siplex katalog

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice Raport to Firma która pomoże Ci w dziedzinie prawa, zajmujemy się poradą prawną praktycznie na wszystkich jego gałęziach. Skuteczność to cecha która nas charakteryzuje, decydując się na naszą kancelarią możesz mieć pewność, że podjedziemy do każdej sprawy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem a to wszystko po to by w 100% spełnić oczekiwania klienta w pomocy prawnej czy np. windykacji długu od dłużnika. Właśnie windykacja wierzytelności w ostatnich latach jest naszym głównym profilem działania Raportu.Posiadasz dłużnika który zwleka z płatnościami miesiącami i nie chce ich uregulować, zgłoś to do nas, za nie wielką opłatą wyślemy polecenie do zapłaty z kancelarii z groźbą założenia sprawy w sądzie w przypadku nieuregulowania długu. W większości wypadków taki ruch wystarczy by dłużnik zdecydował się jednak spłacić swój dług. Jeżeli to nie pomoże zakładamy sprawę w sądzie gdzie na życzenie klienta możemy go reprezentować. Firma Raport powstała w 1998roku. Już 12 lat doświadczenia oraz mega skuteczność w działaniu również na terenie innych krajów np. Włoch, Austrii, Niemiec.Zatrudniamy już kilkanaście osób, wszyscy posiadają pełne kwalifikacje oraz specjalistyczne szkolenia.Firma Raport zajmuje się również branżą deweloperską w Dąbrowej Górniczej.Raport windykacja i obrót wierzytelnościamiul. Wolska 141-300 Dąbrowa GórniczaTel: 32 261 92 94

Szczegóły strony www.raport-windykacja.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 189

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poświadczenie Dziedziczenia Kraków »

  W momencie, w którym rozpoczniemy frapować się nad tym komu ofiarować nasz blask po tym jak odejdziemy z owego świata, pożądane byłoby udać się do kancelarii notarialnej. Zatrudnione tam figury z pewnością wyraźnie i przejrzyście przybliżą nam wszystkie procedury dotyczące przyrządzenia, ratyfikowania i złożenia naszego testamentu u odpowiedniego rejenta. Jeśli po spisaniu niejakiego dowodu dojdziemy do wniosku, że jednakże potrzebowalibyśmy przeistoczyć legaty tam zawarte w owym czasie notariusz oraz nam w tym wszelkim ulży pobierając wyłącznie symboliczną daninę.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna Warszawa »

  Kancelaria Doradztwa Prawnego Agnieszka Stępień-Trela oferuje kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Nasi prawnicy zapewnią Państwu wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Zakres usług Prawnicy naszej kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, przygotują dla Państwa m.in.: pisma procesowe, opinie prawne obejmujące najnowsze orzecznictwo, projekty umów, wnioski o dofinansowanie z Unii Eropejskiej, regulaminy i statuty, zażalenia, odwołania. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług . Gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalne podejście dla każdego klienta.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Przasnysz »

  Kancelaria Prawna Kamila Skwiot prowadzona jest w Przasnyszu. Kierowana jest przez dyplomowanego prawnika. Para się obsługą prawną, w tym udzielaniem porad prawnych i świadczeniem innej pomocy prawnej. Obsługuje zarówno osoby fizyczne i firmy. W ramach współpracy możliwe jest zawarcie umowy stałej obsługi. Kancelaria zajmuje się między innymi sprawami cywilnymi, rodzinnymi, prawa pracy oraz karnymi. Kancelaria oferuje kompleksową obsługą klientów zajmując się między innymi świadczeniem usług z dziedziny prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa egzekucyjnego, prawa administracyjnego oraz karnego.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny w Chełmie »

  Prowadząca Kancelarię radca prawny w Chełmie Anna Szynal specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym. A przy tym ma praktykę w zakresie prowadzenia spraw z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i spraw administracyjnych. Początki jej drogi zawodowej wiążą się z kilkuletnią pracą w kancelarii Radcy Prawnego w Chełmie, gdzie nabyła doświadczenie w kontaktach z klientem indywidualnym, a też praktykę zawodową w prowadzeniu spraw z różnorakich dziedzin prawa. A przy tym poprzez ponad 7 lat prowadziła kompleksową obsługę prawną firmy prawa handlowego, świadcząc a dodatkowo samodzielną poradę prawną na rzecz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc i obsługa prawna firm Poznań - Procurent »

  W Pracowni Doradczej "Procurent" oferujemy porady prawnicze, trudnimy się szczególnie windykacją oraz doradztwem. Specjalizujemy się w pomocy i doradztwie prawym w obszarze kontrolowania i sprawdzania ryzyka transakcji oraz windykacją długów. Mamy wysoko wyuczonych obrońców, którzy cechują się ogromną przenikliwością, długoletnim doświadczeniem oraz wysoką skutecznością. W celu zaznajomienia się z naszą dodatkową ofertą zapraszamy do wizyty na naszej stronie bądź do osobistego kontaktu z kancelarią. Gwarantujemy znakomitą jakość świadczonych usług, świadczą o tym upublicznione przez nas referencje. Świadczymy kompletną obsługę prawną dla instytucji. Nasi prawnicy regularnie się szkolą, jest to niezmiernie ważne przy tego typu działaniach prawniczych. Funkcjonujemy na terenie Przeźmierowa pod Poznaniem. Procurent - Kancelaria Doradcza

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »