siplex katalog

Strony związane z hasłem 'leczenie alkoholizmu':

1 · 2 · następna strona »
 • Terapia dda »

  Każdy uzależniony człowiek od alkoholu musi chociaż raz mocno zapragnąć wyzdrowienia, jeśli jego leczenie ma przynieść skutki. Organizacje, które zajmują się chorymi, którzy są uzależnieni od alkoholu nic nie mogą zrobić, jeśli Ci nie wyrażą chęci na wyzdrowienie. Każdy alkoholik, który odważy się zwrócić swoją chorobę do klubu anonimowych alkoholików stanie przed możliwością specjalnej terapii, która została nazwana jako terapia dda. Anonimowi alkoholicy w chęci wyzdrowienia powierzają swoje zdrowie i chorobę Bogu. I właśnie na tej podstawie została opracowana ta terapia. Polega ona na wyznaniu dwunastu punktów, które dotyczą choroby. Pierwszy to przyznanie się do alkoholizmu i do tego, że stracili oni kontrolę nad własnym życiem. Kolejne dotyczą wiary w to, że Bóg w jakiejkolwiek postaci, w którą wierzą może im pomóc. Następne to przyznanie się przed samym sobą do złych czynów moralnych i do tego, że skrzywdzili osoby swoim postępowaniem wynikającym z choroby. Kolejne również dotyczą wiary w Boga, który ma wspomóc ich w wyzdrowieniu zależnie od jego woli, bo to właśnie jemu powierzają od tej chwili swoje życie. Jak widać podstawą do wyzdrowienia człowieka z choroby alkoholowej jest przede wszystkim wiara. To właśnie jest propagowane przez organizację, takiej jak klub anonimowych alkoholików. Bo bez wiary we własne siły oraz Boga wyzdrowienie jest o wiele trudniejsze. Również wsparcie jest bardzo ważne.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Z wszelkim przeżytym dniem napływa nam udręk również frasunków nie mówiąc w tym momencie o jakiegokolwiek wariantu stresach i nerwach. Istnieją miedzy nami ludzie, jacy nie egzystują w stanie doradzić sobie z tymi problemami i dopada ich groźba uzależnienia. Istnieje to niesłychanie brutalna choroba z której samemu egzystuje się ciężko podźwignąć. W związku z tym również zaistniał nasz środowisko w jakim pochłaniamy się przede każdym leczenie alkoholizmu na skroś stosowanie długookresowego kuracje.

  Odwyk kierowany w własnym ośrodku jest owo postępowanie zarówno farmakologiczny podczas gdy także psychologiczny. Terapia uzależnień jaka prowadzimy egzystuje uznanym procesem wśród doktorów i psychologów. Lokalny personel istnieje w dechę ustawiony do osłony nad wszystkim być może uzależnienia. Leczenie uzależnień przebywa się poniżej zgodnym dozorem profesjonalnie preparowanych doktorów.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Staszewska- leczenie depresji Warszawa »

  Jestem Członkiem Nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jako dyplomowany Leczenie alkoholizmu Warszawa wykonuję leczenie uzależnień Bydgoszcz i leczenie depresji Bydgoszcz. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Leczenie uzależnień w Polsce wypływa zarówno z obowiązku państwowego, a dodatkowo też takiej odpowiedzialności społecznej. Nie możemy być obojętni na problemy innych ludzi, wyjątkowo jeśli je znamy i lubimy. Nie jest to z całą pewnością przyjemne schorzenie, w dużej liczbie przypadków wiąże się z kilkoma kłamstwami, oszczerstwami, a dodatkowo awanturami - niemniej jednak stajemy przed wyborem: wspierać te chore osoby czy też zostawić je na pastwę losu. Ani jedna osoba nie ma możliwość obiecać, że będzie łatwo - ale chociażby jedno uratowane istnienie na tej planecie jest warte naszego poświęcenia. Chłopcy i dziewczęta zależne nie powinny być samotne, bo samotność tylko je pogrąża.
   

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Na rekomendowanym serwisie swoją ofertę zamieścił pomorski Ośrodek Psychoterapii Terapia-24 PHU Magnes, trudniący się leczeniem uzależnień. Pomaga osobom, którym alkohol odebrał radość egzystowania. Dysponuje komfortowymi jednoosobowymi pokojami mającymi bezprzewodowy internet. Najlepsza opieka terapeuty mieści na przykład: rozmowę grupową, relaksację oraz treningi terapeutyczne. W czasie wolnym ośrodek oferuje saunę, jacuzzi, jak również wycieczki piesze po malowniczej okolicy.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detoks i odtrucie alkoholowe Wrocław »

  Detoks Wrocław oferuje całkowicie specjalistyczną opiekę doktora w zakresie alkoholoodtrucia dla pacjentów z województwa dolnośląskiego i okolic. Spółka zapewnia zwalczanie oznak ciągów alkoholowych oraz uskutecznia odtruwanie po alkoholu. Usługi odtrucia alkoholowego zapewniane są 24h, 7 dni w tygodniu oraz gwarantujenajwyższą jakość w przeprowadzaniu odtruć. Jest to wyśmienita oferta dla osób, które chcą pomóc sobie, lub swoim bliskim. W sprawie otrzymania szczegółowych informacji należy się skontaktować telefonicznie z konsultantem.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk »

  Ośrodek leczenie alkoholizmu otu.pl owo niejaki z najlepszych położeń w okolicy Ełku zajmujący się kłopotem uzależnienia. Terapia uzależnień prowadzimy w okresie wielu zgromadzeń, jakie zapewniają wsparcie psychologiczną i medyczną. Wszelki pozyska u nas poparcie i kongruentną dyskrecje.  Odwyk przewodzimy podług najważniejszych norm i standardów. Każde leczenie uzależnień inicjuje się od chwili dokonania należytej terapii lekowej, a odtąd przez zgromadzenia z chorymi dąży się do ulepszenia ich poziomu umysłowego. Nadzwyczajnym kozerem własnego środowiska stanowi cisza i zadowolenie jaka koncesjonuje zająć się problemem w jak najkrótszym okresie. W własnym ośrodku wykonywamy leczenie hazardu albo z lekomani i wielu różnych uzależnień.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu - NGM Wrocław »

  Ośrodek Leczenia Uzależnień NGM Wrocław to wyjątkowe miejsce w którym zostaniesz doinformowany o chorobie alkoholowej i sposobach leczenia alkoholizmu. Uznana kadra kliniczna świadczy zabiegi wspomagające zlikwidowanie uzależnienia alkoholowego.
  Wśród zabiegów oferowanych przez klinikę NGM Wrocław można wymienić alkoholoodtrucie oraz aplikację esperalu w postaci wszywki alkoholowej.
  Wszystkie usługi dostosowywane są do zdrowia osoby uzależnionej. Przywrócenie sprawności pacjenta jest dla nas najistotniejsze. Klinika NGM Wrocław usytuowana jest w dogodnej lokalizacji w centrum Wrocławia. świadczenia wykonujemy w profesjonalnym pomieszczeniu w naszej przychodni NGM Wrocław lub na specjalne życzenie pacjenta w trakcie wizyty domowej pod podanym adresem.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucia alkoholowe Kraków Nasz-Gabinet »

  Dłuższe picie alkoholi jest aktualnie pokaźnym szkopułem w naszym kraju, w którym co niemiara jednostek leczy się na uciążliwe następstwa nałogów. Wobec tego z troską przybywa medyk, jaki oferuje tak jak alkoholoodtrucia a także świadczenia implantacji disulfiramu. Wspomniane usługi przeważająco mogą przyczynić się na usuwanie alkoholizmu oraz mogą bezzwłocznie pomóc pacjentowi przerwać ból. Wskutek tego medycy promują wymienione metody rozprawienia się z nałogiem.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Borowska - Leczenie zaburzeń odżywiania Warszawa »

  psychoterapia Warszawa, Leczenie alkoholizmu Warszawa, leczenie depresji Warszawa oraz pomoc w różnych innych zaburzeniach prowadzę od wielu lat. Psychoterapia Warsząwato sprawdzona metoda byodzyskać sprawność i radość życia.

  Data dodania: 30 11 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »