siplex katalog

Mosiądz

Mosiądz Jesteśmy dystrybutorem wyrobów hutniczych, specjalizujemy się w sprzedaży metali kolorowych, stali kwasoodpornej oraz stali ocynkowanej. Zaopatrujemy najważniejsze branże polskiego przemysłu, ale służymy także pomocą małym i średnim przedsiębiorstwom, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.
Zapewniamy materiał najlepszej jakości, potwierdzonej przez atesty producentów, na życzenie klienta oferujemy usługi w zakresie cięcia materiału oraz foliowania blach, naszym stałym klientom zapewniamy transport zamówionego towaru oraz odroczenie terminów płatności ponadto zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Oferujemy: fortal, blacha aluminiowa,

Szczegóły strony www.azmar.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 184

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kontenery sanitarne »

  Witryna przedsiębiorstwa Weldon działającego w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery magazynowe, techniczne, portiernie, budowlane, morskie i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Uzyskane przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie umożliwiły rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znacznemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blachy »

  Jesteśmy firmą od lat specjalizującą się w dziedzinie handlu a dystrybucji wyrobów hutniczych a odzysku a przygotowania metali aż do recyklingu. W naszym asortymencie znajdą Kraina szeroką gamę blach a innych wyrobów hutniczych. Prowadzimy dodatkowo skup a sprzedaż złomu wszelkiego rodzaju. Naszą pełną ofertę jak jeden mąż spośród bieżącymi stanami magazynów znajdziecie Kraina klikając akcent "Stany magazynowe" do góry (lista jest na bieżąco aktualizowana).

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liny stalowe »

  Szukasz przedsiębiorstwa, które zapewni dla Twojej firmy stalowe liny? Trafiłeś świetnie. W Naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju stalowe elementy. Projektujemy pod wskazane zamówienia. Odezwij się do nas, a z pewnością będziesz zadowolony ze współpracy z Naszym przedsiębiorstwem. Zapraszam na stronę www, na której znaleźć można wszystkie informacje związane z Naszą działalnością.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trowalizacja »

  Przedstawiciel trudniące się przedstawicielstwem firmy RÖSLER. Dystrybutor mieści się w Zielonej Górze. Technologia wykańczania wibracyjnego Röslera jest procesem bazującym na mechaniczno-chemicznej obróbce dopracowywania nawierzchni. Zajmujemy się różnego rodzaju urządzenia do obróbki melati. Systemy wykańczania wibracyjnego Röslera są najczęściej nabywanymi systemami w większości krajów. Proponujemy produkty do polerowania widelców, łyżek oraz noży. Dzięki naszym produktom każda każdy metalowy przedmiot odzyska blask.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZMG.pl - łyżki do koparek »

  ZMG to firma zajmująca się produkcją osprzętu do maszyn budowlanych. Główną specjalizacją są łyżki, pługi śnieżne, zamiatarki, szybkozłącza do koparek, koparko-ładowarek i minikoparek. Działalność została rozszerzona o łyżki do koparek. Produkcja łyżek do koparek, stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie - zachowując wysoką dokładność w sprawdzaniu jakości materiału metalowego z którego wytwarzane są łyżki, jakość poszczególnych spawów, oraz testy odporności na przeciążenia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie ZMG rozszerzenie oferty sprzedawanych łyżek do koparek własnej produkcji o wyspecjalizowane łyżki przeznaczone do koparek i koparko-ładowarek o różnym tonażu (od 1-100 tonowych).
  W ofercie na stronie ZMG. pl można również znaleźć mieszalniki do betonu, zrywaki, pługi czy zamiatarki uliczne.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »