siplex katalog

Strony związane z hasłem 'granity':

 • Marmur »

  Wyroby kamieniarskie coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach. Urządzając własne mieszkanie warto zastanowić się nad elementami, których budulcem jest marmur czy granit. Najwyższej jakości produktów od wielu lat dostarcza zakład kamieniarski Rogala. Wśród oferowanych przez przedsiębiorstwo materiałów odnaleźć można także niezbyt jeszcze popularny na polskim rynku trawertyn. Ze względu na unikalny wygląd może w najbliższym czasie stać się bardziej popularny. Rogala zaopatruje nie tylko prywatnych inwestorów ale i duże inwestycje.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Crema marfil warszawa »

  Nasza firma absorbuje się dystrybucją kamieni budowlanych takich jak granit, marmur, piaskowiec i sporo różnych. Działamy w tej specjalizacji od wielu lat, przez co mamy olbrzymie doświadczenie i opracowaliśmy należyte schematy postępowania, co powoduje że nasi klienci zawsze są obsługiwani profesjonalnie i błyskawicznie. Kamienie które państwu proponujemy to najwyższej jakości skały które pochodzą z pewnego źródła i mają nadzwyczaj oryginalne barwy. Granit wolno użyć na przeróżne sposoby.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Granit zdobywa coraz większa popularność w branży budowlanej. Znajduje zastosowanie w aranżacji, wystroju wnętrz. Dzięki takim przedsiębiorstwom jak Akropol możemy cieszyć się nim we własnym mieszkaniu, domu czy ogrodzie. Granit, marmur, piaskowiec to najpopularniejsze materiały w branży kamieniarskiej. Oferowane są w różnych barwach i rodzajach, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie firmy.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »