siplex katalog

Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne Witryna przedsiębiorstwa Weldon działającego w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery magazynowe, techniczne, portiernie, budowlane, morskie i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
Uzyskane przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie umożliwiły rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znacznemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

Szczegóły strony www.kontenery.weldon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 213

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rynny »

  Przodującą firmą na rynku produkcji pokryć dachowych jest przedsiębiorstwo Bratex Dachy. Bratex produkuje również rynny dachowe Struga. Na witrynie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy, którą jest nowoczesny system orynnowania. System rynnowy Struga posiada bazę, którą jest blacha stalowa najwyższej jakości. Do wytwarzania systemów rynnowych firma Bratex Dachy używa tych samych blach stalowych SSAB i powłok antykorozyjnych o wysokiej jakości, co do produkcji blachodachówek. Klienci mogą wybierać spośród szeregu wariantów kolorystycznych, idealnie komponujących się z każdym rodzajem dachu z blachy lub innego pokrycia. Systemy rynnowe Struga cechują się nie tylko wyjątkowo długą żywotnością ale i doskonałymi walorami estetycznymi.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria meblowe PPHU Lismet »

  Firma PPHU LISMET Krzysztof Lis produkuje akcesoria meblowe już od 1992 roku. Tak długie doświadczenie procentuje wysoką jakością produkowanych przez nas akcesoriów meblowych oraz satysfakcją naszych odbiorców ze współpracy z nami.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Młoty hydrauliczne »

  Przedsiębiorstwo Doltech to firma, która funkcjonuje od blisko 17 lat, jej specjalnością jest przemysł ciężki. Planem Doltechu jest zaproponowanie oferty, w której znajdzie się maszyny dla każdej gałęzi budownictwa, górnictwa, recyklingu i innych gałęzi przemysłu. W chwili obecnej możemy przedstawić obszerną ofertę, którą stanowią maszyny służące do kruszenia, rozdrabniania(młoty hydrauliczne), maszyny mobilne czy linie technologiczne.
  Duża oferta wraz z doświadczeniem pracowników jak i osób zarządzających firmą sprawiają iż możemy zaproponować naszym klientom bardzo ciekawe ceny a jakość sprzedawanych urządzeń jest doskonała. Zapraszamy do odwiedzin naszej firmy oraz życzymy udanych zakupów.

  MRC Doltech Sp. z o.o.
  ul.Buforowa 4D
  52-131 Wrocław
  +48 71 336 87 09
  doltech@doltech.com.pl

  NIP: 783-10-07-787
  REGON: 630364013

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odlew żeliwny Rafamet oraz naprawy metalock »

  Odlewnia żeliwa Rafamet ma w ofercie odlew żeliwny ciężki (również wykonywane w dołach formierskich) robiony na zamówienie pod specyfikację klienta a także gamę gotowych i indywidualizowanych elementów takich jak płyty montażowe oraz płyty traserskie.

  Żeliwo wykorzystywane przy produkcji to żeliwo szare oraz żeliwo sferoidalne, możliwe jest też użycie żeliw specjalnych: ni-hard, ni-resist.

  Dodatkowo odlewnia poleca naprawy metalock będące najlepszymi obecnie dostępnymi naprawami odlewów żeliwnych, staliwnych i innych konstrukcji.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szakle zawiesia linowe »

  Zakład Zawiesi i Systemów Podnoszenia trudni się sposobach wznoszenia zarówno potężnych obiektów jak i tych o mniejszych rozmiarach. Wyszkolony personel wykonuje mnóstwo towarów tygodniowo. Lata praktyki sprawiły, że produkowane przez spółkę zawiesie łańcuchowe oraz pasowe są niesamowicie solidne. Firma proponuje także swoją pomoc w sprawie problemów z dźwiganiem niepospolitych ładunków oraz zajmuje się przeglądami i reperowaniem wyciągarek i urządzeń dźwignicowych.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »