siplex katalog

Podesty ruchome

Podesty ruchome Oferujemy Państwu specjalnie zaprojektowany, hiszpański system ruchomych podestów wiszących, stosowanych przy budowie i remontach wszelkiego typu budynków. Różnica proponowanego przez nas systemu względem dotychczas stosowanych podestów wiszących polega na tym, iż platforma robocza porusza się nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony www.elektrycznerusztowania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 182

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki Platformowe »

  Nasza firma od wielu lat działa już na rynku usług skierowanych dla magazynów. Dzięki dużemu doświadczeniu w tym zakresie naszym klientom oferujemy obsługę rzetelnych specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, a także zadbają o zaoferowanie konkurencyjnych warunków dostaw. W ramach naszych usług dostarczymy do klienta nie tylko urządzenia i sprzęty magazynowe, ale także szeroki wachlarz materiałów eksploatacyjnych takich jak folie, skrzynie, taśmy, jak i koła oraz zestawy kołowe, przeznaczone do urządzeń magazynowych.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pulpity operatorskie »

  Spółka Mitsubishi Electric to producent różnorakiego gatunku osprzętu do elektryfikacji produkcji i ulepszenia efektywności firm i manufaktur. Marka ta jest skupiona na klienta i jego żądania, a dzięki temu posiada nieodzowną i niezbędną innowacyjność we własnej gałęzi przemysłu. Dzięki temu wszystkiemu produkowane maszyny wypełniają szereg restrykcji i wzorców, jakie są wybitnie restrykcyjne. Efektem jest to, że w tak rywalizującym rynku najbardziej wzbogaca się odbiorca.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oznaczanie produktów »

  REA Elektronik to firma zajmująca się produkcją drukarek przemysłowych do bezdotykowego znakowania produktów. Oferujemy Państwu całą gamę drukarek począwszy od drukarek laserowych a skończywszy na drukarkach dużych znaków. Gwarantują drukowanie na elementach stalowych, kartonowych, zbiorczych itp. Oznaczanie produktów dzięki naszym urządzeniom jest łatwe i szybkie. Znakowanie laserowe jest najlepsze, ponieważ nie wymaga żadnych elementów eksploatacyjnych, jedyną wadą jest potrzeba przystosowania specjalnego stanowiska dla ochrony pracowników. Jesteśmy firmą będącą na rynku od kilkudziesięciu lat z siedzibą w Niemczech, posiadamy agentów w około 40 krajach. Oferujemy szkolenia z obsługi drukarki, montaż i serwis. Ostatnią nowością jest znakowanie w przemyśle farmaceutycznym, dzięki specjalnemu oznaczaniu produktów możliwe jest ich śledzenie jak i podrabianie jest utrudnione. Wraz z drukarkami dostarczamy dodatkowe atramenty, farby i rozpuszczalniki, które są adekwatne do panujących warunków w zakładzie pracy, również posiadamy w ofercie atramenty specjalne, które potrafią nanosić druk na powierzchnie pokryte smarem, olejem, jak i być widoczne tylko w świetle UV.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Absolute-machines.pl »

  Jesteśmy biurem projektowym dostarczającym maszyny przenośnikowe oraz manipulacyjne. Rozwiązujemy zagadnienia transferu, manipulacji, montażu, pakowania i paletyzacji artykułu. Jako że sami projektujemy i wytwarzamy maszyny, daje nam to w wyższym stopniu elastycznie zbliżyć się do problemu, nie musimy na siłę trzymać się standardów. Oferujemy urządzenia doskonale dopasowane do potrzeb klienta.
  Zaprojektowane przez nas urządzenia jesteśmy w stanie wystarczająco prosto i szybko poprawiać, oferując produkty o nowych właściwościach technicznych.
  Przenośnik – urządzenie transportu bliskiego, przeznaczone do przemieszczania towarów sypkich lub określonych ładunków kartony w przemyśle, rolnictwie. Przenośniki taśmowe przeznaczone są zarówno do prac lekkich jak i ciężkich.
  Linie taśmowe są najtańszym rodzajem przenośników. Produkujemy maszyny do przemysłu spożywczego szybko rozbieralne - bezproblemowe do czyszczenia, wykonane ze stali szlachetnej.
  W ofercie naszej firmy znajdują się również przenośniki taśmowe w wykonaniu przemysłowym, przeznaczonych do transportu praktycznie dowolnych produktów.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Owijarki, wiązarki, systemy pakowania - Signode »

  Firma Signode od ponad 100 lat planuje jak również produkuje wszechstronne platformy wiązania m. in. owijarki i wiązarki. Instrumenty i machiny do niezawodnego, oszczędnościowego spajania przy pomocy taśm oraz foliowania wszystkiego wariantu artykułów. Nasz asortyment obejmuje artykuły eksploatacyjne, narzędzia ręczne, pneumatyczne a także akumulatorowe, wiązarki stolikowe oraz maszyny stacjonarne razem z całościową usługą serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość i innowacyjność naszych artykułów i usług.

  Od 1913 roku zakład pracy SIGNODE planuje i modyfikuje wielozadaniowe układy pakowania. Dział serwisu świadczy usługi w obszarze: doradztwa, identyfikacji oraz dostawy części zamiennych, remontów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, rekapitulacji na bazie oddzielnych umów serwisowych. Wiedza oraz obfita oferta artykułów i usług pozwalają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozstrzyganiu komplikacji z obszaru wiązania Państwa produkcji, dobrać odpowiednie narzędzia lub maszyny gwarantując dostawę towarów eksploatacyjnych i wszechstronną usługę serwisową.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »