siplex katalog

Strony związane z hasłem 'hodowla psów':

 • Forum o psach »

  Gdybając o właścicielach owczarków, psów górniczych, aporterów, jamników, szpiców, czy też zupełnie innych rodzajów piesków, uruchomiliśmy naszą witrynę internetową, która ma za zadanie zjednoczyć każdego właściciela psów. Nasze forum może pomóc Ci uszczęśliwić Twojego pupila, a też dzięki nam możesz dowiedzieć się sporo potrzebnych i interesujących wskazówek tyczących się każdego psa. Logując się u nas możesz być pewny, że oboje będzie zadowolony. Istnieje również bezpłatne czipowanie dla piesków i kotów!

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psy - forum »

  Każdy, kto ma jakieś pytania odnośnie psów, może zarejestrować się na naszym forum. Można tu porozmawiać o dobrym wychowaniu psów, błędach w wychowaniu, o poprawnym żywieniu, dbaniu o zdrowie naszego pupila i o wielu innych kwestiach związanych z tą tematyką. Mile widziane jest przedstawienie przez użytkowników swojego pupila, zanim przystąpią do dyskusji.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Husky w Toruniu - Sleed Dogs »

  Historia naszej miniaturowej hodowli oparta jest na pasji do psów Syberian Husky. Od dzieciństwa czułam potrzebę bliskości z psami Syberian Husky i potrzebę posiadania własnej hodowli psów rasy Syberian Husky.

  Piękne, zdrowe i mądre psy Husky to zwieńczenie mojej pasji, marzeń i pracy jako hodowcy syberianów. Sądzę, że dobry życiowy start szczeniaczka to decydujący pierwszy etap w jego pięknym życiu aby stał się największą dumą jego przyszłych właścicieli.

  Zapraszam Ciebie do poznania strony www mojej domowej hodowli psów Syberian Husky Sleed Dogs FCI. Tam poznasz całą historię naszej hodowli Syberian Husky, dowiesz się wszystkiego o każdym z moich psów i suczek. Na stronie umieszczam plany hodowlane dotyczące przyszłych miotów i informacje o aktualnych miotach a także fotorelacje z wystaw, zabaw w psim parku i spacerów.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »