siplex katalog

Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne Witryna przedsiębiorstwa Weldon działającego w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery magazynowe, techniczne, portiernie, budowlane, morskie i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
Uzyskane przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie umożliwiły rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znacznemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

Szczegóły strony www.kontenery.weldon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 210

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Regeneracja obciągaczy diamentowych Diaborex »

  Diament odnajduje użytek nie tylko w jubilerstwie. Dzięki jego niespotykanym nigdzie indziej aspektom i twardości nadaje się doskonale do profesjonalnych funkcji - na przykład wiertła diamentowe doskonale nadają się do pracy przy zbrojonym betonie.
  Nasze frezy diamentowe są produktami najwyższej klasy, jednocześnie zachowujące dostępną cenę. Nieprzerwanie rozwijamy nowe technologie, za pomocą których jesteśmy w stanie skonstruować spersonalizowane narzędzia dopasowane do wymogów użytkownika.
  Produkcja i sprzedaż są tylko jedną z naszych usług; prowadzimy również inne czynności, jak na przykład regeneracja obciągaczy oraz koronek wiertniczych.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Camlock »

  Nasza firma dostarcza węże i złącza potrzebne w przemyśle. W propozycji firmy wyszperacie Państwo węże gumowe i węże z tworzyw sztucznych, które są przystępne jako tłoczne oraz ssąco tłoczne węże do wody, węże do powietrza, węże stosowane do sprężonego powietrza, węże używane do artykułów spożywczych, węże używane do ciepłej wody i gorącej pary, węże używane do płynów żrących oraz zasad, węże przeznaczone do chemii, węże do płynów tłustych oraz etyliny, sznury trudnościeralne. W dziale złącza firma oferuje dużo rodzajów złącz. W zakładce zawory firma oferuje zawory kulkowe oraz dystrybutory spośród zaporami kulowymi, oraz wysokiej właściwości zapory kulowe. W dziale klemy zidentyfikujecie Państwo klemy ślimakowe, szczęki skorupowe, szczęki nierdzewne. Ciepło zapraszamy do wprowadzenia się z własna oferta zamieszczoną na stronie internetowej. Nasze produkty są skonstruowane z wyśmienitej jakości surowców.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • NETMET katalog wyrobów stalowych »

  Pasaż handlowy jakim jest Netmet skierowany jest do firm współpracujących lub chcących podjąć współpracę z firmą Cynkmet. W pasażu Netmet każda firma możne założyć swój własny sklep z asortymentu branży stalowej.

  Firma CYNKMET OBERMOSER - jest najlepszym miejscem do zakupu drutu, bednarki i instalacji odgromowych. Na polskim rynku zajmujemy się zaopatrywaniem hurtowni i mniejszych odbiorców w wyroby ocynkowane, potrzebne w budownictwie, a także w blachę w kręgach i arkuszach. Stale poszerzamy naszą ofertę, a ciągle rosnąca liczba klientów potwierdza, że nasze wyroby spełniają ich oczekiwania.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Inż Konstrukcje stalowe »

  Zaawansowane urządzenia technologiczne oraz konstrukcje stalowe dla poważnego przedsiębiorstwa to element decydujący o zwycięstwie nad konkurencją. Sprzęt wysokiej jakości wykonany ze skrupulatnością charakterystyczną tylko dla profesjonalistów bądź całe hale stalowe czy silosy, zbiorniki oraz usługi tj.: spawanie, cięcie plazmą, usługi montażowe i usługi remontowe, to najlepszy sposób na usprawnienie działania Twojej firmy o czym dowiesz się z tego tekstu.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kooperacja Łódź »

  Korporacja easy-metal. pl to firma wyróżniające się doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do Klienta. Od wielu lat oferuje najwyższej jakości usługi, skupiając  się na potrzebach natomiast oczekiwaniach tych w najwyższym stopniu wymagających odbiorców. Laser Łódź  owo lecz wciąż jedna spośród wielu form dedykowanych przedsiębiorstwom tudzież firmom potrzebującym sprawdzonych, toż tudzież rzetelnych rozwiązań. Lata doświadczenia, eksploatacja najnowocześniejszych technologii natomiast wielki dyscyplina wiedzy sprawiają, że easy-metal. pl jest najlepszą, z możliwych na rynku opcji.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »