siplex katalog

Strony związane z hasłem 'demontaż':

 • Usługi dźwigowe Wrocław »

  Oferujemy usługi dźwigowe wykonywane na najwyższym poziomie. Siedziba naszej firmy mieści się w mieście Wrocław, ale funkcjonujemy na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Nasza oferta zawiera załadunek i rozładunek maszyn i materiałów budowlanych. Specjalizujemy się również w montażu i demontażu słupów, zbiorników, szamb i rozmaitych konstrukcji. Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe. Zatrudniamy przeszkolonych pracowników. Zapewniamy korzystne ceny oraz bezproblemową realizację zadań.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Szczecin »

  przeprowadzki firm i osób oraz transport samochodowy w SzczecinTani transport w Szczecinie to nasza domena. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu transportu w Szczecinie. Mamy możność załadunku i rozładunku towaru i mebli. Meble podczas transportu są dobrze zabezpieczone. Mamy referencje w dziedzinie transport Szczecin od poważnych szczecińskich firm oraz instytucji. Transport wykonujemy rzetelnie i punktualnie, gdyż szanujemy naszych klientów. Transport w Szczecinie wykonujemy od 1992r.ie

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport, montaż i złomowanie maszyn - INTER-TECH »

  Firma INTER-TECH specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla przemysłu produkcyjnego. INTER-TECH oferuje usługi najwyższej jakości w zakresie montaż maszyn, demontaż maszyn, relokacja maszyn złomowanie maszyn, montaż pras, transport maszyn. Firma jako jedna w Polsce posiada specjalistyczne małogabarytowe dźwigi samojezdne o udźwigu do 80 ton służące do sprawnej i mobilnej relokacji maszyn, urządzeń, linii przemysłowych w miejsca trudno dostępne.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »