siplex katalog

Strony związane z hasłem 'medycyna estetyczna wrocław':

 • Epaczuszka - tani kurier »

  Epaczuszka to stosunkowo dopiero co otwarta firma, której koronnym celem jest gwarantowanie wysokiej próby usług kurierskich. Za pośrednictwem rozbudowanej siatki dostawców firma ta ma możliwość zaoferować niższe ceny tranzytu a podobnie szybsze zrealizowanie zlecenia. Dla współpracowników firmowych pozostaje nadzwyczajna propozycja także jak dla takich, jacy wysyłają mniej więcej 10 przesyłek w kwartale. Wprawne nastawienie do kontrahenta a także terminowość to ślady charakterystyczne jednostki Epaczuszka. Wskazane jest nadmienić, że przewozy świadczone są w kraju jak i poza krajem co o wiele poszerza potencjał klientów.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Botox Wrocław Chiroplastica »

  Lekarz Ahmed Elsaftawy zapewnia swoim pacjentom najwyższej jakości z zakresu medycyny estetycznej w województwie dolnośląskim. Ponadto lekarz proponuje usługi z zakresu chirurgii ręki. Lata praktyki podczas działań w oddziale w Trzebnicy pozwoliło na perfekcyjną wprawę w tego typu działaniach. Wszystkie zabiegi przeprowadzone są w innowacyjnym gabinecie. Daty operacji ustalany jest razem z klientem w najbardziej pasującym terminie.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna wrocław »

  Medycyna w służbie piękna, bo każdy ma prawo czuć się dobrze i pięknie w swojej skórze - tak można by najkrócej podsumować misję Instytutu DermaMed.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że w każdym człowieku tkwi ogromny potencjał i należy go odkryć.

  Nasi specjaliści na co dzień odkrywają piękno w swoich pacjentach i dążą do doskonałości dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny, a także dostępnym na rynku technologiom.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »