siplex katalog

ZMG.pl - łyżki do koparek

ZMG.pl - łyżki do koparek ZMG to firma zajmująca się produkcją osprzętu do maszyn budowlanych. Główną specjalizacją są łyżki, pługi śnieżne, zamiatarki, szybkozłącza do koparek, koparko-ładowarek i minikoparek. Działalność została rozszerzona o łyżki do koparek. Produkcja łyżek do koparek, stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie - zachowując wysoką dokładność w sprawdzaniu jakości materiału metalowego z którego wytwarzane są łyżki, jakość poszczególnych spawów, oraz testy odporności na przeciążenia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie ZMG rozszerzenie oferty sprzedawanych łyżek do koparek własnej produkcji o wyspecjalizowane łyżki przeznaczone do koparek i koparko-ładowarek o różnym tonażu (od 1-100 tonowych).
W ofercie na stronie ZMG. pl można również znaleźć mieszalniki do betonu, zrywaki, pługi czy zamiatarki uliczne.

Szczegóły strony zmg.pl/13-lyzki-do-koparek:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stal narzędziowa Sprzedaż stali Stal usługi »

  Nasza firma zapewnia szybką i sprawną realizacje zleceń w zakresie handlu stali nierdzewnej, stali narzędziowej. Stała współpraca z kilkoma przedsiębiorstwami spedycyjnymi zapewniająca,że zamówiony przez Państwa materiał dostarczymy na czas i za rozsądną opłatę. Posiadamy własne samochody ciężarowe zapewnia to sprawne dostawy dla klientów strategicznych.
  Znajomość i skala prowadzonej działalności oraz wieloletnie kontakty z naszymi dostawcami pozwalają na zagwarantowanie Państwu najniższych cen w kraju na oferowane wyroby hutnicze.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Nie da się wyimaginować sobie pracy w miejscu takim jak magazyn ewentualnie spory sklep bez wyekwipowania go w adekwatny sprzęt ułatwiający problem oraz pracę z towarem. Realnie każda hurtownia albo magazyn będą potrzebowały odpowiedniego oprzyrządowania, jakie zapewni pracownikom na sprawne przemieszanie się z towarem, żeby w następnej kolejności być w stanie administrować nim dalej. Na rzeczonej stronie dowiesz się wszystkiego odnośnie wózków oraz poznasz bardzo dobrą ofertą, którą powinny być zaciekawione nie jedno przedsiębiorstwo z typu wyżej określanych. Każdy właściciel albo także odmienny przedstawiciel tamtej instytucji powinien bardzo poważne wziąć pod uwagę ofertę, która jest przedstawiana na łamach serwisu wozkidoosan.pl, ponieważ jest to jedyne miejsce, gdzie może być ona aż tak intrygująca. Zapraszamy zatem do bardzo szczegółowego przeanalizowania naszej oferty, która na pewno okaże się bardzo atrakcyjna!

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metalu »

  Tworzenie żelaza stanowi jedną z najważniejszych filarów gospodarek. przemysł metalurgiczny jest to nauka o metalach, zawierająca m.in. przeróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną inaczej wszystko co związane z metalem. Hutnictwo nader często zestawia się z metalurgią. Metalurgia zajmuje bardzo pokaźne miejsce w świecie, ponieważ bez mała wszystko skonstruowane jest z żelaza oraz betonu. Metalurgia zawsze istniała oraz wiecznie będzie się rozwijać.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe konstrukcje stalowe »

  Ocmer Sp. z o.o. oferuje Państwu idealne i kompleksowe usługi z zakresu projektowania, dostawy i generalnego wykonawstwa hal. W ofercie mamy: hale stalowe, hale produkcyjne, hale oraz hale magazynowe. Posiadamy też ogromne doświadczenie realizując usługi takie jak: budownictwo przemysłowe czy też konstrukcje stalowe. Wykonujemy hale, w tym hale magazynowe, stalowe, produkcyjne według specyfikacji i technologii REMCO, cechującej się lekką konstrukcja nośną. Ukontentowanie wszystkich Kontrahentów jest kwestią najważniejszą, w związku z tym dokładamy maksimum starań, żeby zrealizować Państwa oczekiwania. Gwarantujemy naszym Klientom budownictwo przemysłowe na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Level11 Warszawa wozy bojowe, broń, amunicja, akcesoria militarne. »

  Spółka Level11 oferuje broń, amunicję, pojazdy, części zamienne, sprzęt szkoleniowy i wyposażenie indywidualne dla wojska, policji, straży granicznej i służb penitencjarnych.
  Posiadamy koncesję MSWiA B – 031/2009.

  Nasze doświadczenie w zaopatrywaniu sprzęt jednostki podległe Ministerstwu Obrony Narodowej poparte jest wieloma referencjami.

  Posiadamy wdrożony system ISO 9001:2009 na obrót rodzajami broni i amunicji, wyrobami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym potwierdzony certyfikatem nr: 2437/2013 oraz Wewnętrzny System Kontroli na wywóz, transfer wewnątrzunijny, usługi pośrednictwa, przywóz, pomoc techniczna w obszarze obrotu z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym potwierdzony certyfikatem nr: W – 315/1/2013.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »