siplex katalog

Maciej Guzik

Maciej Guzik Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację.

Szczegóły strony www.maciejguzik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 181

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Notariusz za własne usługi nakłada tak zwane taksy notarialne, jakich wielkość nie może przekraczać maksymalnych wartości wskazanych w stosownym rozporządzeniu ministra sprawiedliwości. Naturalnie wielkość wynagrodzenia rejent uzgadnia z interesantami przed podjęciem czynności . Maksymalne opłaty notarialne nie obejmują ponadplanowych wydatków złączonych z toczonymi operacjami, takim jak przykładowo koszty przewozu. Do końcowego wynagrodzenia dla notariusza trzeba na koniec nałożyć właściwą stawkę podatku od artykułów i usług.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks karny »

  Darmowy wortal kodeks-karny.org przedstawia przepisy ogólne prawa karnego. Najważniejsze zagadnienia to: kary, środki karne, przedawnienie, zatarcie skazania, przestępstwa przeciwko Państwu. Obejmuje aktualne informacje aktualizowane na bieżąco, wyjaśnienia ekspertów, przykłady, wzory pism i druki. Dowiesz się również co to jest czyn zabroniony, jaka jest odpowiedzialność karna za poszczególne wykroczenia, kto podlega odpowiedzialności karnej. Znajdziesz tu również objaśnienie pojęć ustawowych.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Katarzyna Deresz jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej. Posiada swoją kancelarię w Warszawie, przy ulicy Słomińskiego 19. Pochodzi z rodziny o prawniczych skłonnościach, zarówno jej dziadek jak i mama specjalizowali się w tej dziedzinie. Katarzyna Deresz zajmuje się zagadnieniami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi również procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia całkowitą dyskrecję oraz właściwą reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezydent miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt »

  Krzysztof Hildebrandt pełni urząd prezydenta miasta Wejherowa. Do najważniejszych zadań, które planuje zrealizować w czasie swojej kadencji należą m.in.: rewitalizacja śródmieścia miasta, rozwój monitoringu, remont i budowa budynków komunalnych i socjalnych w mieście. Poprzez budowę regionalnego centrum kultury – Filharmonii Kaszubskiej, a także nowych obiektów gastronomicznych i terenów inwestycyjnych planuje podnieść atrakcyjność miejscowości.Z kolei w ramach promocji sportu i turystyki aktywnej stowarzyszenia sportowe przyznawane będą miały specjalne dotacje.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-wiszniewska.pl Twój partner w biznesie »

  Kancelaria-wiszniewska. pl za priorytet w świadczonych usługach uważa niesienie pomocy swoim kontrahentom na wszelkich płaszczyznach związanych z zawiłościami prawa. Kancelaria prawna Zielona Góra to solidna praca nastawiona na osiąganie jak najlepszych rezultatów w dziedzinie spraw karnych czy doradztwa podatkowego. Kancelaria prawna Zielona Góra przyjmuje nowe sprawy jak również te z którymi do tej pory kontrahent nie poradził sobie poświęcając własny czas lub za pośrednictwem innych kancelarii. Skuteczność pracy jest doceniana przez nabywców teraźniejszych jak i co najistotniejsze ma możliwość liczyć na polecenie osobistych usług innym osobom.
   Kancelaria prawna Zielona Góra działa na rynku od paru lat. Kancelaria-wiszniewska. pl w tym okresie czasu zdobyła zaufanie pomiędzy nabywców i jest rozpoznawalna na okolicznym obszarze. Świadczy usługi doradztwa prawnego i podejmuje się rozwiązywania spraw cywilno ustawowych jak również gospodarczych. Kancelaria prawna Zielona Góra oferuje spersonalizowane usługi dla kontrahentów prywatnych z Polski jak i Niemiec. Obsługa odbywa się w zarówno w języku polskim jak również niemieckim.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »