siplex katalog

Strony związane z hasłem 'kadry i płace':

 • Bookkeeping Warsaw »

  Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych.

  W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa – zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jakość naszych usług potwierdza zespół biegłych rewidentów, księgowych i specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz efektywny system kontroli wewnętrznej, oparty o normę ISO 9001:2008.

  Oferujemy elastyczne zasady współpracy z klientem oraz możliwość dostępu on-line do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych spółki. Usługi świadczymy w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta (in-house) w pełnym zakresie lub tylko w formie nadzoru nad działem księgowym lub kadrowym. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

  Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe, zapewniające elastyczne dostosowanie ceny do skali działalności. Dla spółek rozpoczynających działalność oferujemy specjalne warunki promocyjne.

  Nasza specjalność to księgowość Warszawa, usługi księgowe Warszawa

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kadry płace »

  Rozszerz własne umiejętności zawodowe zapisując się już dziś na fachowe szkolenia z obszaru nowoczesnego Human Resources w Centrum Kształcenia HR. Nasza ogromna oferta prelekcji została przygotowana w taki sposób, aby każdy mógł z niej skorzystać. Dla zaczynających pracę sporządziliśmy szkolenia początkowe, bardziej doświadczeni pracownicy mogą zdecydować się między innymi na rozwinięty kurs kadrowy. Fachowa załoga i szkolenia planowane w całym kraju to perfekcyjne wyjście dla każdego, kto planuje bezzwłocznie i efektywnie pogłębić swoją techniczną wiedzę. Zapisz się już teraz na oferowane szkolenia online i zdystansuj swoją konkurencję.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Biuro księgowo-podatkowe w mieście Wisła realizujące zadania również dla miasta Bielsko-Biała oraz Cieszyn. Lokal kancelarii podatkowej mieści się blisko rynku Wisły i przewodzone jest przez wykwalifikowanego i kompetentnego księgowego z kilkuletnim stażem zawodowym. Obowiązki pełnione przez biuro: uproszczona i pełna księgowość, podatki, płace, wynagrodzenia, ubezpieczenia, składki, rozliczenia ZUS i wiele pozostałych pożądanych do działania Twojego przedsiębiorstwa.


  Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała Krzysztof Kieczka
  ul. Międzyrzecka 188
  43-382 Bielsko-Biała

  tel. 33 857 77 88
  kom. 601 424 462
  biuro@kieczka.pl

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Serdecznie inwituję na stronę internetową firmy o nazwie Impel. Korporacja Impel jest to firma funkcjonująca od ponad 20 lat wspierająca biznes. Dostarczyciel szerokiego wachlarza usług. Oferta usług przeznaczonych dla biznesu takich jak przykładowo catering, agencje ochrony. Firma Impel modyfikuje swoją ofertę, zyskując dodatkowe obszary oferowanych usług, a także wykracza poza granicę kraju ojczystego dostarczając usługi, w następujących państwach Ukraina, Łotwa i Anglia. Firma Impel potrafi dać wygodę i komfort, oraz bezpieczeństwo własnym kontrahentom, dzięki sporej sieci własnych działów, których jest ponad 30 na obszarze całego kraju. Współpraca z różnymi firmami, jaka ma miejsce od ponad dwóch dekad, umożliwiła firmie Impel na uzyskanie niezastąpionego doświadczenia i wprawy, oraz profesjonalizmu jakie służy do maksymalizacji określonej domeny w sprawach takiego typu jak, np. organizacja pracy. W majątku firmy Impel jest Contact Center – multikanałowa platforma do komunikacji, to właśnie ta platforma jest środkiem obsługi klienta, zintegrowana też wraz z systemem zarządzania SAP. Usługi oferowane przez Grupę Imep jest to coś więcej, niż tylko usługi to pełna współpraca.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Niniejsza strona internetowa należy do doświadczonej firmy ABES. Obszarem świadczenia usług przez nasze biuro rachunkowe jest Warszawa i okolice. Polecamy klientom terminowy przegląd i badanie raportów finansowych. Przeprowadzamy profesjonalną ocenę unijną dla firm o różnych profilach działalności. W naszej ofercie są między innymi usługi z dziedziny kadrowo-płacowej. Organizujemy również wysokiej jakości szkolenia z zakresu finansów i rachunkowości. Posiadamy jedynie doświadczonych i rzetelnych specjalistów.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • SAP Business One, zapewnij firmie profesjonalny system ERP »

  Przedsiębiorca decydując się na SAP Business One zapewnia swojej firmie sprawne działanie, łatwiejsze zarządzanie oraz efektywniejszą pracę. System ERP obejmuje całość procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i pozwala zoptymalizować pracę w wielu obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm zapewnia płynność współpracy różnych działów poprzez integrację: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, czy program magazynowy. SUPREMIS jako pierwsza w Polsce firma wdrożeniowa uzyskała status - Złoty Partner SAP. Uzyskanie tego prestiżowego tytułu świadczy o wysokich kwalifikacjach, zapewniających profesjonalne usługi oraz doradztwo.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Nasze biuro rachunkowe służy pomocą w zakresie księgowości, kadr i płac. Cechuje nas fachowość i rzetelność. Jeżeli potrzebujesz znaleźć dobre biuro rachunkowe w Łodzi, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nasz zespół gwarantuje kompleksowa obsługę firm. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wypracowany system pracy z klientami oraz urzędami jest gwarancja świadczenia przez nas usług na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Grażyna Domachowska Rokietnica »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  ATP to firma oferująca usługi z zakresu ogólnie rozumianej rachunkowości. Wrocław to miasto, gdzie nasze biuro rachunkowe ma swoją siedzibę. Bazując na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz do firm o różnym profilu działalności. Z naszej oferty korzystają firmy handlowe, produkcyjne. W zakresie świadczonych usług znajduje się m.in. reprezentowanie klientów przed urzędami. Wyróżnia nas jednostkowe podejście do klienta i dopasowanie usług do jego wymagań.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Zabrze »

  Biuro rachunkowe Degra ma zaszczyt przedstawić Państwu swą ofertę. Biuro rachunkowe zlokalizowane w miejscowości Zabrze, zapewnia solidność. Oferujemy wszystkie usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w kierowaniu księgowością. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Nasza praca objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Istnieje możność skontaktowania się z nami poprzez Internet, telefon oraz faks. W celu lepszego poznania naszej propozycji, zachęcamy do zwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »