siplex katalog

Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne Witryna przedsiębiorstwa Weldon działającego w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery magazynowe, techniczne, portiernie, budowlane, morskie i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
Uzyskane przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie umożliwiły rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znacznemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

Szczegóły strony www.kontenery.weldon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 210

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowy artykuł »

  Wózek widłowy jest jednym z elementarnych narzędzi przydatnych przy przeładunku i składowaniu znacznych partii towaru, tam, gdzie siła ludzka okazuje się niewystarczająca.
  Nasze przedsiębiorstwo prowadzi wynajem wózków widłowych do większości aplikacji produkcyjnych i magazynowych. W ofercie mamy wózki z silnikiem zarówno spalinowym, jak i elektrycznym takich wytwórców jak Caterpillar i Toyota, z maksymalnym udźwigiem do 5 ton. Posiadamy także wózki do zastosowań specjalistycznych.
  Wychodząc naprzeciwko wymogom użytkownika, każda oferta jest spersonalizowana zależnie od oczekiwanego przeznaczenia danego wózka oraz czasu jego wynajmu.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wytwórczość suwnic jednodźwigarowych »

  Suwnice podwieszane to popularne aparaty budowlane, które służą to zawożenia artykułów na małe odległości.Nasza firma od roku 1995 fabrykuje suwnice jednodźwigarowe, które są używane w przemyśle metalowym jak również transportowym. Produkty te charakteryzują się ogromną odpornością oraz stabilną architekturą - to umożliwia ciągłą pracę w trudnych okolicznościach. Suwnice bardzo często wykorzystuje się w czasie produkcji w miejscach produkcyjnych jak również w składach. Drugim Naszym ważnym artykułem są żurawie specjalne, które obok przenośników rolkowych oraz suwnic należą do maszyn transportu bliskiego. Ich użytkowanie jest bardziej ogólne dlatego są wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym. Przedstawiamy Wam najlepsze maszyny budowlane - bezawaryjne, mocne i w dobrych cenach. Do tego usługi oraz specjalistyczna obsługa techniczna.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metalu »

  Tworzenie żelaza stanowi jedną z najważniejszych filarów gospodarek. przemysł metalurgiczny jest to nauka o metalach, zawierająca m.in. przeróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną inaczej wszystko co związane z metalem. Hutnictwo nader często zestawia się z metalurgią. Metalurgia zajmuje bardzo pokaźne miejsce w świecie, ponieważ bez mała wszystko skonstruowane jest z żelaza oraz betonu. Metalurgia zawsze istniała oraz wiecznie będzie się rozwijać.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewody hydrauliczne »

  Spółka bemix.eu otworzona została siedemnaście lat temu, w Więcborku. Na dzień dzisiejszy jest ona jednym z najlepszych wytwórców elementów złącznych hydrauliki siłowej w Polsce i Europie. Bemix.eu trudzi się szczególnie produkcją: zakuć do węży hydraulicznych, pneumatycznych, paliwowych i innych, złączki hydrauliczne wysokociśnieniowych, przewodów rurowych, przewodów hydraulicznych oraz hanlowaniem: wężami hydraulicznymi, rurami hydraulicznymi, szybkozłączami hydraulicznymi i urządzeniami do produkcji przewodów hydraulicznych. Największymi plusami tej firmy są: wysoko wykwalifikowana ekipa, ogromny asortyment oferowanych produktów, dobra jakość, szybki czas realizacji zamówień i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śruby »

  Specjalnością naszej firmy są łączniki nierdzewne i kwasoodporne, które oferujemy naszym Klientom już od wielu lat. Regularnie rozbudowujemy i aktualizujemy naszą ofertę, co pozwala nam odpowiadać na wymogi rynku, a tym samym dajemy naszym licznym Klientom możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi i dostęp do najlepszych produktów. Importujemy oferowane produkty od znanych i poważanych producentów z różnych krajów Europy, ale oferujemy nie tylko sprzedaż, ale też profesjonalne porady. Zapraszamy Państwa do współpracy!

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »