siplex katalog

Podajniki

Podajniki Firma Inma jest to firma inżynierską, która dostarcza urządzenia usprawniające procesy przemysłowe. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, ktora przykłada ogromną wagę do każdego szczegółu w czasie wszystkich etapów produkcji maszyn. W ofercie mamy wielką ilość urządzeń, które usprawnią wszelkie procesy produkcji. Wyprodukowane przez firmę INMA podajniki czy linie montarzowe posiadają wymagane certyfikaty. Wykonujemy też remonty maszyn również przeglądy stanu technicznego maszyn już działających. INMA posiada wykwalifikowanych inżynierów, którzy wspomogą w wizualizacji procesów produkcyjnych czy analizach MES.

Szczegóły strony www.inma.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 101

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podesty ruchome »

  Oferujemy Państwu specjalnie zaprojektowany, hiszpański system ruchomych podestów wiszących, stosowanych przy budowie i remontach wszelkiego typu budynków. Różnica proponowanego przez nas systemu względem dotychczas stosowanych podestów wiszących polega na tym, iż platforma robocza porusza się nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koła łańcuchowe »

  Polski oddział firmy Chiaravalli Transmissioni SpA, znanego włoskiego producenta podzespołów mechaniki maszyn jest jednym z czterech europejskich oddziałów. Części, których Chiaravali Polska jest dystrybutorem są kluczowe w wielu specjalizacjach, między innymi budowlanej, spożywczej, maszynowej, motoryzacyjnej, rolniczej. Firma wykorzystuje zaawansowaną technologię by wytwarzać: sprzęgła, przekładnie, koła pasowe, koła łańcuchowe, koła zębate. Niemal wszystkie pozycje z katalogu są dostępne wprost z magazynu w Polsce.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kątowniki Magnetyczne »

  Nasze bardzo doświadczone przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych jakościowo magnesów, dla przemysłu, zakładów produkcyjnych, producentów i klientów detalicznych. Ostatnio rozszerzyliśmy zakres naszej działalności wprowadzając możliwość zamówienia oferowanych przez nas gotowych produktów za pomocą sieci Internet. Dla potrzeb tego rodzaju kanału dystrybucji uruchomiliśmy specjalistyczny sklep internetowy, gdzie można dokonać zakupu wielu przydatnych narzędzi i akcesoriów magnetycznych.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wózków widłowych »

  Serwis wózków widłowych współpracuje z działem sprzedaży i zajmuje się przygotowaniem pod względem technicznym zamówionych przez klienta wózków widłowych, które przed dostawą przechodzą gruntowną odnowę techniczną oraz lakierniczą. W zależności od roku produkcji udzielamy gwarancji nawet do 36 miesięcy. Koszt przeglądów gwarancyjnych jest zapisany w karcie gwarancyjnej i nie zmienia się w całym okresie gwarancyjnym. Nasz serwis jest dostosowany do indywidualnych i zróżnicowanych potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koła zębate w przemyśle maszynowym »

  Przemysł maszynowy jako gałąź przemysłu ciężkiego zajmuje się produkcją różnego rodzaju maszyn i innych urządzeń. Powinny one charakteryzować się wysoką jakością i posiadać dużą niezawodność.Podzespoły te zapewniają przekazywanie ruchu obrotowego i liniowego zatem mają mnogie zastosowanie w przemyśle. Listwy zębate z kołami powinny tworzyć zgrany i niezawodny element. Zwłaszcza w przypadku użycia napędów z dużymi prędkościami przesuwu i o dużych długościach pracy. Mogą mieć budowę jedno lub wielorzędową.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »