siplex katalog

Strony związane z hasłem 'akwarium':

 • Akwarystyka morska »

  Akwarystyka to miłe hobby. Jednak już na samym początku możemy popełnić wiele błędów, które skutkują porzuceniem takiej pasji. Już sam dobór miejsca, w którym ma stanąć akwarium nie jest bez znaczenia. Nie powinno ono znajdować się w pobliżu okna gdyż grozi to pojawieniem się glonów, aby móc obserwować ten podwodny świat musimy zapewnić łatwy dostęp do akwarium. Nie bez znaczenia będzie również wybór odpowiednich roślin oraz ryb. Od jakiegoś czasu można kupić koralowce, bezkręgowce a także egzotyczne ryby. Odpowiednim miejscem na tego typu zakupy jest nasz sklep online. Jego asortyment jest cały czas powiększany, każdego dnia pojawia się coś nowego, interesującego, czego możliwe, że brakuje w Twoim akwarium. Więc jeśli zakładasz swoje pierwsze akwarium lub też masz je od wielu lat zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego sklepu.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akwarystyka morska »

  Założenie akwarium to wyzwanie, ponieważ hodowla morska oraz słodkowodna wymaga wiadomości, profesjonalizmu i osobistego samozaparcia. Animal Aquarium Design to także oryginalna oryginalna prezentacja wnętrz, indywidualne modelowanie stylu akwariów, szerokie współdziałanie i ogólnodostępna pomoc, ale przede wszystkim design oraz dekoracja wnętrz. Nasz zakład łączy piękno i praktyczność, sprawiając, że moda na akwaria czyni podziw i ciekawość innych.

  Tak delikatne zlecenie, jak w pełni wyposażone domowe akwarium czy akwarium w firmie, potrzebuje adekwatnej zagospodarowania. Kształt zbiornika, cechy wody, najlepszy sprzęt akwarystyczny, piękne rośliny wodne – w tym zagadnieniu czujemy się jak rybka w wodzie!

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • AkwaCentrum.pl - RYBY Z TANGANIKI ... »

  Tropheus, Petrochromis, Cyprichromis to tylko niektóre z gatunków ryb hodowane przez firme AkwaCentrum.pl. Oferta hodowli zawiera równiez ryby z naturalnego odłowu z jeziora Tanganika w Afryce w bardzo atrakcyjnych cenach jak na polskie realia. AkwaCentrum.pl to również usługi akwarystycze- zakladanie oraz serwis akwariów różnego typu w domach, mieszkaniach, biurach, firmach i instytucjach oraz sklepy zoologiczne. Służymy pomocą i doświadczeniem.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.kingzoo.pl »

  Akwarystyka to zajmująca dziedzina, która pozwala nam na hodowlę roślin i zwierząt wodnych w wykonanym przeważnie ze szkła prostokątnym różnego rodzaju akwariach. Jest to perfekcyjne stuningowanie każdego salonu, a zarazem bardzo wciągająca pasja, która wymaga dużych kosztów. Pragniemy, aby twoje rośliny i zwierzęta były pierwszorzędnej jakości i abyś mógł bez żadnych problemów móc poszerzyć swoje akwarium, wskutek tego, nasz sklep zoologiczny jest tworzony z pasją do akwarystyki. Ważne jest dla nas twoje szczęście. Staramy się być profesjonalistami - odwiedź nasz sklep!

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria akwariowe »


  Sklep internetowy Akwaria.net proponuje wam kompleksową pomoc w doborze słusznego sprzętu akwarystycznego. Harmonijny rozwój rybek zależy od prawidłowego sprzętu i tego jak dbamy o ryby. Podstawą jest przyzwoicie dobrane akwarium oraz całkowity osprzęt konieczny do tego aby rybki czuły się w nim porządnie. W naszym sklepie znajduje się wielki wybór artykułów, które są niezbędne do prawidłowego hodowania ryb. Dysponujemy w swym zestawie różne terraria, filtry, napowietrzacze, ozdoby i wiele różnych rzeczy niezbędnych w każdym terrarium. Zainwestuj w robizoo, a twoje rybki będą zadowolone.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy akwarystyczne »

  Nasz sklep proponuje wam całkowitą pomoc w wyborze dobrego akwarium dla rybek. Prowadzimy również sprzedaż przeróżnego rodzaju terrariów dla węży oraz pajęczaków. Terrarystyka oraz Akwarystyka ostatnimi czasy stała się nader modna, staramy się nadążyć za oryginalnymi trendami proponując wam pomoc akwarystyczną. Dzięki sklepowi zajmowanie się rybami będzie jeszcze bardziej interesująca oraz prostsza. Oferujemy tylko najwyższej maści artykuły, pomocne do regularnego funkcjonowania akwarium oraz terrarium. Sklep Robizoo to jedyne słuszne rozwiązanie dla miłośników akwarystyki, u nas odszukasz wszystko co niezbędne.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »