siplex katalog

Strony związane z hasłem 'księgowość Kraków':

 • Biuro podatkowe Kraków »

  Na opisywanej witrynie swoją ofertę prezentuje biuro podatkowe mieszczące się w mieście Kraków. Trudnimy się kompleksową obsługą w zakresie księgowości. Jesteśmy nastawieni na efektywność działań oraz wykonywanie zadań ściśle dopasowanych do wymagań klienta. Zapewniamy najwyższą jakość usług, niezawodność oraz zaangażowanie we wszystkie zlecone nam zadania. Oferujemy dobre zasady współpracy oraz atrakcyjne, indywidualnie ustalane ceny. Poszerzeniem naszej oferty jest dojazd do klienta.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Krakow »

  Świadczymy kompleksową obsługę księgowo – kadrowo – podatkową dla małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych. Usługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdej powierzonej nam firmy. W standardzie świadczonych usług, dojazd dogodny dla Klienta. Świadczymypomoc przy zakładaniu podmiotów gospodarczych, doradztwo podatkowe i prawne, pozyskiwanie kredytów bankowych, kontakty z urzędami państwowymi, budżety, biznesplany, rachunkowość zarządcza, przygotowanie wszelkiej dokumentacji do leasingu, doradztwo księgowe i prawo gospodarcze, reprezentowanie przed urzędem skarbowym jak i świadczenie usług w zakresie organizacji nowych spółek. Naszym atutem jest dyskrecja i odpowiedzialność za zgodne z prawem ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych. Stawiamy na przyjazną współpracę. Wszystkie usługi świadczymy w przystępnej dla Każdego cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe oraz księgowość w Krakowie - OptiFin »

  Rachunkowość w Krakowie przewodzona przez OptiFin to rewelacyjna decyzja dla klientów, którzy stawiają na dużą jakość świadczonych usług. Zajmujemy się także prowadzeniem interesów biurowych i płacowych. Prowadzimy wieloletnią działalność i precyzyjnie przestrzegamy kanonów etyki profesjonalnej. Za każdym razem w dziedzinie księgowość Kraków dostarczamy pomyślne i skuteczne rozwiązania finansowo- rachunkowe bezpośrednio dopasowane do konkretnych zainteresowań oraz żądań. Zawsze gdy tylko nasuną się jakieś pytania możecie Państwo uzyskać dbałe odpowiedzi. W tryb profesjonalny i poważny odpowiemy na wszystkie mogące się nasunąć się pytania oraz kwestie i założenie spółki. Zespól najlepszych ekspertów tworzą: księgowi z certyfikatami Ministra Finansów które pozwalają świadczyć usługi księgowe, licencjonowani doradcy podatkowi również prawnicy. Biura rachunkowe w Krakowie zapraszają do gruntownego poznania się z propozycją za pośrednictwem strony internetowej na której widnieją zarówno niezbędne dane kontaktowe.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Przygotowana przez nas propozycja należy do całościowych, włączając takie składniki, jak: rachunkowość, podatki, kadry, wynagrodzenia oraz ZUS. Prowadzimy usugi o najwyższych standardach, więc zlecając nam dokumentacje firmy nie musicie się Państwo niczego bać. Kancelaria Rachunkowa Bilans dysponuje wysokim doświadczeniem.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  BILANSER to biuro świadczące usługi w dziedzinie rachunkowości i finansów. Księgowość w mieście Kraków to pewność i rzetelność wykonanej pracy. Mamy na koncie ogromne doświadczenie w naszej branży. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród wielu renomowanych firm. Wszelakie nasze usługi są dostępne w bardzo dogodnych cenach. Podatkowa księga dochodów-rozchodów jest przez nas wykonywana w sposób dokładny. Naszym największym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta. Proponujemy ocenę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »