siplex katalog

Polwiplasty

Polwiplasty Foliowanie i wytwarzanie gotowych opakowań. Firma obsługuje kooperantów z całej europy. Pierwotne podzespoły z których konstruujemy Nasze finalne produkty to: tworzywa sztuczne, różnego rodzaju folie oraz tkaniny powlekane. Firma staje się śmiało potentatem na rynku Polskim jeśli chodzi o polwinity i polwiplasty. Te ostatnie to jeden z najlepszych produktów jakie preferujemy na rynku polskim. Nasze produktu są cenione przez fachowców z całej Polski.

Szczegóły strony www.ergis-eurofilms.biz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 173

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opakowania dla żywności »

  Projektujemy folie lidding przez najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. W nowoczesnym i hojnie wyposażonym laboratorium mamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych oraz testowania właściwości opakowań. Nasze opakowania do mięsa są tworzone wyłącznie za pomocą klejów bezrozpuszczalnikowych. Na postulat nabywców jesteśmy w stanie ściśle filmować poszczególne parametry naszych wyrobów. Priorytetowym zadaniem jest dla nas całkowite oddanie oczekiwaniom naszych Nabywców a także zaspokojenie z opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb nabywców za sprawą bliskiej współpracy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Spółka Floretto specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych. W ofercie posiada worki wykonywane z dostępnych typów folii, poza tym zgrzewarki, zamykarki i worki do kwiatów w różnych rozmiarach. Towary charakteryzuje dobra jakość, trwałość oraz okazyjna cena. Floretto zapewnia również fachowe doradztwo i usługi pakowania. Siedziba zakładu zlokalizowana jest w Poznaniu, przy ulicy B. Winiarskiego 25. By zrealizować zamówienie lub zasięgnąć opinii, należy skontaktować się z pracownikami firmy osobiście, telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cylindry do tworzyw »

  Specjalnością firmy Pol-Service Majcher Jacek są dostawy maszyn do przeróbki wyrobów z plastiku.

  Centralą naszej firmy jest Rzeszów. Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem, w ewidencji pensji posiadamy dwadzieścia osób.


  Zaletą naszej firmy są serwis i sprzedaż zarówno całkowitych linii technologicznych jak i poszczególnych ustrojstw takich jak: młynów do tworzyw.
  W czym mamy przewagę nad konkurencją, to to że posiadamy do dyspozycji wykwalifikowany pion techniczny.
  Możliwości naszej firmy przekładaja się na dużą jakoś naszych artykułów, a tak że punkt obsługi gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny paskowe i PCV, poliwęglan komorowy i lity - sprzedaż »

  Mieścimy się w Opolu. Strona internetowa tej firmy to jednocześnie jej nazwa. Domeną jej działania jest szeroko rozumiane zastosowanie tworzyw sztucznych na bazie poliwęglanu oraz PCV.
  Poliwęglan lity służy do produkcji płyt o bardzo dobrych parametrach, takich jak: znakomita udarność, doskonała przepuszczalność światła oraz bardzo duży zakres temperatur, w których utrzymywane są odpowiednie właściwości tego materiału (od 40 do 120 stopni C). Poza tym wykazuje on zmniejszoną palność oraz odporność na warunki zewnętrzne.
  kurtyny paskowe PCV (PCW i PVC) są bardzo dobrym elementem wykorzystywanym m. in w chłodniach, gdzie stanowią ochronę dla składowanych materiałów przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Firma tanietworzywa. pl istnieje od 2007 roku.
  Między innymi należy nadmienić płyty z poliwęglanu komorowego, płyty poliwęglanowe lite, kurtyny paskowe i PCV, płyty faliste i trapezowe, pasy i rulony PCV, płyty plexi.
  poliwęglan komorowy to materiał, którego zastosowanie jest w budownictwie, między innymi w ogromnych obiektach przemysłowych i przydomowych zadaszeniach.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tedel uszczelka pod głowicę »

  TEDEL POL to ceniony producent uszczelek do ciągników rolniczych, maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych. Dzięki innowacyjnej procedurze wykrawania może stworzyć dowolny kształt. Produkty oferowane przez tą spółkę prezentują wysoką jakość, są prawidłowo wykonane i niesamowicie trwałe. Pozytywną zaletą uszczelek jest funkcjonalność. Wiele lat praktyki firmy TEDEL POL sprawia, że umiejscowione w ofercie uszczelki mają bardzo dobrą opinię. Dobra obsługa na pewno pomoże Ci w doborze odpowiedniego produktu.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »