siplex katalog

Strony związane z hasłem 'język niemieckie':

 • Buki korepetycje - serwis poszukiwań korepetytora w Polsce »

  Firma Buki - bezpłatny i wygodny serwis poszukiwań korepetytora w Polsce. Znajdź nauczyciela w swoim mieście lub ucz się online. Korepetycje – Łatwy wybór korepetytora!
  Serwis Buki pomaga uczniom i nauczycielom szybko znaleźć siebie nawzajem. W ciągu kilku minut możecie znaleźć korepetytora w swoim mieście z takimi preferencjami, które Państwa interesują. Następnie trzeba tylko wypełnić formularz kontaktowy i już tego samego dnia umówić się na korepetycje.
  Na stronie BUKI już ponad 3000 korepetytorów zamieściło swoje ankiety. Są tu duże miasta takie jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, tak i mniejsze miejscowości: jesteśmy w ponad 50 miejscowościach w całej Polsce.
  Każdy wykładowca zamieszcza aktualne dane na temat swoich umiejętności, wykształcenia, doświadczenia zawodowego (kopie dokumentów), ceny usługi, lokalizacji. Firma Buki publikuje każdą opinię klienta o korepetytorze, która jest podstawą do jego oceny. W ten sposób została stworzona największa baza prywatnych usług korepetytorskich w Polsce.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z niemieckiego »

  Deutsch.pl to strona Biura Tłumaczeń Języka Niemieckiego, które posiada w swojej ofercie sporą ilość przekładów. Od tych najzwyklejszych, przydatnych nieraz na lekcje, przez te już bardziej zaawansowane jak tłumaczenia listów motywacyjnych, aż po te najtrudniejsze czyli tłumaczenia specjalistyczne, do których zakwalifikować można tłumaczenia prawnicze. Supertłumacz oferuje tłumaczenia przez internet. Wykwalifikowana kadra gwarantuje najlepszą jakość wykonanego tłumaczenia.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »