siplex katalog

Tłumacz niemieckiego Wrocław

Tłumacz niemieckiego Wrocław Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych i zwykłych języka niemieckiego.
Wieloletnie doświadczenie i dobre przygotowanie zawodowe pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi. Wszystkie tłumaczenia wykonywane są zgodnie z normą PN EN 15038.
Na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładny zakres naszych czynności oraz typ i rodzaj tłumaczonych dokumentów. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne jak również różnego rodzaju firmy.
Pozostałej informacje dostępne na stronie www. niemieckiprzysiegly. com

Szczegóły strony www.niemieckiprzysiegly.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 72

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Historia Parlamentu Europejskiego »

  Korzenie obecnego Parlamentu Europejskiego sięgają 1952, kiedy na mocy Traktatu paryskiego powstało Wspólne Zgromadzenie Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali. Traktaty rzymskie z 1957 (a ściślej dołączona do nich konwencja) przekształciły je w organ wszystkich trzech Wspólnot Europejskich. Nazwa Parlament Europejski pojawiła się w 1962. Początkowo deputowani byli wybierani przez parlamenty krajów członkowskich.

  W 1979 odbyły się pierwsze bezpośrednie wybory do Parlamentu Europejskiego i od tego czasu deputowani do tego Parlamentu są wybierani w wyborach bezpośrednich przez obywateli państw członkowskich Wspólnot. Nie istnieje jedna ordynacja wyborcza do parlamentu, każdy kraj ma własne reguły liczenia głosów, ale przyjmuje się, że wszędzie wybory odbywają się w tym samym terminie. Początkowo Parlament Europejski był organem konsultacyjnym nie posiadającym żadnej realnej władzy. Po wejściu w życie Jednolitego Aktu Europejskiego (1987), Traktatu z Maastricht (1993) i Traktatu amsterdamskiego (1999) Parlament Europejski stopniowo zyskiwał szereg uprawnień, także ustawodawczych (głównie kosztem Rady).

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska »

  Portal społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to witryna, gdzie porusza się problematykę historyczną, literacką, a nawet polityczną, a jej redaktorzy dbają, aby w publikacjach prezentowana była pozytywna Polska. Znajduje się tu wiele interesujących i wartościowych materiałów, które odnoszą się do świata kulturalnego, a sama Polska ukazana jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych tekstach nie brak opisu zjawisk negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski starają się, aby nie rozpowszechniało się właśnie takie pesymistyczne nastawienie wobec świata i Polski. Dlatego też motto witryny brzmi: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto podziela ten pogląd lub chce zacząć, odnajdzie tu dużo cennych informacji, które pomogą mu postrzegać otoczenie w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Przedszkole niepubliczne Złota Rybka usytuowane jest na granicy Białołęki i Targówka - dzielnic Warszawy. Złota Rybka to kameralne przedszkole z rodzinnym klimatem. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi od 2,5 do 6 lat. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowany personel stale podnoszący swoje kwalifikacje. Dysponujemy obiektem o powierzchni ponad 400m2 oraz dwa place zabaw o łącznej powierzchni ok. 900m2 a także własne zaplecze kuchenne. Nasz program zaprojektowany został z myślą o tym, by dzieci uczyły się, bawiąc. Zapraszamy do osobistej wizyty w naszym przedszkolu.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Góra Kalwaria nowości »

  Portal Góra Kalwaria została wytworzona dla mieszkańców miasta, można tutaj zamieszczać ogłoszenia dotyczące pracy oraz rzeczy na sprzedaż. Lokalni właściciele firm mogą zamieścić swoje reklamy. Góra Kalwaria Ogłoszenia ma cel przyspieszenia wymiany treści między mieszkańcami, znaleźć tutaj można informator, który wskaże ścieżkę do pobliskiej apteki czy wyszuka punkt gastronomiczny. Góra Kalwaria nowości to też zbiór zdarzeń aktualnych, którego ty jesteś w stanie być autorem.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wieliczka Salt Mine tours »

  Berlin Tourism suggested by Discovery Travel Agency
  Berlin, the capital of Germany is just about another visitors attraction of Europe. Positioned on the bank of the River Spree, the urban has endless ineffaceable mark of history. The illustrious visitors attractions of the town are Brandenburg Gate, the Berlin Mite, the Reichstag, and the Berlin TV Tower or the Fernsehturm Television Tower, Potsdam Platz, the revolving restaurant, Alexanderplatz, a renowned square of Berlin and much more.
   
   

  Data dodania: 24 08 2014 · szczegóły wpisu »