siplex katalog

Strony związane z hasłem 'malarze':

 • Obrazy »

  Znalezienie obrazów, których autorem jest Salvador Dali jest wbrew pozorom bardzo proste. Wystarczy jedynie odwiedzić stronę galerii internetowej, a tam dowiemy się wszystkich szczegółów. Trzeba jednak pamiętać, że do kosztów reprodukcji należy również doliczyć przesyłkę, a ta czasami jest droga. Jeżeli będą nam przeszkadzały wysokie ceny, to możemy poradzić się sprzedawcy, gdzie to wszystko będzie tańsze.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Warszawa »

  Elektro-Kom oferuje Państwu profesjonalne i tanie prace wykończeniowe. Nasi malarze posiadają wieloletnie doświadczenie, zabezpieczają podłogi oraz inne powierzchnie i sprzęty przed zachlapaniem. Malarz pomaga także przy wyborze odpowiednich farb, doradza przy doborze koloru do wnętrza. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, przykładając dużą wagę do terminowości, estetyki wykonania i solidności. Zapewniamy konkurencyjność cen oraz upusty dla stałych Klientów oraz możliwość negocjacji cen przy kompleksowym zamówieniu (np. instalacje elektryczne i malowanie). Usługi malarskie wykonujemy na terenie miasta Warszawa, oraz w okolicznych miastach i miejscowościach.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malarze polscy »

  Matejko władców i książąt polskich spożytkował swą wysoką wiedzę byłych czasów i genialną, jak na swoje czasy, wiedzę źródeł ikonograficznych, nie tylko tyczącą się rysów wyglądu niektórych cechowanych królów, ale i wszelakich elementów kostiumu, orenża. Informację i znajomość, które uzyskał w trakcie stwarzania rozlicznych zawartości malarskich o motywach nabytych z czasów ojczystych.  O wartości artystycznym Pocztu, jako i innych opracowań malarza, zadecydowała jednakże nie jego dokumentalna wierność, w przypadku licznych wizerunków z niezbędności stosunkowa.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »