozycję znajdziesz na portalu www.bissole.pl. W poszukiwaniu jedynych tanich biletów lotniczych wejdź do sekcji "Oferta". W celu wyhaczenia promocji stworzyliśmy sekcję "Promocje" gdzie przedstawione są miejsca na wyjazdy turystki sportowej.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ilasz - jazda pod wpływem USA »

  Jeśli interesuje Państwa kancelaria prawnicza Nowy York zapraszam do kontaktu z Kancelarią Ilasz, która oferuje profesjonalna obsługę prawną dla klientów z Ameryki i Polski. Prawnik działa na gruncie dwóch łączących się porządków prawnych. Może pomóc między innymi w sytuacji, gdy pojawiła się odmowa wydania wizy. Prawie 10 lat doświadczenia na takim gruncie sprawia, że zakres jego działania jest bardzo szeroki, a jednocześnie usługi są na najwyższym poziomie. Jako amerykański adwokat zna on uwarunkowania tamtego prawa. Dodatkowo jest biegły w polskich rozwiązaniach prawnych. Łącząc te dwa porządki może obsługiwać klientów, których sprawy właśnie dotyczą obu tych praw i muszą być rozpatrywane w zgodzie z obowiązującymi w obu krajach przepisami.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »