siplex katalog

Strony związane z hasłem 'szkolenia zawodowe':

 • Szkolenia Efex »

  Zwiększenie efektywności pracy, jest nadzwyczaj dużym wyzwaniem dla kadry zarządzającej. Niektórzy myślą: „Nie obchodzi mnie styl pracownika, obchodzą mnie rezultaty pracy”. Jednakże współczesne spojrzenie na ów temat ukazuje, iż jest to idea istotnie błędna. Mówiąc w skrócie, efektywność pracy w teamie zależy w podobny sposób od tzw. cech twardych (innymi słowy posiadanych kompetencji, informacji, kwalifikacjach pracowników) jak i cech miękkich (czyli cech osobowościowych- decydujących o komunikacji członków zespołu z otoczeniem). W wydajności pracy liczy się kombinacja dwóch typów cech a ich łączne dobranie umożliwia twórcze myślenie, skuteczne likwidowanie problemów, sympatyczną atmosferę i efektywność pracy.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak podnosić konkretne uprawnienia? »

  Nasza firma organizuje szkolenia sep, a także kursy, m. in. : operator koparko-ładowarki.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej osób.
  Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc szkolenie, spawacze mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Robimy także bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą witrynę często by nie przeoczyć kursu dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe Nowy Sącz »

  Z łatwością można dzisiaj zauważyć, że najróżniejsze kursy zawodowe zaczęły się cieszyć naprawdę ogromną popularnością, choć jednocześnie raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu kursy tego typu mogą spowodować, że będziemy mieli o wiele większe szanse na rynku pracy i na zdobycie rzeczywiście idealnej dla nas posady, zatem już tylko ten argument jest w pełni wystarczający do tego, aby nieco bliżej się nimi zainteresować. Najróżniejsze kursy zawodowe są organizowane chociażby w urzędach pracy – wystarczy tylko posiadać status bezrobotnego aby móc skorzystać z nich w pełni bezpłatnie i cieszyć się możliwością zdobycia wielu nowych kwalifikacji zawodowych. Odbyte kursy tego typu mogą naprawdę doskonale prezentować się w naszym CV, a skoro nie wymaga to ani żadnych większych nakładów czasowych ani nawet wydatków, to jak najbardziej należy z nich skorzystać.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Warszawa »

  Właścicielem niniejszego portalu jest ośrodek szkoleniowo – doradczy TBF, działający w branży od 1998 roku. Wciąż szybko się rozrasta, zdobywając kolejnych zleceniodawców. Prowadzi warsztaty w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Jest oprócz tego specjalistą w szkoleniach zawodowych oraz w kursach dla kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym. O wysokiej klasie świadczeń doświadczonego zespołu świadczą liczne zaświadczenia, w tym: akredytacja Regionalnego Ośrodka BHP.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »