siplex katalog

Strony związane z hasłem 'microsoft':

 • Betanews.pl - Newsy z branży IT: Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows. »

  Newsy z rynku nowych technologii, telefonii komórkowej, sprzętu, oprogramowania, linux, android oraz nowości na rynku elektronicznych gadżetów. Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows, Google, Apple, Microsoft, Bezpieczeństwo, WiFi, Android, OpenSource

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Xbox 360 »

  Konsola Xbox 360 to jedna z najpopularniejszych platform do gier na świecie. Serwis gry-top.pl specjalizuje się w informowaniu maniaków Xboxa 360 o premierach gier, dodatkach oraz wydarzeniach związanych z platformą od Microsoftu. U nas dowiesz się o aktualizacjach w usłudze Xbox Live oraz masę interesujących wiadomości. Zapraszamy na naszą stronę do aktywnego udziału.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • HACK.pl - Bezpieczeństwo sieci »

  HACK.pl - to największy polski portal poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Dysponuje grupą młodych, kreatywnych osób skupiającą największej klasy referowanych oraz certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa. HACKPL to nowoczesna, w pełni profesjonalna platforma informacyjna. HACKPL nie tylko opisuje i relacjonuje ale także jako jeden z nielicznych portali w Polsce buduje nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Punkty microsoft »

  Gigant z Redmond nie słynie z najlepszego uznawania polskich klientów, którzy nierzadko sami zmuszeni są radzić sobie z dziwacznymi ograniczeniami nakładanymi przez Amerykanów. By w pełni cieszyć się możliwościami urządzenia XBOX, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość punktów (Microsoft Points). Dzięki nim – najtańszym w sklepie Points-Sell.com – uzyskamy możliwość starcia się z pozostałymi użytkownikami, zakupu rozszerzeń do gier, ale również ściągnięcia seriali czy utworów muzycznych. Wszystko zgodnie z prawem i uczciwie. Niech gigant z Redmond wie, że gracze z Polski wcale nie są gorsi od tych z zachodu.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Navision »

  Firma NAV SERWIS zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach systemu ERP firmy Microsoft, Microsoft Dynamics NAV (Navision). Zapewniamy wsparcie pełnego cyklu życia systemu ERP, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę, od momentu analizy przedwdrożeniowej przedsiębiorstwa, aż po pomoc przy bieżących pracach użytkowników z systemem Microsoft Dynamics NAV.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze klucze do gier »

  Chcesz nowych gier, które da się nabyć oszczędnie? Nasz sklep z grami CD-KEY.pl oferuje niedrogie gry w edycji bez płytowej. Coraz więcej wytwórców wydaje tak gry, które można ściągnąć z serwerów w pełni legalnie. Jest to niesłychanie wygodne i bardzo tanie. prócz najnowszych gier, oferujemy dodatkowo karty prepaid i kody aktywacyjne do gier MMO. Zachęcamy do użytkowania z tego sklepu, właśnie tu możesz kupić tanie gry multimedialne i gry massive multiplayer.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windows 8 »

  Najprędzej na naszej u nas przeczytacie prezentacje najnowszej wiedzy, artykuły a także opinie o Windows 8. Wiemy doskonale, że często prezentowany jest jakiś nowy Windows, a u nas będziecie mieli możliwośćmieć szansę błyskawicznie przekonać się czy okaże się on dla Was samych właściwy. Oprócz dużej liczby tekstów dobierzecie u nas również sprawdzone filmy, na jakich prezentujemy obsługiwanie Windows 8. Nie wahaj się ani chwili i wczytaj się jaki naprawdę jest ten nowy Windows.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »