siplex katalog

Prawnik Gdańsk

Prawnik Gdańsk Kancelaria Radcy Prawngo funkcjonuje od 2001 r. na obszarze Sopotu.
Biuro gwarantuje obsługę prawną podmiotów kierujących aktywność gospodarczą również podmiotów fizycznych.

obsługiwanie biznesmenów polskich również zagranicznych zawiera w szerokim zakresie poznawane prawo gospodarcze i wszystkie obszary regulacje normujące postępowanie aktywności gospodarczej w Polsce.

Udostępniamy rad prawnych, przygotowujemy dokumenty i reprezentujemy jednostki fizyczne przed instytucjami publicznymi.

Gwarantujemy sumienną oraz kompetentną pomoc. Zapraszamy do zapoznania się z inicjatywą biura.

Szczegóły strony www.kancelaria-tyczynski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja łódź »

  Ad Rem - Kancelaria Radców Prawnych to duże doświadczenie, profesjonalizm, szeroka wiedza a także pełne zaangażowanie i szybkość reakcji na pojawiające się problemy pozwalają nam skutecznie udzielać rad Klientom i tworzyć ich sukces. Kancelaria to zespół niezwykłych osób pracujących z dużą pasją, zaangażowaniem, pasją i bardzo chętnie podejmujących wszystkie wyzwania prawnicze. Serdecznie zapraszamy - Ad Rem - Kancelaria Radców Prawnych.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowa »

  Kancelaria adwokacka zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług prawnych i obsługi podatkowej firm.
  Doradcy podatkowi oraz prawnicy z kancelarii w profesjonalny sposób i rzeczowy zajmą się obsługą podatkową Waszej firmy, jak i sprawami sądowymi osób indywidualnych.

  W szerokiej ofercie naszych usług znajduje się m.in.: sprawy karne, windykacją długów, ceny transferowe, prawo pracy, problemy z kontrola skarbową, obsługa prawna firm oraz sprawy karne

  Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do poznania się z całą ofertą na naszej stronie internetowej oraz do odwiedzenia naszej kancelarii adwokackiej w Katowicach przy ulicy Moniuszki.

  U nas dowiesz się czym jest dobry adwokat

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe w Anglii »

  Część rodaków, których spotkał wypadek, w trakcie pobytu w Anglii, obawia się rozpoczęcia procedury odszkodowawczej. Przerażają ich kłopoty łączące się z wszczęciem tego typu postępowania sądowego. Tymczasem, zdobycie odszkodowania w UK, wcale nie musi się wiązać z poważnym wkładem pieniężnym. Większość kancelarii parających się tego typu sprawami, nie pobiera żadnych opłat. Honorarium jest po prostu procentem od wywalczonego odszkodowania, a jeśli nie można takiego wywalczyć, nie ma dodatkowych opłat.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Oleśnica, Długołęka, Syców, Mirków, Wrocław - egzekucja sądowa »

  Długołęka Komornik w Oleśnicy Tomasz Chynek prowadzi licytacje komornicze z nieruchomości, mieszkań, gruntów, samochodów, maszyn. Egzekutor komornik sądowy właściwy dla gminy Długołęka oraz powiatu oleśnickiego na Dolnym Śląsku nie daleko Wrocławia prowadzi postępowania komornicze w Długołęce, Sycowie, Kiełczowie, Oleśnicy, Mirkowie jak i Sycowie czy Dobroszycach. Zajęte mienie sprzedaje w drodze licytacji komorniczych nieruchomości, samochodów czy maszyn.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ultima - dłużnik wierzytelności »

  Kancelaria Ultima to firma, która oferuje wykup długów Warszawa lub odzyskiwanie długów dla swoich klientów. Firma jest w stanie zająć się odzyskaniem należności, a dla osób, które potrzebują pieniędzy od razu proponuje skup należności, dzięki czemu windykacja długów jest potem prowadzona na rzecz kancelarii.

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »