siplex katalog

Maszyny do lodów, maszyna do lodów, maszyny do produkcji lodów, lody

Maszyny do lodów, maszyna do lodów, maszyny do produkcji lodów, lody Witamy, przedstawiamy profesjonalne maszyny do produkcji lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów - maszyny do lodów.
Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów. W konsekwencji, zachowanie tradycji, wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej srogimi normami higienicznymi i sanitarnymi - maszyny do lodów.

Szczegóły strony www.maszyny-do-produkcji-lodow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 613

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Śluzy »

  Właściwa infrastruktura to duża część sukcesu, wtedy gdy w Państwa firmie podstawą jest czas i efektywność pracy. Jeżeli prowadzą Państwo działalność przeładunkową, warsztat mechaniczny, bądź też myjnię samochodową, to dobrze wiedzą Państwo jak ważna jest niezawodna brama segmentowa bądź rampa przeładunkowa. Przedsiębiorstwo Transformata zajmuje się sprzedażą, montażem, jak też całościowym serwisowaniem bram segmentowych, ramp, śluz przeładunkowych a także wszystkich innych elementów infrastruktury przydatnych w nieruchomościach należących do Państwa przedsiębiorstwa.
  Bardzo dobrzy dostawcy, gwarantujący dobrej jakości materiały i bardzo dużą niezawodność, oraz wyszkoleni montażyści z wieloletnim doświadczeniem zapewniają doskonały efekt. Pomożemy Państwu w wybraniu najlepszego produktu, który spełni w 100% Państwa oczekiwania.
  Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony.
  Transformata

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafy sterownicze »

  Przedsiębiorstwo DELTA, którego właścicielem jest Stanisław Kutnik, świadczy usługi w dziedzinie szeroko pojętej elektryki. Zajmuje się nie tylko produkowaniem szaf sterowniczych i rozdzielczych, lecz również wykonywaniem instalacji pneumatycznych. W ramach automatyzacji maszyn zapewnia oprogramowanie systemów akwizycji danych pomiarowych czy paneli operatorskich. Właścicielom budynków użyteczności publicznej rekomendujemy przede wszystkim system BMS, umożliwiający centralny podgląd stanu urządzeń. Biuro znajduje się w Piasecznie na ulicy Puławskiej 34.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laskomex »

  Szlabany to dobre wzbogacenie systemu bezpieczeństwa obok monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, drogowych zapór antyterrorystycznych czy automatycznych słupków hydraulicznych blokujących wjazd. Może być również kontrolowany z wizualizacji na komputerze PC w czasie rzeczywistym. Wykorzystując czytniki systemowe możemy powiększyć system o rejestrację czasu pracy RCP.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Smart Eco House »

  Firma Smart Eco House zajmuje się integracją inteligentnych systemów w twoim domu. Dzięki wyspecjalizowanym i doświadczonym inżynierom zapewnia wysoki poziom usług firmy. Firma Smart Eco powstała w Londynie w roku 2010 a w 2011 rozszerzyła swe działania na Polskę.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze »

  Strona prezentuje najwyższej jakości generatory, które sprzedawane są przez doświadczoną firmę Ewaldi, która zajmuje się zarówno dostarczaniem jak i naprawianiem tego typu urządzeń już od 15 lat. Dzięki temu posiadasz pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt spełni wszystkie Twoje pragnienia. Jeśli nie jesteś pewien jaki produkt najlepiej będzie Ci służył możesz porozmawiać z doświadczonymi pracownikami. Agregaty prądotwórcze posiadają załączoną zrozumiałą instrukcję obsługi oraz posiadają korzystną gwarancje.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »