siplex katalog

Fleki

Fleki Fleki, fleczki, obcasy, i inne artykuły szewskie. Bogaty asortyment, najwyższa jakość wykonania, a przy tym konkurencyjnie niskie ceny. Firma B.B. System w swojej sprzedaży posiada produkty renomowanych producentów. W ofercie możliwość zakupów przez Internet.

Szczegóły strony www.bbsystem.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 159

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Środki czystości »

  Przedsiębiorstwo Norenco zajmuje się szeroko pojętą produkcją środków czystości i środków do dezynfekcji. Działająca i rozwijająca się od 1986 roku firma, ma bardzo duże doświadczenie w sprzedaży, wytwarzaniu oraz zaopatrzeniu gospodarstw i firm w środki czystości. Jeśli jest potrzebna rzetelna i fachowa porada to specjaliści z firmy Norenco są w stanie doradzić nawet przedsiębiorstwom starającym się o certyfikat HACCP. Środki dezynfekcyjne oferowane przez przedsiębiorstwo Norenco są w stu procentach biodegradowalne, czyli bezpieczne dla środowiska naturalnego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich metod produkcyjnych przedsiębiorstwo Norenco otrzymała większość certyfikatów zgodności, przyznawanych przez Unię Europejską. Dodatkowo firma Norenco sprzedaje maszyny czyszczące, do których należą myjki wysokociśnieniowe. Połączenie odpowiednich urządzeń z odpowiednimi środkami czyszczącymi takimi jak mydło w płynie daje bardzo dobre efekty czyszczące i dezynfekcyjne. Specjaliści z firmy Norenco na życzenie klienta pomogą wyposażyć firmę w środki dezynfekcyjne i czyszczące.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy kołowe »

  Zestawy kołowe egzystujemy najmłodszym na rynku europejskim wytwórcą kółek i zestawów kołowych. Produkujemy Zestawy kołowe zgodnie z sprawdzonej teutońskiej techniki w dodatku explicite diametralnie podobnie tylko ze najistotniejszych towarów. Sugerujemy najważniejszą forma w najkorzystniejszej zapłacie na rynku. Zestawy kołowe o ile będziecie Kraj zainteresowani rzeczpospolita Polska myślą, potrzebujemy o sens spytania w jakim uwzględnicie nie przed sekundą atrakcyjny Was zależność, na to samo podobnie dostarczycie czekana ilość oraz punkt dostawy. Te wiedzę są niezbędne aż do przyrządzania najistotniejszej podaży na rynku. FACH-PAK Logistik s.c. istnieje pionierskim europejskim dostawcą specjalistycznych unieważnień logistycznych. Zestawy kołowe na pozornie asortymentem obejmującym tuzinkowe rozwikłania, emitujemy również jako szyki zindywidualizowane uregulowane do materialnych potrzeb kontrahenta. Kółka wychodząc naprzeciwko przewidywaniom rynku w 2006 roku, otworzyliśmy nowiusieńką kartę w wysokiej uprzednio palecie przekazywanych na intensywności nas wyrobów aż aż do przewozu i gromadzenia. Zestawy kołowe naszym reprezentacyjnym owocem są kółka i zestawy kołowe rozgłaszane w wysokim składzie, możebnym aż do zastosowania w wszelkiej lokalizacji.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wózków widłowych i wszystkich produktów Nissan Forklift »

  Autoryzowany serwis Nissan Forklift / Mitec Autoryzowany Dealer Nissan ForkliftSprzedajemy nowe wózki widłowe elektryczne oraz magazynowe Nissan Forklift / Nowe wózki widłowe Nissan Forklift spalinowe diesel LPG gaz
   
  Zapewniamy serwis wózków widłowych i wszystkich produktów Nissan ForkliftProwadzimy sprzedaż i wynajem podestów ruchomych przegubowych nożycowych teleskopowych masztowych Haulotte, sprzedaż i wynajem regałów magazynowychOferujemy:Sprzedaż nowych wózków widłowych Nissan ForkliftSprzedaż oryginalnych i zamienników części Nissan ForkliftSprzedaż osprzętu i części do wózków widłowychSprzedaż używanych wózków widłowych
   
  Posiadamy w swojej ofercie wózki nowe i używane, jak również po okresie wynajmu, mające stosunkowo niskie przebiegi MTH:Używane wózki widłowe elektryczne oraz magazynowe Nissan ForkliftUżywane wózki widłowe Nissan Forklift spalinowe diesel LPG gaz
   
  Ajencja długoterminowy nie powoduje kosztów w firmie związanych z zakupem nowego wózka (wynajem wózków widłowych krótko i długo terminowy, Wynajem wózków widłowych z operatorem)
   
  Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego 3 - 5 letniego uwzględniający pełny serwis ( wraz z wymianą opon). Wynajmy długoterminowe realizowane są wózkami nowymi. Po okresie wynajmu istnieje możliwość wykupu wózka, lub zwrot zaś otrzymanie nowego wózka na kolejne 3 - 5 lat

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki na rowery »

  Mała architektura miejska
  Producent małej architektury to jeden z naszych profili działalności. Producent ławek: ławka, ławka miejska, ławka parkowa, ławka metalowa, ławek nierdzewnych azaliż wykonanych z stali czarnej połączone z drewnem albo zupełnie wykonane z stali np ocynkowanej. Produkujemy również kosze na śmieci miejskie, kosze na śmieci uliczne, kosz na śmieci zewnętrzny. W naszym asortymencie znajdują się też stojaki na rowery (producent stojaków na rowery), osłony na drzewa, słupki wolno stojące oraz dodatkowo przystanki autobusowe. Drugą podstawową aktywność firmy to szeroko pojęta reklama. W szczególności drukujemy techniką sitodruku, wykonujemy wielkoformatowy druk cyfrowy solwentowy oraz dodatkowo druk UV na płaskich sztywnych mediach oraz kształtujemy próżniowo materiały termoplastyczne. Wykonujemy tablice reklamowe, znaki graficzne oraz dodatkowo reklamowe kasetony podświetlane. W zakładzie produkcji pomocniczej wykonujemy konstrukcje stalowe aż do tablic reklamowych, a dodatkowo regały. Serdecznie zapraszamy aż do zapoznania się z naszą ofertą zarówno w branży reklamowej, a oprócz tego naszym katalogiem małej architektury.

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Części do maszyn rolniczych »

  Rolmako jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu obróbki blach oraz realizuje zamówienia indywidualne na części nietypowe, także do maszyn produkcji zagranicznej. Przyjęta przez firmę strategia, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści pozwalają na elastyczne poszerzanie oferty zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »